info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

  • Transport FALAS në Tiranë për çdo vlerë porosie dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Pagesë e sigurtë – Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

  • Transport FALAS në Tiranë për çdo vlerë porosie dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Pagesë e sigurtë – Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

  • Transport FALAS në Tiranë për çdo vlerë porosie dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Pagesë e sigurtë – Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

Kategoritë

Showing 1–48 of 180 results

Ofertë!
-20%

Nuxe Crème Fraiche de Beaute Serum Desalterant Hydratant

Serum hidratues dhe kundër ndotjes për lëkurë të dehidratuar 30 ml
4,700.00 L 3,760.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Nuxe Reve de Miel Crème Visage Ultra-Reconfortante Nuit

Krem ushqyes nate me bazë mjalti për lëkurë të thatë 50 ml
4,200.00 L 3,360.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Nuxe Crème Fraiche de Beaute Masque SOS Hydratant

Maskë hidratuese anti-ndotje me efekt të menjëhershëm për lëkurë të dehidratuar dhe të thatë 50 ml
3,080.00 L 2,464.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Nuxe Reve de Miel Super Baume Reparateur

Balsam riparues dhe ushqyes me bazë mjalti për lëkurë të thatë 40 ml
2,900.00 L 2,320.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Nuxe Reve de Miel Crème Visage Ultra-Reconfortante

Krem ushqyes dite me bazë mjalti për lëkurë të thatë 50 ml
4,200.00 L 3,360.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Nuxe Crème Prodigieuse Boost Concentré Préparateur Energisant

Krem para përgatitor me veti energjizuese 100 ml
3,800.00 L 3,040.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Nuxe Crème Prodigieuse Boost – Base Lissante Multi-Perfection 5-en-1

Bazë parapërgatitore për lëkurën me efekt anti-moshë 30 ml
3,700.00 L 2,960.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Nuxe Very Rose Brume Tonique Fraîche

Hidratues në formë spraji për fytyrën 200 ml
2,400.00 L 1,920.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Nuxe Crème fraîche de Beauté Fluide Hydratant 48 h

Fluid hidratant 48 orësh me efekt anti-ndotje për lëkurë mikse 50 ml
4,200.00 L 3,360.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Nuxe Insta-Masque Détoxifiant + Eclat

Maskë me efekt detoksifikues dhe shkëlqyes të menjëhershëm 50 ml
2,800.00 L 2,240.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Nuxe Aquabella Emulsion Hydratante Revelatrice de Beaute

Hidratues për lëkurën e yndyrshme dhe akneike 50 ml
3,500.00 L 2,800.00 L -20%
Shtoje në shportë

Toskani 2 Duo Pack Aquabalance Mesoserum + Aquabalance Cream FREE

Set me serum hidratues + krem Falas I përshtatshëm per persona deri në 35 vjeç.
11,180.00 L
Shtoje në shportë

Toskani Aquabalance Cream

Krem hidratues me veprim intensiv 50 ml
7,150.00 L
Shtoje në shportë

Toskani Aquabalance Mesoserum

Serum me veprim hidratues dhe parandalues të rrudhave të para, vitaminë C, proteoglikanë, 30 ml
11,180.00 L
Shtoje në shportë

Lierac Hydragenist Set (Lierac Hydragenist Mat 50 ml + Lait Micellaire 30 ml + Rroller)

Xhel-krem hidratues dhe qumësht pastrues për lëkurë normale në mikse
6,350.00 L
Shtoje në shportë

Lierac Cica-Filler Anti-wrinkle Repairing Cream Set (Cica-Filler Anti-ërinkle Cream 40 ml + Cica-Filler Anti-wrinkle Serum 3×10 ml)

Trajtim hidratues dhe anti-rrudhë për persona me lëkurë normale dhe të thatë
7,810.00 L
Shtoje në shportë

Toskani Bamboo Hydratonic

Solucion tonik qetësues 200 ml
3,900.00 L
Shtoje në shportë

Skincode Exclusive Anti-Aging Moisture Duo

Set anti-age dhe hidratues për lëkurë të dehidratuar
10,000.00 L
Shtoje në shportë

Dr.Grandel Hyaluron Power

Ampula dhe krem me acid hialuronik për një lëkurë të hidratuar dhe rinore
5,900.00 L
Shtoje në shportë

Bionike Defence Hydra Gift Box

Trajtim hidratues dhe ushqyes për persona me lëkurë të thatë dhe shumë të thatë
4,050.00 L
Shtoje në shportë

Janssen Cosmetics SuperFruit Box (Vitaforce C Cream + Superfruit Fluid Ampoulles)

Krem dhe ampula hidratuese, depigmentuese dhe anti-rrudhë
6,400.00 L
Shtoje në shportë

Bionike Beauty Must Have Set

Trajtim pastrues dhe hidratues për lëkurë të thatë dhe shumë të thatë
2,000.00 L
Shtoje në shportë

Now Castor Oil 100% pure

Vaj kastori 100% i paster, i perftuar me presion te forte mekanik (Expeller-pressed) 473 ml
1,650.00 L
Shtoje në shportë

Esi Aloedermal Crema Viso Idratante-Nutriente

Krem hidratues për fytyrën me bazë aloe vera 50 ml
1,350.00 L
Shtoje në shportë

Esi BioCollagenix Eye Patches

Ngjitëse me kolagjen dhe acid hialuronik për zonën rreth syve 14 ngjitëse
939.96 L
Shtoje në shportë

Lierac Mesolift Creme Anti-Fatigue Remineralisante

Krem rimineralizues anti-lodhje 40 ml
5,460.00 L
Shtoje në shportë

Noreva Sensidiane Mixte Soothing Emulsion

Emulsion hidratues për lëkurë të ndjeshme, normale dhe mikse 40 ml
2,700.00 L
Shtoje në shportë

Noreva Sensidiane Legere Soothing Cream

Krem hidratues për lëkurë normale dhe të ndjeshme 40 ml
2,700.00 L
Shtoje në shportë

Noreva Sensidiane Riche Soothing Cream

Krem hidratues për lëkura të thatë dhe të ndjeshme 40 ml
2,700.00 L
Shtoje në shportë

Noreva Matidiane Anti-Shine Day Treatment

Krem dite i cili ul prodhimin e tepërt të yndyrës në fytyrë 40 ml
3,100.00 L
Shtoje në shportë

Noreva Xerodiane AP plus emollient cream

Krem zbutës për lëkura të thata atopike për të gjithë familjen 200 ml
2,400.00 L
Shtoje në shportë

Noreva Exfoliac Creme Reparatrice

Krem hidratues, rigjenerues për lëkurë të thatë dhe të irrituar nga trajtimet post-akne 40 ml
2,100.00 L
Shtoje në shportë

Noreva Sedax Trioxyglycerides Dermo-soothing treatment

Trajtim zbutës, hidratues dhe qetësues për lëkurë të irrituar për të rritur, fëmijë dhe bebe 125 ml
2,000.00 L
Shtoje në shportë

Noreva Psoriane vit. PP Lait Apaisant Hydratant

Qumësht hidratues, zbutës për lëkura të thata dhe të irrituara 200 ml
2,300.00 L
Shtoje në shportë

Noreva Exfoliac BB cream light

Hidratues dhe mbulues me ngjyrë i imperfeksioneve për lëkurë të yndyrshme 30ml
2,200.00 L
Shtoje në shportë

Minus 417 Time Control Firming Cream

Krem tonifikues anti-rrudhë me vitamina 50 ml
8,300.00 L
Shtoje në shportë

Minus 417 Moisture Balance Night Cream

Krem nate me veprim hidratues dhe anti-age 50 ml
7,200.00 L
Shtoje në shportë

Minus 417 Aromatic Deep Nutrition Body butter Lavender

Gjalpë ushqyes për trupin trupi me aromë Livando 250 ml
5,000.00 L
Shtoje në shportë

Minus 417 Rejuvenating facial brightening night cream

Krem nate me efekt zbardhues 50ml
7,900.00 L
Shtoje në shportë

Minus 417 Radiant see immediate miracle beauty sleeping cream

Krem nate anti-rrudhë për të gjitha llojet e lëkurës 50 ml
12,600.00 L
Shtoje në shportë

Minus 417 Infinite motion mineral Aqua perfection face moisturizer

Krem hidratues për lëkurë normale në të thatë 50 ml
7,400.00 L
Shtoje në shportë

Esi Aloe Vera Gel Family

Xhel me aloe vera, tea tree oil dhe vitaminë E për përdorim në lëkurë
1,450.00 L
Shtoje në shportë

La Roche Posay Toleriane Ultra Dermallergo Serum

Serum hidratues dhe qetësues për lëkurë të ndjeshme dhe intolerante 30 ml
3,900.00 L
Shtoje në shportë

Farmaci “Daja” Krem ushqyes për lëkurë shumë të thatë

Krem ushqyes me vitaminë E & gjalpë kakaoje për lëkurë shumë të thatë 40 g
800.00 L
Shtoje në shportë

Farmaci “Daja” Krem ushqyes për fytyrën

Krem ushqyes me vitaminë E për lëkurë të thatë 40 g
600.00 L
Shtoje në shportë

Bio-Oil Skincare Gel

Xhel hidratues për lëkurë të thatë 50 ml
1,560.00 L
Shtoje në shportë

Derma-E Vitamin E Fragrance-Free Therapeutic Shea Body Lotion

Locion trupi hidratues me vitaminë E pa parfum për lëkura delikate 227 g
1,860.00 L
Shtoje në shportë

Derma-E Vitmin E 12000 IU cream

Krem hidratues me vitaminë E për fytyrën dhe trupin 113 g
2,230.00 L
Shtoje në shportë