info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

 • Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

Kategoritë

Trupi

Showing 1–20 of 310 results

Aesthetico Med Urea Cream

Krem për trupin i formuluar me 10% ure. 100 ml
2,230.00 L
Shtoje në shportë

Aesthetico Callus Cream

Krem i formuluar me 40% ure që trajton kallot e formuara. 100 ml
3,290.00 L
Shtoje në shportë

Aesthetico Foot Care Cream

Krem ushqyes për këmbët dhe thonjtë. 100 ml
1,860.00 L
Shtoje në shportë

Aesthetico Poladerm Lotion

Hidratues për trupin i cili qetëson kruajtjet dhe irritimet. 200 ml
2,680.00 L
Shtoje në shportë

Aesthetico Lipid Lotion

Hidratues për trupin, specifik për lëkurë të thatë dhe shumë të thatë. 200 ml
2,500.00 L
Shtoje në shportë

Aesthetico Sensitive Body Cream

Hidratues për trupin pa parfum, specifik për lëkurë të thatë dhe të ndjeshme. 200 ml
3,120.00 L
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

La Roche Posay Set

Set pastrues dhe hidratues specifik për lëkurë të thatë me tendencë atopike. Me blerjen e Lipikar Baume AP+ M 400 ml, përfitoni dhuratë Lipikar Huile Lavante AP+ 100 ml dhe Cicaplast Baume B5 15 ml. 400 ml, 100 ml, 15 ml
3,370.00 L 2,696.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

La Roche Posay Set

Set pastrues dhe hidratues specifik për lëkurë të thatë me tendencë atopike. Me blerjen e Lipikar Baume AP+ M 400 ml, përfitoni dhuratë Lipikar Syndet AP+ 100 ml dhe Cicaplast Baume B5 15 ml. 400 ml, 100 ml, 15 ml
3,370.00 L 2,696.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Dermedic Linum Emollient Plus Eczema Deep Nourishment Body Cream

Krem hidratues për trupin, ii përshtatshëm për lëkurë të thatë, shumë të thatë dhe atopike. Mund të përdoret në rast ekzeme, psoriaze dhe kruajtjeje. Ipërshtatshëm për kujdesin e lëkurës së duarve dhe këmbëve, si dhe bërrylat, kaviljet dhe gjunjtë. 225 ml
1,750.00 L 1,400.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-35%

Dermedic Sunbrella Colling After-Sun Lotion

Qumësht trupi pas ekspozimit në diell. 200 g
2,624.00 L 1,705.60 L -35%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-35%

Dermedic Sunbrella Sun Protection Spray SPF 50+

Qumësht me faktor të lartë mbrojtës për trupin. I përshtatshëm për të rritur. 150 ml
3,456.00 L 2,246.40 L -35%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Dermedic Linum Emollient Plus egzema Hand Soap

Sapun për duart, i cili mbron barrierën hidrlipidike të lëkurës. I përshtatshëm për lëkurë shumë të thatë dhe atopike, gjithashtu me simptoma të psoriasis. 300 ml
1,500.00 L 1,200.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Dermedic Linum Emollient Bath Oil

Xhel larës për trupin, i përshtatshëm për lëkurë shumë të thatë dhe atopike, gjithashtu me simptoma të psoriasis. Për fëmijët mbi 3 vjeç dhe të rriturit. 200 ml
1,800.00 L 1,440.00 L -20%
Shtoje në shportë

NEUTROGENA HYDRO BOOST HAND GEL CREAM

Xhel-krem për duart me efekt hidratues 75ml
480.00 L
Shtoje në shportë

NEUTROGENA HYDRO BOOST BODY GEL CREAM

Xhel-krem për trupin me efekt hidratues 250 ml
860.00 L
Shtoje në shportë

NEUTROGENA HYDRO BOOST EXPRESS HYDRATING BODY SPRAY

Spraj hidratues për trupin 200 ml
810.00 L
Shtoje në shportë

NEUTROGENA HAND CREAM UNCENTED

Krem duarsh hidratues pa aromë 50 ml
520.00 L
Shtoje në shportë

NEUTROGENA FAST ABSORBING HAND CREAM

Krem hidratues për duar të thata që përthithet shpejt 75 ml
520.00 L
Shtoje në shportë

NEUTROGENA HAND CREAM

Krem hidratues për duar të thata 50 ml
520.00 L
Shtoje në shportë

Uriage Bariéderm Onguent Fissures Crevasses

Pomadë riparuese dhe rigjeneruese e lëkurës, specifike për zonat e çara apo të dëmtuara. 40 g
1,950.00 L
Shtoje në shportë
Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
 • Attributes
 • Custom attributes
 • Custom fields
Click outside to hide the compare bar
Compare