info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

  • Transport FALAS në Tiranë për porosi mbi 3000 L -dërgesa 4-24H | Transport FALAS në të gjithë Shqipërinë për porosi mbi 4000 L – dërgesa 24-48H

  • Transport FALAS në Tiranë për porosi mbi 3000 L -dërgesa 4-24H | Transport FALAS në të gjithë Shqipërinë për porosi mbi 4000 L – dërgesa 24-48H

  • Transport FALAS në Tiranë për porosi mbi 3000 L -dërgesa 4-24H | Transport FALAS në të gjithë Shqipërinë për porosi mbi 4000 L – dërgesa 24-48H

Kategoritë

Showing 1–48 of 55 results

Ofertë!
-10%

Guam Micro BioCellulaire Tonico Pelli Grasse e Miste

Locion tonifikues & hisratues për lëkurë mikse në të yndyrshme 200 ml
L2,860.00 L2,574.00 -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Guam Alga Stick Dren

Stik me ekstrakte algash & efekt drenues 75 ml
L3,250.00 L2,925.00 -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Guam Alga Stck Cell

Stik me përmbajtje algash & efekt anti-celulit 75 ml
L3,250.00 L2,925.00 -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Guam Axi-Cell

Suplement ushqyes me efekt drenues 20 bustina x 10ml
L4,160.00 L3,744.00 -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Guam Bagno Mare Nord-Est

Xhel dushi hidratues & ushqyes 250 ml
L2,340.00 L2,106.00 -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Guam Bio Aloe Vera Puro Succo

Leng i pastër Aloe Vera me origjinë nga Salento 500 ml
L4,550.00 L4,095.00 -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Guam Biocellules de Mer Crema Viso Lift Antirughe Intensiva

Krem kundër rrudhave të thella të fytyrës 50 ml
L11,050.00 L9,945.00 -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Guam Britannia Dren Plus al Te Verde

Integrator që ndihmon për drenimin e lëngjeve 30 bustina x 12ml
L4,550.00 L4,095.00 -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Guam Cellules de Mer Crema Viso Rigenerante

Krem rigjenerues & anti-age me qeliza staminale 50 ml
L12,090.00 L10,881.00 -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Guam Crema Anti-Cellulite Zone Ostinate

Krem kundër celulitit rezistent 100 ml
L3,900.00 L3,510.00 -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Guam Crema Corpo Anti-Eta’ Effetto Stirante della Pelle

Krem trupi me veti antioksiduese dhe anti-age 200 ml
L4,810.00 L4,329.00 -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Guam Crema Gel ai Fanghi Alga FIR

Xhel krem anti-celultit me nxehtësi 200 ml
L4,550.00 L4,095.00 -10%
Shtoje në shportë

Guam Crema Gel ai Fanghi d’alga

Krem-xhel anti-celulit me bazë algat Guam 250 ml
L3,900.00
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Guam Crema Rassodante Interno Coscie e Braccia

Krem tonifikues për krahët dhe kofshët 200 ml
L5,200.00 L4,680.00 -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Guam Crema Viso 24H Idratazione Profonda

Krem hidratues 24 orë për çdo lloj lëkure 50 ml
L3,900.00 L3,510.00 -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Guam Dima-Calo Saziante

Integrator ekuilibrues i peshës trupore 20 bustina x 80g
L5,200.00 L4,680.00 -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Guam Duo Anti-Cellulite Treatment Cream

Trajtim anti-cellulit me veprim në të ftohtë për zonën e këmbëve dhe vitheve 200 ml
L3,900.00 L3,510.00 -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Guam Duo Crema Smagliature Seno Corpo

Krem kundër strijave të barkut dhe gjoksit 200 ml
L4,550.00 L4,095.00 -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Guam Fanghi D’alga Cellulite Formula a Freddo

Baltë anti-celulit me veprim në të ftohtë 500g/ 400ml
L5,850.00 L5,265.00 -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Guam Fanghi Pelli Sensibili e/o Capillari Fragili

Baltë anti-celulit për lëkurë të ndjeshme & persona me kapilarë të dobët 200 ml
L5,200.00 L4,680.00 -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Guam Fangocrema Dren Gambe-glutei

Krem-baltë drenuese dhe detoksifikuese për këmbët dhe vithet 200 ml
L3,900.00 L3,510.00 -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Guam Formula Originale con Alga Marina Guam 21% FIR

Baltë anti-celulit me veprim në të nxehtë 750 ml ( 1 kg )
L7,100.00 L6,390.00 -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Guam il Leggins Active Traspirante

Streçe tonifikuese & kundër celulitit Masa L/XL
L7,500.00 L6,750.00 -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Guam il Leggins Massagiante Sport

Streçe të rehatshme të përshtatshme për t'u veshur gjatë aktivitetit fizik
L7,150.00 L6,435.00 -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Guam Il Leggins Pinocchietto FIR

Streçe të holla tonifikuese dhe anti-celulit
L6,500.00 L5,850.00 -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Guam il Leggins Rassodanti e Rimodelanti

Streçe tonifikuese & kundër celulitit
L7,410.00 L6,669.00 -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Guam Il Leggins Snell Massagiante Anticellulite- Rassodante

Streçe masazhuese, anti-celulit dhe tonifikuese
L7,150.00 L6,435.00 -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Guam InthensoBurro Corpo Fondente

Krem trupi me gjalpë fondent 250 ml
L5,850.00 L5,265.00 -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Guam Micro BioCellulaire Crema Contorno Occhi

Krem trajtues dhe parandalues i shenjave të moshës për zonën rreth syve 15 ml
L2,860.00 L2,574.00 -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Guam Micro BioCellulaire Crema Collo e Decolte

Krem anti-rrudhë për zonën e qafës dhe dekoltesë 75 ml
L3,900.00 L3,510.00 -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Guam Micro Biocellulaire Crema Lifting Antirughe Viso

Krem anti-rrudhë për çdo lloj lëkure me efekt lifting 50 ml
L5,460.00 L4,914.00 -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Guam Micro BioCellulaire CremaContorno Labbra

Krem hidratues dhe anti-rrudhë për zonën rreth buzëve 15 ml
L3,250.00 L2,925.00 -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Guam Micro Biocellulaire Fluido Destressante Borse Occhi

Fluid hidratues & anti-rrudhë trajtues për qeset dhe rrathët e zinj në zonën rreth syve 30 ml
L3,250.00 L2,925.00 -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Guam Micro BioCellulaire Gel Detergente Viso Pelli Grasse e Miste

Xhel larës për lëkurë mikse në të yndyrshme 200 ml
L2,860.00 L2,574.00 -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Guam Micro Biocellulaire Latte Detergente Pelli Normali Secche

Qumësht pastrues për lëkurë normale në të thatë 300 ml
L3,250.00 L2,925.00 -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Guam Micro BioCellulaire Maschera Peeling Enzimatico

Maskë hidratuese & pastruese për fytyrën me veprim peeling 75 ml
L4,550.00 L4,095.00 -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Guam Micro Biocellulaire Tonico Pelli Normali e Secche

Locion tonifikues & hidratues për lëkurë normale në të thatë 200 ml
L2,340.00 L2,106.00 -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Guam MicroBiocellulaire Maschera Viso Gel Esfoliante a Strappo

Xhel-maskë eksfoliuese dhe hidratuese për fytyrën 75 ml
L4,160.00 L3,744.00 -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Guam Panty Snell Massagiante

Korse masazhuese dhe rimodelese për zonën e barkut dhe vitheve
L6,900.00 L6,210.00 -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Guam Panty Ventre Piatto

Korse rimodeluese e zonës së barkut dhe vitheve
L6,500.00 L5,850.00 -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Guam Snellin-Calo

Suplement ushqimor që ekuilibron peshën trupore 14 flakone x 15 ml
L4,550.00 L4,095.00 -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Guam T-shirt Snell Addome Piatto Uomo

Bluzë për meshkuj me veti rimodeluese dhe tonifikuese
L6,760.00 L6,084.00 -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Guam Talasso Gel da Barba Delineante

Xhel rroje për meshkuj 100 ml
L2,340.00 L2,106.00 -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Guam Talasso Uomo Crema Rifrescante ed Energizzante doppo barba

Krem energjizues dhe freskues pas rrojes 75 ml
L2,600.00 L2,340.00 -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Guam Tourmaline Crema Liporiducente FIR Cosce – Glutei

Krem reduktues i masës dhjamore në zonën e kofshëve dhe vitheve 200 ml
L5,200.00 L4,680.00 -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Guam Tourmaline Fangodoccia Termico

Baltë termike kundër celulitit 400 ml
L5,200.00 L4,680.00 -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Guam Tourmaline Fangocrema Pancia e Girovita

Krem-baltë për dobësim në zonën e barkut dhe belit 150 ml
L3,900.00 L3,510.00 -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Guam Tourmaline Scrub Corpo

Skrub trupi me bazë algash dhe turmalinë 600 g
L4,550.00 L4,095.00 -10%
Shtoje në shportë
Select your currency
ALL Lek Shqipërie
EUR Euro