info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

  • Transport FALAS në Tiranë për çdo vlerë porosie dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Pagesë e sigurtë – Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

  • Transport FALAS në Tiranë për çdo vlerë porosie dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Pagesë e sigurtë – Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

  • Transport FALAS në Tiranë për çdo vlerë porosie dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Pagesë e sigurtë – Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

Kategoritë

Showing 1–48 of 69 results

Dr.Grandel Collagen Power

Ampula dhe krem me kolagjen për një lëkurë elastike dhe pa rrudha
L8,400.00
Shtoje në shportë

Dr.Grandel Hyaluron Power

Ampula dhe krem me acid hialuronik për një lëkurë të hidratuar dhe rinore
L5,900.00
Shtoje në shportë

DR.Grandel Hyaluron Travel Set

Set udhëtimi me 7ampula ampula të ndryshme x 3 ml
L3,900.00
Shtoje në shportë

DR.Grandel Protection UV 50

Serum mbrojtës ndaj diellit 50 ml
L4,500.00
Shtoje në shportë

DR.Grandel Hydro Active Hyaluron Refill Night

Krem hidratues nate 50 ml
L5,900.00
Shtoje në shportë

DR.Grandel Hydro Active Balancer

Hidratues për lëkurë mikse 50 ml
L5,300.00
Shtoje në shportë

DR.Grandel Hyaluron Ampoule

Ampula me acid hialuronik 3 ampula x 3ml
L2,000.00
Shtoje në shportë

DR.Grandel Timeless Sugar Scrub

Skrub dhe ushqyes për trupin 200 ml
L3,600.00
Shtoje në shportë

DR.Grandel Timeless Body Cream

Krem trupi anti-age me shkëlqim të artë 200 ml
L5,000.00
Shtoje në shportë

DR.Grandel Timeless Eye & Lip

Krem anti-rrudhë për zonën rreth syve dhe buzëve 15 ml
L6,900.00
Shtoje në shportë

DR.Grandel Timeless Concentrate

Serum anti-age, reduktues i rrudhave 30 ml
L10,000.00
Shtoje në shportë

DR.Grandel Timeless Serum

Serum anti-age me efekt të lehtë peeling 30 ml
L7,800.00
Shtoje në shportë

DR.Grandel Timeless Balancing Cream

Krem anti-age për lëkurë normale në mikse 50 ml
L9,800.00
Shtoje në shportë

DR.Grandel Timeless Nourishing Cream

Krem ushqyes & anti-rrudhë për lëkurë të thatë 50 ml
L9,800.00
Shtoje në shportë

DR.Grandel Timeless Sleeping Cream & Mask

Krem dhe maskë rigjeneruese 50 ml
L10,000.00
Shtoje në shportë

DR.Grandel Timeless Retinol Balm

Balsam korrigjues intensiv i rrudhave 50 ml
L9,500.00
Shtoje në shportë

DR.Grandel Perfection AP Anti-Pigment

Serum i përqendruar kundër njollave të errëta 50 ml
L6,400.00
Shtoje në shportë

DR.Grandel Beauty Xpress Foam Your Hands

Shkumë hidratuese për duart 100 ml
L1,900.00
Shtoje në shportë

DR.Grandel Elements of Nature Cream Mask

Maskë kremoze me bazë natyrale 75 ml
L4,500.00
Shtoje në shportë

DR.Grandel Elements of Nature Nutra Rich

Esencë vajore me efekt rigjenerues për lëkurë të ndjeshme 30 ml
L4,700.00
Shtoje në shportë

DR.Grandel Elements of Nature Body Cream

Krem hidratues trupi 150 ml
L2,300.00
Shtoje në shportë

DR.Grandel Elements of Nature Nutra Lifting

Krem natyral me efekt lifting 50 ml
L5,100.00
Shtoje në shportë

DR.Grandel Elements of Nature Anti Age

Krem anti-rrudhë zbutës dhe rinues me efekt 24-orë 50 ml
L5,500.00
Shtoje në shportë

DR.Grandel Elements of Nature Epigran

Serum me ekstrakte nga embrioni i grurit 30 ml
L5,200.00
Shtoje në shportë

DR.Grandel Elements of Nature Derma Pur

Hidratues i lehtë për lëkurë të yndyrshme 50 ml
L4,700.00
Shtoje në shportë

DR.Grandel Elements of Nature Hyaluron Sleeping Cream

Krem nate me acid hialuronik 50 ml
L5,500.00
Shtoje në shportë

DR.Grandel Elements of Nature Regeneration

Krem rigjenerues për lëkurë mature 50 ml
L5,100.00
Shtoje në shportë

DR.Grandel Elements of Nature Puri Soft

Xhel larës natyral 75 ml
L2,500.00
Shtoje në shportë

DR.Grandel Elements of Nature Contour Balm

Balsam për zonën rreth syve dhe buzëve 15 ml
L3,100.00
Shtoje në shportë

DR.Grandel Perfection BB Beauty Balm SPF 20

Balsam hidratues me SPF 20 50 ml
L4,700.00
Shtoje në shportë

DR.Grandel Couperose Expert Concentrate

Serum për lëkurë kuperoze 50 ml
L6,100.00
Shtoje në shportë

DR.Grandel Couperose Cream

Krem për lëkurë kuperoze 50 ml
L6,100.00
Shtoje në shportë

DR.Grandel Beautygen Renew Body

Krem anti-rrudhë për trupin 200 ml
L6,100.00
Shtoje në shportë

DR.Grandel UV Protection LSF30 Serum

Serum mbrojtës ndaj diellit SPF 30 50 ml
L3,900.00
Shtoje në shportë

DR.Grandel Beautygen Renew Ampoule

Ampula të pëqendruara me veti anti-rrudhë dhe efekt të menjëhershëm 3 ampula x 3ml
L3,000.00
Shtoje në shportë

DR.Grandel Beutygen Renew Pearls

Serum-krem me veti anti-rrudhë 50 ml
L11,500.00
Shtoje në shportë

DR.Grandel Beautygen Renew Essence

Serum rigjenerues dhe anti-rrudhë 30 ml
L9,700.00
Shtoje në shportë

DR.Grandel Beautygen Renew II

Krem anti-rrudhë për lëkurë të thatë 50 ml
L11,100.00
Shtoje në shportë

DR.Grandel Beautygen Renew I

Krem anti-rrudhë për lëkurë normale në mikse 50 ml
L11,100.00
Shtoje në shportë

DR.Grandel Beautygen Renew Eye and Lip

Krem për zonën rreth syve dhe buzëve 15 ml
L6,600.00
Shtoje në shportë

DR.Grandel Protect A-C-E Vita Day

Krem dite energjizues i lëkurës 50 ml
L7,000.00
Shtoje në shportë

DR.Grandel Puriface Dermabalance

Krem hidratues me veti anti-inflamatore për lëkurë të yndyrshme 50 ml
L4,700.00
Shtoje në shportë

DR.Grandel Puriface Sebocontrol Light

Fluid matifikues dhe sebo-rregullues 50 ml
L4,700.00
Shtoje në shportë

DR.Grandel Puriface Dermabalance Mask

Maskë hidratuese dhe pastruese 75 ml
L3,900.00
Shtoje në shportë

DR.Grandel Hydro Active Hyaluron Body

Krem hidratues për trupin 150 ml
L2,500.00
Shtoje në shportë

DR.Grandel Hydro Active Hyaluron Filler Capsules

Kapsula hidratuese me acid hialuronik 28 kapsula
L5,500.00
Shtoje në shportë

DR.Grandel Active Moisture Depot

Hidratues me veprim ''Depo'' 30ml
L5,600.00
Shtoje në shportë

DR.Grandel Hydro Active Moisture Mask

Maskë me veti hidratuese 75 ml
L4,700.00
Shtoje në shportë