info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

 • 10-18 SHTATOR 15% ULJE Suplementet për fëmijë | 10% ULJE Suplementet për të rritur | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • 10-18 SHTATOR 15% ULJE Suplementet për fëmijë | 10% ULJE Suplementet për të rritur | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • 10-18 SHTATOR 15% ULJE Suplementet për fëmijë | 10% ULJE Suplementet për të rritur | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

Kategoritë

Pelena dhe letra të lagura

Showing 1–20 of 62 results

Chicco Cleansing Wipes

Letra të lagura pastruese për bebe. Paketim 72 copë
260.00 L
Shtoje në shportë

Tommee Tippee Sangeric Angenic Sistema di smaltimento dei pannolini

Kosh për depozitimin e pelenave të papastra i cili nuk lejon depërtimin e aromave të këqija në ambjent.
4,500.00 L
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Trudi Set (Pasta protettiva, Crema idratante, Salviettine detergenti)

Trudi set 3 në 1 për bebe të sapolindura
1,380.00 L 1,173.00 L -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Trudi SET (Shampoolatte, Pasta protettiva, Crema idratante, Salviettine detergenti)

Trudi paketim dhuratë, ideal për bebe te sapolindura
2,390.00 L 2,031.50 L -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Trudi Set (Olio nutriente, Pasta protettiva, Salviettine detergenti)

Trudi paketim dhuratë, ideal për bebe te sapolindura
2,100.00 L 1,785.00 L -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Trudi Salviettine detergenti

Trudi letra të lagura Paketim me 20 copë
170.00 L 144.50 L -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Trudi Salviettine Detergenti

Trudi letra të lagura 72 copë
350.00 L 297.50 L -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Trudi Pannolini Nr.4

Trudi pelena për bebe me peshë 7-18 kg, me ngjitje anësore. 18 pelena
900.00 L 765.00 L -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Trudi Pannolini Nr.3

Trudi pelena për bebe me peshë 4 -9 kg, me ngjitje anësore. 20 pelena
900.00 L 765.00 L -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Trudi Pannolini Nr. 5

Trudi pelena për bebe me peshë 11-25 kg, me ngjitje anësore. 16 pelena
900.00 L 765.00 L -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Trudi Pannolini Nr. 6

Trudi pelena për bebe me peshë 15-30 kg, me ngjitje anësore. 14 pelena
820.00 L 697.00 L -15%
Shtoje në shportë

WaterWipes-Letra të lagura me 99.9% ujë

WaterWipes letra të lagura 60 copë
310.00 L1,400.00 L
Përzgjidhni mundësi

Pampers Harmonie 5

Pelena për fëmijë me peshë +11 kg Paketim me 24 pelena
1,400.00 L
Shtoje në shportë

Pampers Harmonie 4

Pelena për fëmijë me peshë 9-14 kg Paketim me 28 pelena
1,400.00 L
Shtoje në shportë

Pampers Harmonie 2

Pelena për fëmijë me peshë 4-8 kg Paketim me 39 pelena
1,400.00 L
Shtoje në shportë

Pampers Pure Aqua baby wipes

Letra të lagura pastruese për lëkurë të ndjeshme. Paketim me 48 fije.
260.00 L
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Pharmasept Purified Eye Wipes

Letra të lagura sterile, ideale për pastrimin e përditshëm të zonës së syve dhe qepallave. 10 letra të lagura
970.00 L 824.50 L -15%
Shtoje në shportë

Pampers Premium Care 1 (2-5kg)

Pelena për të porsalindur 2-5 kg
1,950.00 L
Përzgjidhni mundësi

Abena Materniy Pads

Peceta super përthithëse për nënat e reja pas lindjes 14 peceta
600.00 L
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Bambo Nature XL ( 18 kg +) Pants nr 6

Pelena në formë mbathjesh për bebe me peshë18 kg+ 18 pelena
1,350.00 L 1,215.00 L -10%
Shtoje në shportë
Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
 • Attributes
 • Custom attributes
 • Custom fields
Click outside to hide the compare bar
Compare
Compare ×
Let's Compare! Continue shopping