info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

Showing all 11 results

Ofertë!
-15%

Now Magnesium & Potassium Aspartate

Suplement ushqimor që mbështet funksionimin normal të zemrës, muskujve dhe nervave 120 kapsula
3,170.00 L 2,694.00 L -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Alta Natura Macrovyt Magnesium and Potassium

Suplement ushqimor me magnez dhe kalium 36 bustina
3,000.00 L 2,700.00 L -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Now Potassium Citrate 99 mg

Suplement ushqimor me citrat kaliumi 180 tableta
1,820.00 L 1,547.00 L -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Power of Nature Hydrolytes

Suplement ushqimor me kripëra që synon të rivendosë balancën elektrolitike Kuti x 20 tableta eferveshente
1,800.00 L 1,620.00 L -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Doppelherz Magnesium + Kalium Direct

Suplement ushqimor me magnez dhe kalium për të pasur një funksion muskular normal dhe për të rikthyer balancën elektrolitike Kuti x 20 bustina
1,180.00 L 1,003.00 L -15%
Shtoje në shportë

Promo Pharma Promolase 1000 Plus

Suplement ushqimor që rikthen balancën elektrolitike Kuti x 30 bustina
3,120.00 L
Shtoje në shportë

Hydramin Sachets

Suplement ushqimor me kripëra që synon të kthejë gjendjen e hidratimit tek fëmijët dhe të rriturit Kuti x 20 bustina
980.00 L
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Esi Multi Complex Vitality

Suplement ushqimor që shton energjinë dhe vitalitetin Kuti x 20 bustina
1,200.00 L 1,020.00 L -15%
Shtoje në shportë

Bio Health Bio K Mag

Suplement ushqimor me kripëra për të rritur Kuti x 30bustina
2,095.00 L
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Denk Electrolyte

Suplement ushqimor që ruan dhe rikthen balancën elektrolitike Paketim x 10 bustina
1,122.00 L 1,009.80 L -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Esi Diurerbe Forte Pocket Drink

Suplement ushqimor që favorizon drenimin e lëngjeve 24 bustina
1,262.25 L1,317.50 L
Përzgjidhni mundësi