info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

Showing 1–20 of 24 results

Vendmbajtëse

Gral Medical Rolator

21,000.00 L
Shtoje në shportë

Scholl GelActiv Sport Insoles for Men

Shtroje me xhel transparent Scholl për përdorim gjatë aktivitetit fizik 1 palë
1,700.00 L
Shtoje në shportë

Scholl GelActiv Sport Insoles for Women

Shtroje me xhel transparent Scholl për përdorim gjatë aktivitetit fizik 1 palë
1,700.00 L
Shtoje në shportë

Scholl GelActiv Everyday Man

Shtroje me xhel transparent Scholl për përdorim të përditshëm 1 palë
1,700.00 L
Shtoje në shportë

Scholl GelActiv Everyday Women

Shtroje me xhel transparent Scholl për përdorim të përditshëm 1 palë
1,700.00 L
Shtoje në shportë

Lansinoh Lanolin Lip Balm

Balsam zbutës dhe hidratues për buzët e  nënave me gjidhënie
1,300.00 L
Shtoje në shportë

Chicco Post-Natal Girdle Extra Support

Korse për nënat pas lindjes.Nr 4
3,600.00 L
Shtoje në shportë

Chicco Mommy Adjustment Post-Partum Girdle

Korse për nënat pas lindjes
4,680.00 L
Përzgjidhni mundësi

Chicco Mammy Nursing Bra

Reçipeta për gjidhënie cup C
5,590.00 L
Përzgjidhni mundësi

Nuvita Federa per cuscino allattamento

Jastëk ndihmës për ushyerjen e bebeve
4,390.00 L
Shtoje në shportë

Support Line Corset Maternity

Korse për shtatzëni
3,250.00 L
Shtoje në shportë

Support Line Dorsolomber Corset

Brez me shufra çeliku për zonën dorsolumbare
6,000.00 L
Përzgjidhni mundësi

Support Line Lumbosacral corset 32cm with belt

Brez me rrip për zonën lumbosakrale
3,550.00 L
Përzgjidhni mundësi

Support Line Woolen Corsets

Brez për mesin me material leshi
1,600.00 L
Përzgjidhni mundësi

Support Line Foam Backed Colar

Suport për qafën material sfungjeri
1,350.00 L
Përzgjidhni mundësi

Support Line Ankle Stabilizer With Ligament Support

Suport për kyçin e këmbës dhe pjesën e ligamentit
2,100.00 L
Përzgjidhni mundësi

Support Line Arm Sling

Fashë llastiku për mbështetjen e krahut dhe bërrylit
1,400.00 L
Përzgjidhni mundësi

Support Line Silicone Insoles L

Shtroje silikoni për këmbët
2,400.00 L
Shtoje në shportë
Vendmbajtëse

Support Line Hernia Support Double

Suport për hernie në të dyja krahët (e majtë/e djathtë)
2,000.00 L
Shtoje në shportë

Support Line Silicone Heel Cup

Silikon mbështetës për thembrën
1,500.00 L
Shtoje në shportë