info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

Kategoritë

Showing 1–20 of 65 results

Ofertë!
-30%

Kin Travel Pack

Set udhëtimi me furçë dhe pastë dhëmbësh për të rritur
1,200.00 L 840.00 L -30%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-30%

Kin Junior Toothbrush

Furçë dhëmbësh për fëmijë 6 deri në 12 vjeç 1 furçë
500.00 L 350.00 L -30%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-30%

Kin Post Surgical Toothbrush

Furçë dhëmbësh për personat që kanë kryer një ndërhyrje në gojë 1 furçë
600.00 L 420.00 L -30%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-30%

Kin Orthodontic Toothbrush

Furçë dhëmbësh për personat që kanë aparat dentar (tela) 1 furçë
600.00 L 420.00 L -30%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-30%

Kin Gums Toothbrush

Furçë dhëmbësh për higjienën orale të përditshme 1 furçë
550.00 L 385.00 L -30%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-30%

Kin Extra Soft Toothbrush

Furçë shumë e butë dhëmbësh për higjienën orale të përditshme 1 furçë
600.00 L 420.00 L -30%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-30%

Kin Soft Toothbrush

Furçë e butë dhëmbësh për higjienën orale të përditshme 1 furçë
600.00 L 420.00 L -30%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-30%

Kin Medium Toothbrush

Furçë dhëmbësh me fortësi mesatare  për higjienën orale të përditshme 1 furçë
600.00 L 420.00 L -30%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-30%

Kin Hard Toothbrush

Furçë e fortë dhëmbësh për higjienën orale të përditshme 1 furçë
550.00 L 385.00 L -30%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-30%

Kin Children Toothbrush

Furçë dhëmbësh për fëmijë 2 deri në 6 vjeç 1 furçë
500.00 L 350.00 L -30%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-25%

Curasept Baby Toothbrush

Furçë dhëmbësh për bebe nga 0-4 vjeç
710.00 L 532.50 L -25%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-25%

Curaprox Limited Pink Edition

Paketim promocional me 6 furça dentare ultra të buta
3,350.00 L 2,512.50 L -25%
Shtoje në shportë

Balene Soft Double-sided toothbrush

Furcë dhëmbësh, e butë, që pastron njëkohësisht pjesën e jashtme dhe të brendshme të dhëmbëve
1,700.00 L
Përzgjidhni mundësi

Balene Medium Double-sided toothbrush

Furcë dhëmbësh, me fortësi të mesme që pastron njëkohësisht pjesën e jashtme dhe të brendshme të dhëmbëve
1,700.00 L
Përzgjidhni mundësi

Balene Duotech toothbrush

Furcë dhëmbësh elektrike që pastron sipërfaqen e brendshme dhe të jashtme të dhëmbëve
9,000.00 L
Përzgjidhni mundësi

Parodontax Nettoyant Soft Toothbrush

Furçë dhëmbësh e butë për gingiva delikate
430.00 L
Shtoje në shportë

Parodontax Interdental Soft Toothbrush

Furçë interdentare e butë Parodontax
430.00 L
Shtoje në shportë

Sonisk Sonic Pulse Toothbrush Furçë dentare

Furçë elektrike me veti antibakteriale
2,390.00 L
Përzgjidhni mundësi

Waterpulse Portable Water Flosser

Hidropulsor për një higjienë orale tepër korrekte
4,800.00 L
Përzgjidhni mundësi

Oral-B Sensitive Clean Replacement Brush Head

Koka zëvëndësuese për furçat elektrike Oral-B Kuti x 2 koka zëvëndësuese
1,315.00 L
Shtoje në shportë