info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

 • BLACK FRIDAY OFERTA | OFERTAT MË TË MIRA TË VITIT | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • BLACK FRIDAY OFERTA | OFERTAT MË TË MIRA TË VITIT | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • BLACK FRIDAY OFERTA | OFERTAT MË TË MIRA TË VITIT | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

Kategoritë

Guam

Showing 1–20 of 32 results

Ofertë!
-50%

Guam AlgaScrub Rassoda e Tonifica la Pelle

Baltë-skrub me alga për tonifikim dhe shkëlqim të lëkurës 700 g - 500 ml
5,200.00 L 2,600.00 L -50%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-50%

Guam Fanghi D’alga Freddo Intenso

Baltë e ftohtë me efekt tonifikues dhe rimodelues 500 g
5,460.00 L 2,730.00 L -50%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-50%

Guam Certified Organic Seaweed

Baltë biologjike me alga detare kundër celulitit 500 g - 400 ml
6,370.00 L 3,185.00 L -50%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-50%

Guam Cellulite Formula Seaweed Mud Algenfango

Baltë anti-celulit me veprim në të nxehtë 750 ml ( 1 kg )
9,100.00 L 4,550.00 L -50%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-50%

Guam Panty Snell Massagiante

Korse masazhuese dhe rimodelese për zonën e barkut dhe vitheve
6,890.00 L 3,445.00 L -50%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-50%

Guam Panty Ventre Piatto

Korse rimodeluese e zonës së barkut dhe vitheve
6,500.00 L 3,250.00 L -50%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-50%

Guam Il Leggins Snell Massagiante Anticellulite- Rassodante

Streçe masazhuese, anti-celulit dhe tonifikuese
7,150.00 L 3,575.00 L -50%
Përzgjidhni mundësi
Ofertë!
-50%

Guam Il Leggins Pinocchietto FIR

Streçe të holla tonifikuese dhe anti-celulit
6,500.00 L 3,250.00 L -50%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-50%

Guam Tourmaline Scrub Corpo

Skrub trupi me bazë algash dhe turmalinë 600 g
4,550.00 L 2,275.00 L -50%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-50%

Guam Crema Corpo Anti-Eta’ Effetto Stirante della Pelle

Krem trupi me veti antioksiduese dhe anti-age 200 ml
4,810.00 L 2,405.00 L -50%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-50%

Guam Tourmaline Fangodoccia Termico

Baltë termike kundër celulitit 400 ml
5,200.00 L 2,600.00 L -50%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-50%

Guam Fanghi D’alga Cellulite Formula a Freddo

Baltë anti-celulit me veprim në të ftohtë 500g/ 400ml
5,850.00 L 2,925.00 L -50%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-50%

Guam Crema Anti-Cellulite Zone Ostinate

Krem kundër celulitit rezistent 100 ml
3,900.00 L 1,950.00 L -50%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-50%

Guam Crema Rassodante Interno Coscie e Braccia

Krem tonifikues për krahët dhe kofshët 200 ml
5,200.00 L 2,600.00 L -50%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-50%

Guam Bagno Mare Nord-Est

Xhel dushi hidratues & ushqyes 250 ml
2,340.00 L 1,170.00 L -50%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-50%

Guam Alga Stick Cell

Stik me përmbajtje algash & efekt anti-celulit 75 ml
3,250.00 L 1,625.00 L -50%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-50%

Guam InthensoBurro Corpo Fondente

Krem trupi me gjalpë fondent 250 ml
5,850.00 L 2,925.00 L -50%
Shtoje në shportë
Ofertë! Guam anti-cellulite pancia girovita
-50%

Guam Duo Pancia e Girovita

Krem me veprim të fuqishëm nxehës për trajtimin e adipoziteteve në zonën e barkut dhe belit 150 ml
3,900.00 L 1,950.00 L -50%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-50%

Guam Urto Patches Pancia e Fianchi Rimodellante

Ngjitëse për zonën e vitheve dhe barkut me efekt dobësues Paketim x 8 ngjitëse
6,500.00 L 3,250.00 L -50%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-50%

Guam Inthenso Crema Seno Volumizzante

Krem volumizues për gjoksin 150 ml
6,500.00 L 3,250.00 L -50%
Shtoje në shportë
Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
 • Attributes
 • Custom attributes
 • Custom fields
Click outside to hide the compare bar
Compare
Compare ×
Let's Compare! Continue shopping