info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

  • Transport FALAS në Tiranë për porosi mbi 3000 L -dërgesa 4-24H | Transport FALAS në të gjithë Shqipërinë për porosi mbi 4000 L – dërgesa 24-48H

  • Transport FALAS në Tiranë për porosi mbi 3000 L -dërgesa 4-24H | Transport FALAS në të gjithë Shqipërinë për porosi mbi 4000 L – dërgesa 24-48H

  • Transport FALAS në Tiranë për porosi mbi 3000 L -dërgesa 4-24H | Transport FALAS në të gjithë Shqipërinë për porosi mbi 4000 L – dërgesa 24-48H

Kategoritë

Showing 1–48 of 162 results

Ofertë!
-20%

A-Derma Cytelium Drying Lotion

Cytelium Locion përtharës për lëkura të ndjeshme dhe të irrituara 100 ml
L1,500.00 L1,200.00 -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

A-Derma Cytelium Drying Spray

Cytelium Spraj përtharës për fytyrën dhe trupin, për lëkura të ndjeshme dhe të irrituara 100 ml
L1,500.00 L1,200.00 -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

A-Derma Dermalibour Cream Reparatrice

Dermalibour Krem qetësues  dhe riparues për lëkura të ndjeshme dhe të irrituara 50 ml
L1,500.00 L1,200.00 -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

A-Derma Dermalibour stick

Dermalibour Stick qetësues dhe riparues për lëkura të ndjeshme dhe të irrituara 8g
L1,600.00 L1,280.00 -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

A-Derma Epitheliale A.H Duo Creme Ultra-Reparatrice

Epithelial A.H DUO- Krem Riparues kundër shenjave për lëkurë të ndjeshme dhe të dëmtuar 40ml
L2,050.00 L1,640.00 -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

A-Derma EXOMEGA Control Baume

EXOMEGA Balsam zbutës për lëkura shumë të thata dhe atopike 200ml.
L3,000.00 L2,400.00 -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Avene Cicalfate Creme reparatrice

Krem riparues për lëkura të ndjeshme dhe të irrituara 40 ml
L1,600.00 L1,280.00 -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Avene Cicalfate Emulsion Reparatrice Post-Acte 40 ml

Cicalfate Post-Acte - Emulsion korrigjues 40ml. Emulsion riparues për lëkura të ndjeshme dhe të irrituara.
L1,600.00 L1,280.00 -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Avene Cicalfate Lotion Assechante Reparatrice

Locion për tharjen, riparimin dhe pastrimin e lëkurës së ndjeshme e të dëmtuar 40 ml
L1,500.00 L1,200.00 -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Avene Cicalfate mains 100ml

Cicalfate , Krem riparues për duart 100ml. Krem i përshtatshëm për lëkurën e thatë e të dëmtuar të duarve.
L1,900.00 L1,520.00 -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Avene Cold Cream

Hidratim & zbutje për lëkurë shumë të thatë të lokalizuar 40 ml
L1,400.00 L1,120.00 -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Avene Creme Nutritive Revitalisante

Krem ushqyes  e rivitalizues për lëkurë të ndjeshme të thatë 50 ml
L3,900.00 L3,120.00 -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Avene Creme Nutritive Revitalisante Riche

Krem ushqyes & rivitalizues  për lëkurë të ndjeshme shumë të thatë 50 ml
L4,000.00 L3,200.00 -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Avene Fluide Matifiant Fraicheur Les Essentiels 50ml

Locion hidratues 50ml. Hidratues për lëkura të ndjeshme normale mikse.
L2,550.00 L2,040.00 -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-30%

Avene Hydrance Aqua Gel

Përkujdesje hidratuese për cdo lloj lëkure, për fytyrën & zonën rreth syve 100 ml
L4,400.00 L3,080.00 -30%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-30%

Avene Hydrance Legere SPF 30

Hidratues me SPf 30 për lëkurë të ndjeshme e të dehidratuar, normale e mikse 40 ml
L3,300.00 L2,310.00 -30%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-32%

Avene Hydrance Optimale Legere

Hidratues për lëkurë të ndjeshme, të dehidratuar normale dhe mikse 40 ml
L3,200.00 L2,170.00 -32%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-30%

Avene Hydrance Optimale Riche

Hidratues për lëkurë të ndjeshme, të thatë e shumë të thatë 40 ml
L3,200.00 L2,240.00 -30%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-30%

Avene Hydrance Optimale Riche SPF 20

Hidratues Spf 20 për lëkurë të ndjeshme, të thatë dhe shumë të thatë 40 ml
L3,300.00 L2,310.00 -30%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Avene Hydrance Optimale Serum Hydratant

Serum hidratues për lëkurë të ndjeshme & të dehidratuar 30 ml
L4,200.00 L3,360.00 -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Avene Lotion Douceur

Locion tonik 200ml Tonik për lëkura të ndjeshme, të thata e shumë të thata
L2,400.00 L1,920.00 -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Avene tolerance extreme creme 50ml

Tolerance Extreme, Krem hidratues 50ml. Krem hidratues për lëkura tepër të ndjeshme dhe alergjike.
L3,150.00 L2,520.00 -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Avene tolerance extreme emulsion 50ml

Tolerance Extreme, Emulsion hidratues 50ml. Emulsion hidratues për lëkura të ndjeshme dhe alergjike.
L3,150.00 L2,520.00 -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Avene Tolerance Extreme Mask

Maskë ushqyese për lëkurë të ndjeshme dhe alergjike 50 ml
L3,150.00 L2,520.00 -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Avene Trixera Nutrition Extra-rich Cleansing Bar

Pastrues i ngurtë pa përmbajtje sapuni për lëkurë të thatë 100 g
L900.00 L720.00 -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Avene Trixera Nutrition Gel Nettoyant

Xhel zbutës e pastrues për lëkurë të ndjeshme të thatë e shumë të thatë 500ml
L2,800.00 L2,240.00 -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Avene Trixera Nutrition lait nutri-fluid

Qumësht ushqyes & zbutës për lëkurë të ndjeshme e të thatë 400 ml
L3,200.00 L2,560.00 -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Avene TriXera Nutrition Nutri-Fluid Balm

Balsam ushqyes për lëkurë të ndjeshme e të thatë 400 ml
L3,200.00 L2,560.00 -20%
Shtoje në shportë

Bio-Oil Skincare Gel

Xhel hidratues për lëkurë të thatë 50 ml
L1,560.00
Shtoje në shportë

Derma E vitamin C concentrated serum

Serum i përqëndruar me vitaminë C dhe acid hialuronik për lëkurë të freskët dhe të hidratuar 650 ml
L3,900.00
Shtoje në shportë

Derma E vitamin C Renewing Moisturizer cream

Krem hidratues dite për fytyrën me vitamin C dhe probiotikë 60 ml
L3,900.00
Shtoje në shportë

Derma-E Advanced Peptides & Collagen Serum

Serum me peptide dhe kolagjen për të parandaluar shfaqjen e rrudhave dhe trajtimin e rrudhave ekzistente 60 ml
L5,200.00
Shtoje në shportë

Derma-E Firming DMAE Serum

Serum me efekt anti-rrudhë dhe tonifikues për lëkurën 60 ml
L3,700.00
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Derma-E Hydrating Day Cream Hyaluronic acid

Krem hidratues dite me acid hialuronik për një lëkurë më të re dhe të shëndetshme 56 g
L4,600.00 L3,680.00 -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Derma-E Hydrating Eye Cream

Krem hidratues me acid hialuronik për zonën delikate rreth syve 14 g
L3,450.00 L2,760.00 -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Derma-E Hydrating Gentle Cleanser hyaluronic acid

Pastrues për fytyrën thellësisht hidratues me acid hialuronik 175 ml
L2,450.00 L1,960.00 -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Derma-E Hydrating Night Cream

Krem hidratues nate për lëkurë të thatë 56g
L3,900.00 L3,120.00 -20%
Shtoje në shportë

Derma-E Psorzema Cream

Krem hidratues për lëkura të thata, të acaruara dhe me skuama 113g
L3,400.00
Shtoje në shportë

Derma-E Sensitive Skin Moisturizer Cream

Krem hidratues & anti-age për lëkurë të ndjeshme që skuqet dhe irritohet 56 gr
L3,200.00
Shtoje në shportë

Derma-E Sensitive Skin Oil-Free Moisturizer

Krem hidratues për lëkura të ndjeshme dhe të yndyrshme 56 g
L3,200.00
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Derma-E Ultra Hydrating Serum

Serum hidratues me acid hialuronik për një fytyrë të butë si mëndafshi 60 ml
L4,200.00 L3,360.00 -20%
Shtoje në shportë

Derma-E vitamin C intense night cream

Krem hidratues intensiv nate i pasur me antioksidantë që ushqen lëkurën ndërsa ju flini 56 g
L3,900.00
Shtoje në shportë

Derma-E Vitamin E Fragrance-Free Therapeutic Shea Body Lotion

Locion trupi hidratues me vitaminë E pa parfum për lëkura delikate 227 g
L1,860.00
Shtoje në shportë

Derma-E Vitmin E 12000 IU cream

Krem hidratues me vitaminë E për fytyrën dhe trupin 113 g
L2,230.00
Shtoje në shportë

DR.Grandel Active Moisture Depot

Hidratues me veprim ''Depo'' 30ml
L5,600.00
Shtoje në shportë

DR.Grandel Elements of Nature Epigran

Serum me ekstrakte nga embrioni i grurit 30 ml
L5,200.00
Shtoje në shportë

DR.Grandel Elements of Nature Nutra Rich

Esencë vajore me efekt rigjenerues për lëkurë të ndjeshme 30 ml
L4,700.00
Shtoje në shportë

DR.Grandel Hydro Active Ampoule

Ampula me veti hidratuese 3 ampula x 3ml
L2,000.00
Shtoje në shportë
Select your currency
ALL Lek Shqipërie
EUR Euro