info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

  • Transport FALAS në Tiranë për porosi mbi 3000 L -dërgesa 4-24H | Transport FALAS në të gjithë Shqipërinë për porosi mbi 4000 L – dërgesa 24-48H

  • Transport FALAS në Tiranë për porosi mbi 3000 L -dërgesa 4-24H | Transport FALAS në të gjithë Shqipërinë për porosi mbi 4000 L – dërgesa 24-48H

  • Transport FALAS në Tiranë për porosi mbi 3000 L -dërgesa 4-24H | Transport FALAS në të gjithë Shqipërinë për porosi mbi 4000 L – dërgesa 24-48H

Kategoritë

Showing 1–48 of 139 results

Ofertë!
-20%

A-Derma Cytelium Drying Lotion

Cytelium Locion përtharës për lëkura të ndjeshme dhe të irrituara 100 ml
L1,500.00 L1,200.00 -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

A-Derma Cytelium Drying Spray

Cytelium Spraj përtharës për fytyrën dhe trupin, për lëkura të ndjeshme dhe të irrituara 100 ml
L1,500.00 L1,200.00 -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

A-Derma Dermalibour + Barrier Cream

Krem riparues për lëkura të thata dhe të dëmtuara 100 ml
L1,950.00 L1,560.00 -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

A-Derma Dermalibour Cream Reparatrice

Dermalibour Krem qetësues  dhe riparues për lëkura të ndjeshme dhe të irrituara 50 ml
L1,500.00 L1,200.00 -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

A-Derma Dermalibour Gel Moussant

Dermalibour Xhel Shkumues për lëkura të ndjeshme dhe të irrituara 250 ml.
L2,050.00 L1,640.00 -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

A-Derma Dermalibour stick

Dermalibour Stick qetësues dhe riparues për lëkura të ndjeshme dhe të irrituara 8g
L1,600.00 L1,280.00 -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

A-Derma Epitheliale A.H Duo Creme Ultra-Reparatrice

Epithelial A.H DUO- Krem Riparues kundër shenjave për lëkurë të ndjeshme dhe të dëmtuar 40ml
L2,050.00 L1,640.00 -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

A-Derma EXOMEGA Control Baume

EXOMEGA Balsam zbutës për lëkura shumë të thata dhe atopike 200ml.
L3,000.00 L2,400.00 -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

A-Derma Exomega Gel moussant emollient

EXOMEGA Xhel Larës për lëkura shumë të thata dhe atopike 500ml
L2,700.00 L2,160.00 -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

A-Derma Exomega Huile Nettoyante Emolliente

EXOMEGA Vaj pastrues për lëkurë të thatë dhe atopike 200ml
L1,800.00 L1,440.00 -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

A-Derma Hand Cream

Krem riparues për duart 50 ml
L1,200.00 L960.00 -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

A-Derma Pain Dermatologique soap-free

A-derma sapun për lëkura delikate 100g.
L950.00 L760.00 -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Avene Akerat 10 Creme Corporelle

Akerat 10 Krem trupi 200ml Krem për lëkura me tendencë keratozike
L2,800.00 L2,240.00 -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Avene Akerat 30

Krem për zona të veçanta të lëkurës 200ml Krem për lëkura me tendencë keratozike
L2,300.00 L1,840.00 -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Avene Cicalfate mains 100ml

Cicalfate , Krem riparues për duart 100ml. Krem i përshtatshëm për lëkurën e thatë e të dëmtuar të duarve.
L1,900.00 L1,520.00 -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Avene Cold Cream Mains Concentree 50ml

Cold cream për duart 50ml. Krem për duart, për lëkura të thata dhe shumë të thata.
L1,100.00 L880.00 -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Avene Eau Thermale Spray

Ujë termal qetësues, hidratues & anti-irritues
L520.00L1,320.00
Përzgjidhni mundësi
Ofertë!
-20%

Avene Pain Peaux intolerante

Pastrues i ngurtë për lëkurë intolerante dhe të ndjeshme. Pa sapun. 100 g
L900.00 L720.00 -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Avene Trixera Nutrition Extra-rich Cleansing Bar

Pastrues i ngurtë pa përmbajtje sapuni për lëkurë të thatë 100 g
L900.00 L720.00 -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Avene Trixera Nutrition Gel Nettoyant

Xhel zbutës e pastrues për lëkurë të ndjeshme të thatë e shumë të thatë 500ml
L2,800.00 L2,240.00 -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Avene TriXera Nutrition Nutri-Fluid Balm

Balsam ushqyes për lëkurë të ndjeshme e të thatë 400 ml
L3,200.00 L2,560.00 -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Avene XeraCalm A.D Baume Relipidant

Balsam rilipidizues për lëkurë të thatë dhe atopike 200 ml
L3,200.00 L2,560.00 -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Avene XeraCalm A.D Creme relipidante 200 ml

Xeracalm A.D - Krem rilipidizues 200ml. Krem për lëkura të thata dhe atopike.
L3,200.00 L2,560.00 -20%
Shtoje në shportë

Bio-Oil Skincare Oil

Vaj biologjik për lëkurë me shenja dhe strija 125 ml
L1,900.00L3,500.00
Përzgjidhni mundësi

Biorga Verrufilm solution

Solucion për trajtimin efikas kundër pjesës më të madhe të verrukeve 14 ml
L2,300.00
Shtoje në shportë

Derma-E Scar Gel panthenol & allantoin

Trajtim natyral për shenjat e krijuara nga plaget, aknet, stijat 56 g
L3,300.00
Shtoje në shportë

Derma-E Skinbiotics Rescue cream

Krem terapeutik për lëkurën me tea tree oil dhe vaj rigoni 113 g
L3,273.00
Shtoje në shportë

Derma-E Tea Tree and Vitamin E Oil

Vaj terapeutik për trupin i pasur ekstrakte të pemës së çajit dhe vitaminë E 30 ml
L2,230.00
Shtoje në shportë

DR.Grandel Elements of Nature Body Cream

Krem hidratues trupi 150 ml
L2,300.00
Shtoje në shportë

DR.Grandel Timeless Body Cream

Krem trupi anti-age me shkëlqim të artë 200 ml
L5,000.00
Shtoje në shportë

DR.Grandel Timeless Sugar Scrub

Skrub dhe ushqyes për trupin 200 ml
L3,600.00
Shtoje në shportë

DR.Grandel Beauty Xpress Foam Your Hands

Shkumë hidratuese për duart 100 ml
L1,900.00
Shtoje në shportë

DR.Grandel Beautygen Renew Body

Krem anti-rrudhë për trupin 200 ml
L6,100.00
Shtoje në shportë

DR.Grandel Hydro Active Hyaluron Body

Krem hidratues për trupin 150 ml
L2,500.00
Shtoje në shportë

DR.Grandel Phyto Care Azulene

Krem me veti zbutëse dhe qetësuese të irritimit 50 ml
L3,900.00
Shtoje në shportë

Elancyl Activ Massage Minceur

Xhel dushi 200 ml dhe dorezë masazhi anti-celulit për përdorim në dush
L5,250.00
Shtoje në shportë

Elancyl Baume Nourrissant

Balsam ushqyes për lëkurën e trupit 200 ml
L2,600.00
Shtoje në shportë

Elancyl Cellu Slim

Krem trupi dobësues dhe anti-celulit 200 ml
L5,300.00
Shtoje në shportë

Elancyl Cellu Slim Nuit

Krem trupi nate për dobësim 250 ml
L5,700.00
Shtoje në shportë

Elancyl Crème Prevention Vergetures

Krem parandalues i strijave me vitaminë E dhe vaj Carthami 150 ml
L3,450.00
Shtoje në shportë

Elancyl Gel Correction Vergetures

Xhel me vitaminë C dhe fibrillinë që korrigjon pamjen e strijave të krijuara së fundmi 75ml
L3,400.00
Shtoje në shportë

Elancyl Gel Douche Tonifiant

Xhel dushi pastrues dhe tonifikues me ekstraket e luledredhëzës 200 ml
L1,400.00
Shtoje në shportë

Elancyl Serum Fermete Bust

Serum rimodelues i bustit 50 ml
L3,250.00
Shtoje në shportë

Esi Aloe Vera Gel

Xhel me Aloe Vera me veti hidratuese dhe ushqyese për lëkurën 100 ml
L800.00
Shtoje në shportë

Esi Aloe Vera Gel Family

Xhel me aloe vera, tea tree oil dhe vitaminë E për përdorim në lëkurë
L1,450.00
Shtoje në shportë

Esi Erbaven Fresh Gel

Xhel me ekstrakte bimore me efekt drenues 100 ml
L1,025.00
Shtoje në shportë

Esi Olio di Mandorle Dolci

Vaj i pastër i bajames së ëmbël me veti zbutëse dhe hidratuese 100 ml
L740.00L1,990.00
Përzgjidhni mundësi

Farmaci “Daja” Krem për duart

Krem ushqyes, zbutës dhe rigjenerues i lëkurës së duarve 40 g
L500.00
Shtoje në shportë
Select your currency
ALL Lek Shqipërie
EUR Euro