info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

Kategoritë

Showing all 11 results

Ofertë!
-25%

RVB LAB Meso-Fill Glow&Protect Perfecting Cream SPF50

Krem me SPF50 anti-rrudhë, zbutës që mbron lëkurën nga faktorët mjedisorë ndotës 50 ml
9,240.00 L 6,930.00 L -25%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-25%

RVB LAB Meso-Fill Clean&Peel Exfoliating Cleansing Mousse

Shkumë pastruese dhe eksfoljuese me acid glikolik 125 ml
3,600.00 L 2,700.00 L -25%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-25%

Rvb Lab Microbioma Daily Protection Cream SPF 50

Krem mbrojtës ndaj diellit për çdo tip lëkure 50 ml
6,700.00 L 5,025.00 L -25%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-25%

RVB Lab Hyalu C+ Hyperactive Anti-age Concentrate

Trajtim intensiv kundër rrudhave 30 ml
6,600.00 L 4,950.00 L -25%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-25%

RVB Lab Hyalu C+ Hyperactive Anti-spot Concentrate

6,600.00 L 4,950.00 L -25%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-25%

RVB Lab Microbioma Anti-imperfection Serum

Serum që vepron kundër imperfeksioneve të lëkurës 30 ml
4,790.00 L 3,592.50 L -25%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-25%

RVB Lab Microbioma Rich Balancing Cream with Prebiotics

Krem ushqyes dhe riparues për lëkurë të thatë dhe të dëmtuar 50 ml
6,750.00 L 5,062.50 L -25%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-25%

RVB Lab Meso Fill Peel & Bright Tri Acid Micropeeling

Serum me efekt peeling që zbut dhe i rikthen shkëlqimin e humbur lëkurës 50 ml
6,600.00 L 4,950.00 L -25%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-25%

RVB Lab Meso Fill Fill & Peel Plumping Skin Renewal Serum

Trajtim intensiv anti-age me efekt peeling 30 ml
9,000.00 L 6,750.00 L -25%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-25%

RVB Lab Microbioma Pre-biotic Balancing Cream

Trajtim intensiv që i jep lëkurës gjallëri 50 ml
6,350.00 L 4,762.50 L -25%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-25%

RVB Lab Hyalu C+ Illuminating Anti-Age Cream

Krem anti-rrudhë me vitaminë C 50 ml
6,390.00 L 4,792.50 L -25%
Shtoje në shportë