[email protected]

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

  • | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim, me kartë debiti/krediti ose me këste me iutePay

  • | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim, me kartë debiti/krediti ose me këste me iutePay

  • | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim, me kartë debiti/krediti ose me këste me iutePay

Kategoritë

Rrugët e frymëmarrjes dhe kolla

Showing 1–20 of 45 results

Ofertë!
-10%

Alta Natura Echitos Adulti Soluzione

Shurup bimor për qetësimin e kollës 200 ml
1,500.00 L 1,350.00 L -10%
Shtoje në shportë

Himalaya Bresol Sirup

Shurup me veprim çrregullimet e rrugëve tё frymёmarrjes, me efekt mukolitik dhe qetёsues i kollёs. 100 ml
1,200.00 L
Shtoje në shportë

Erba Vita Pectovit Unguento Balsamico

Xhel balsamik që lehtëson frymëmarrjen 50 ml
920.00 L
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Phyto Garda Sanagol Gel Balsamico

Xhel balsamik lokal që liron rrugët e frymëmarrjes 50 ml
850.00 L 765.00 L -10%
Shtoje në shportë

Bells Menthodex Vapo rub

Xhel me mente që liron rrugët e frymëmarrjes 50 g
625.00 L
Shtoje në shportë

Physalis Eucalyforce Syrup BIO

Shurup me eukalipt për mirëqenien e rrugëve të frymëmarrjes 150 ml
1,900.00 L
Shtoje në shportë

Physalis Eucalyforce Syrup

Shurup me eukalipt për mirëqenien e rrugëve të frymëmarrjes 150 ml
1,900.00 L
Shtoje në shportë

Physalis Echinacea Forte

Suplement ushqimor me ekstraktet e bimës Echinacea Kuti x 30 tableta
2,500.00 L
Shtoje në shportë

Physalis Echinacea Forte Pastilles

Karamele me ekinacea dhe acerola 45 g
800.00 L
Shtoje në shportë

Physalis Eucalyforce Spray Nasal

Spraj nazal që përmirëson frymëmarrjen 30 ml
1,100.00 L
Shtoje në shportë

Bronchostop shurup për fëmijë

Shurup bimor për trajtimin e kollës 120 ml
1,280.00 L
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Trudi Gel Balsamico Profumato

Trudi xhel balsamik i parfumuar për lirimin e rrugëve të frymëmarrjes të bebeve mbi 3 muajsh dhe fëmijëve. 70 ml
1,370.00 L 1,096.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Mommys Bliss Organic Baby Cough Syrup & Mucus 4m+

Suplement ushqimor bimor që qetëson kollën dhe pastron mukusin 50 ml
2,900.00 L 2,610.00 L -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Mommys Bliss Organic Baby Cough Syrup & Mucus Day & Night

Paketim me 2 shurupe për kollën(dite & nate) për bebe nga 4 muajsh 2 x 50 ml
4,350.00 L 3,915.00 L -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

TwoBee Beeprol Active Spray

Spraj për fytin me efekt emolient dhe zbutës Paketim x 30 ml
665.00 L 565.25 L -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Shedirpharma Zenasinil Gocce

Pika për fluidifikimin dhe eleminimin e sekrecioneve nazale 20 ml
1,420.00 L 1,278.00 L -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Shedirpharma Zefimar Gola Spray

Spraj që qetëson irritimet e fytit të fëmijëve mbi 3 vjeç dhe të rriturve 25 ml
1,370.00 L 1,233.00 L -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Shedirpharma Shedevoflu Sciroppo

Shurup me ekstrakte bimësh dhe acetilcisteinë për qetësimin e kollës 180 ml
1,340.00 L 1,206.00 L -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Shedirpharma Shedevoflu Buste

Bustina me ekstrakte bimësh dhe acetilcisteinë për qetësimin e kollës Paketim x 18 bustina
1,500.00 L 1,350.00 L -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Alta Natura Echitos Bimbi

Shurup me ekstrakte bimësh për qetësimin e kollës së fëmijëve tuaj 200 ml
1,500.00 L 1,350.00 L -10%
Shtoje në shportë