info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

  • Transport FALAS në Tiranë për çdo vlerë porosie dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Pagesë e sigurtë – Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

  • Transport FALAS në Tiranë për çdo vlerë porosie dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Pagesë e sigurtë – Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

  • Transport FALAS në Tiranë për çdo vlerë porosie dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Pagesë e sigurtë – Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

Kategoritë

Showing all 39 results

Atc çaj për tensionin Bio

Përzierje bimore për uljen e tensionit të lartë të gjakut 100 g
190.00 L
Shtoje në shportë

ATC Çaj i mëçisë Bio

Përzierje bimore për mëlçinë e zezë 90 g
190.00 L
Shtoje në shportë

ATC Çaj Prostate Bio

Përzierje bimore për qetësimin e prostatës 90 g
190.00 L
Shtoje në shportë

ATC Çaj Dietetik Bio

Përzierje bimore natyrore për dobësim 100 g
190.00 L
Shtoje në shportë

ATC Çaj për veshkat Bio

Përzierje bimore natyrore për tretjen e gurëve 100 g
190.00 L
Shtoje në shportë

ATC Çaj Gjethe Sene Bio

Çaj me përbërje gjethe sene. 65 g
190.00 L
Shtoje në shportë

ATC Çaj Jeshil Bio

Camellia sinensis (green tea leaves) 80 g
190.00 L
Shtoje në shportë

ATC Çaj i zi Bio

Çaji Rusit (camellia sinesis). 85 g.
190.00 L
Shtoje në shportë

ATC Çaj Hipnotik Bio

Përzierje bimore kundër pagjumësisë 85 g
190.00 L
Shtoje në shportë

ATC Çaj Afrodiziak Bio

Përzierje bimore nxitëse dhe stimulante e seksit 90 g
310.00 L
Shtoje në shportë

ATC Çaj Anti-kolesterol Bio

Përzierje bimore kundër kolesterolit 95 g
190.00 L
Shtoje në shportë

ATC Çaj Bar blete Bio

Çaj bimor me bar blete (melissa officinalis) 90 g
190.00 L
Shtoje në shportë

ATC Çaj Qetësues për stomakun Bio

Përzierje bimore për qetësimin e dhimbjeve të stomakut dhe largimin e gazrave 80 g
190.00 L
Shtoje në shportë

ATC Çaj Lule Bliri Bio

Përzierje bimore që shëron të ftohurën, kollën, stomakun. 70 g
190.00 L
Shtoje në shportë

ATC Çaj Trëndafil i egër Bio

Përzierje bimore për forcimin e imunitetit 100 g
190.00 L
Shtoje në shportë

ATC Çaj Majasëlli Bio

Përzierje bimore për mjekimin e majasëllit 90 g
190.00 L
Shtoje në shportë

ATC Çaj për tëmthin Bio

Përzierje bimore për tëmthin dhe gurët e tij 100 g
190.00 L
Shtoje në shportë

ATC Çaj Anti-azmatik Bio

Përzierje bimore që ndihmon në mjekimin e astmës bronkiale 90 g
190.00 L
Shtoje në shportë

ATC Çaj sherebele Bio

Salvia officinalis e përzgjedhur me mbi 2.5% vaj esencial 90 g
190.00 L
Shtoje në shportë

ATC Çaj Ekspektorant Bio

Përzierje bimore për pastrimin nga gëlbaza 90 g
190.00 L
Shtoje në shportë

ATC Çaj Anti-reumatizmal Bio

Përzierje bimore kundër dhimbjeve të shkaktuara nga reumatizma dhe artriti 90 g
190.00 L
Shtoje në shportë

ATC Çaj Anti-diabetik Bio

Çaj me përzierje bimore natyrore për uljen e niveleve të sheqerit në gjak 100 g
190.00 L
Shtoje në shportë

ATC Çaj Multi-vitaminoz Bio

Përzierje bimore e pasur me vitamina 100 g
190.00 L
Shtoje në shportë

ATC Çaj Aromatiko-mjekësor Bio

Përzierje bimore për Çdo moshë e pasur me vitamina, 100 % natyror 100 g
190.00 L
Shtoje në shportë

ATC Çaj Anti-duhan Bio

Përzierje bimore dezintoksikimin e organizmit nga nikotina e duhani. 90 g
190.00 L
Shtoje në shportë

ATC Çaj për kollën Bio

Përzierje bimore për qetësimin e kollës dhe nxjerrjen e gëlbazës 100 g
190.00 L
Shtoje në shportë

ATC Çaj Anti-variçe Bio

Përzierje bimore për lehtësimin e variçeve 90 g
190.00 L
Shtoje në shportë

ATC Çaj Anti-grip Bio

Përzierje bimore kundër të ftohtit dhe temperaturës 90 g
190.00 L
Shtoje në shportë

ATC Çaj Qetësues Bio

Përzierje bimore qetësuese për menopauzën 100 g
190.00 L
Shtoje në shportë

ATC Çaj Fletë Mente Bio

Çaj bimor me përbërje të mentes (Spearmint) 90 g
190.00 L
Shtoje në shportë

ATC Çaj Fryte Boronice Bio

Çaj me përbërje të fryteve te boronicës (vaccinum myrtillas) 90 g
460.00 L
Shtoje në shportë

ATC Çaj Anti-celulit Bio

Përzierje bimore për largimin e ujrave nga trupi 90 g
190.00 L
Shtoje në shportë

ATC Çaj Fier Guri Bio

Çaj bimor me fier guri (ceterach offinarum). 100% organik 90 g
190.00 L
Shtoje në shportë

ATC Çaj Aronia Fruit Bio

Çaj me përbërje të frutit të aronias (chokeberry) 90 g
210.00 L
Shtoje në shportë

ATC Çaj Lule Kamomili Bio

Çaj bimor me lule kamomili 60 g
190.00 L
Shtoje në shportë

ATC Çaj fruta pylli Bio

Miksimi i fryteve të bimëve aromatiko-mjekësore tërësisht të egra të rritura në pyjet tanë 100 g
190.00 L
Shtoje në shportë

ATC Çaj Mali

Çaj mali bio i seleksionuar direkt nga natyra e egër e maleve tona (Sideritis Syriaca) 40 g
190.00 L
Shtoje në shportë

ATC Çaj laksativ bimor Bio

4
190.00 L
Shtoje në shportë

ATC Çaj Sedativ Bio

Përzierje bimore me efekt qetësues të sistemit nervor qëndror 90 g
190.00 L
Shtoje në shportë