info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

 • Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

iHealth

Showing all 12 results

iHealth Start THp Flexible Thermometer

Termometër dixhital që mundëson matjen e temperaturës në vetëm 10 sekonda
700.00 L
Shtoje në shportë

iHealth Lancets for iHealth Glucose Meter

Gjilpëra shpuese për aparatin e glicemisë iHealth Kuti x 50 gjilpëra
600.00 L
Shtoje në shportë

iHealth PT2L Non Contact Infrared Thermometer

Termometër elektronik balli pa kontakt
6,000.00 L
Shtoje në shportë

iHealth Lite Wireless Body Analysis Scale

Peshore elektronike për të gjithë familjen
7,950.00 L
Shtoje në shportë

iHealth PT3 Non-contact Infrared Forehead Thermometer

Termometër elektronik balli pa kontakt
9,000.00 L
Shtoje në shportë

iHealth View Smart Blood Pressure Wrist Monitor

Aparat elektronik kyçi për matjen e presionit të gjakut
11,000.00 L
Shtoje në shportë

iHealth Clear Smart Blood Pressure Monitor

Aparat elektronik krahu për matjen e presionit të gjakut
13,500.00 L
Shtoje në shportë

iHealth Core Wireless Body Composition Scale

Peshore elektronike
11,500.00 L
Shtoje në shportë

iHealth Gluco Smart Glucose Monitoring System

Aparat glicemie
1.00 L
Shtoje në shportë

iHealth Wave

Orë elektronike për matjen e hapave, kalorive & distancës
8,500.00 L
Shtoje në shportë

iHealth Air Smart PulseOximeter

I-Health Oksimetër
8,500.00 L
Shtoje në shportë

iHealth Blood Glucose Test Strips

Fisha për aparat glicemie Kuti x 50 fisha
2,500.00 L
Shtoje në shportë
Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
 • Attributes
 • Custom attributes
 • Custom fields
Click outside to hide the compare bar
Compare