info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

 • Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

Kategoritë

Trajtime kundër njollave

Showing 1–20 of 75 results

Aesthetico Fruit Complex Face Cream

Krem nate trajtues me acide frutash. 50 ml
4,550.00 L
Shtoje në shportë

Aesthetico Fruit Complex Plus C Face Cream

Krem nate trajtues me 8% acide frutash dhe vitaminë C. 30 ml
3,960.00 L
Shtoje në shportë

Aesthetico Whitening Solution

Xhel me efekt depigmentues. 30 ml
6,090.00 L
Shtoje në shportë
Ofertë!
-25%

Korff Depigmenting AA-PE

Serum me kundër njollave me veti anti-rrudhë 30 ml
9,100.00 L 6,825.00 L -25%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Pharmaceris V Viti-Melo Repigmentation Night Cream

Krem trajtues për natën, ii cili rikthen pigmentin në zonat e prekura nga vitiligo. 40 ml
4,650.00 L 3,720.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Pharmaceris W Whitening Foam Face & Eyes Cleansing

Shkumë pastruese për lëkurë të hiperpigmentuar. 150 ml
2,289.00 L 1,831.20 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Pharmaceris W Whitening Clear Toner

Tonik pastrues me efekt zbardhues për lëkurë të hiperpigmentuar. 200 ml
2,181.00 L 1,744.80 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Pharmaceris W Triple Action Whitening Day Cream

Përkujdesje mbrojtëse ndaj diellit, formuluar specifikisht për trajtimin e zonave të hiperpigmentuara në lëkurë. 30 ml
3,471.00 L 2,776.80 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Pharmaceris W Intensive Whitening Night Cream

Krem nate intensiv për lëkurë të hiperpigmentuar. 30 ml
3,471.00 L 2,776.80 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Pharmaceris W Anti-Dark Circles Corrective Eye Cream

Krem për zonën rreth syve, veprues ndaj rrudhave, rrathëve të zinj dhe qeseve poshtë syve. 15 ml
2,989.00 L 2,391.20 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Pharmaceris W Acipeel Depigmenting Serum

Përkujdesje e përqëndruar trajtuese me efekt zbardhues dhe vitaminë C, për lëkurë me tendencë hiperpigmentimi. 30 ml
3,689.00 L 2,951.20 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Pharmaceris W Albucin-C 5%

Serum me vitaminë C me veti anti moshë dhe anti oksiduese. 30 ml
4,990.00 L 3,992.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Pharmaceris T Sebo-Almond Peel 5%

Krem nate me 5% acid mandelik për lëkurë të yndyrshme me tendencë akneike,përfshirë edhe lëkurën intolerante dhe të ndjeshme, si dhe atë me njolla të errëta. 50 ml
2,583.00 L 2,066.40 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Pharmaceris T Sebo-Almond Peel 10%

Krem nate me 10% acid mandelik për lëkurë të yndyrshme me tendencë akneike, duke përfshirë lëkurën me njolla të errëta. 50 ml
2,989.00 L 2,391.20 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Caudalie Vinoperfect Crème Éclat Anti-taches

Përkujdesje hidratuese për ditën viniferinë, e cila ndihmon në korrigjimin e njollave të errëta. 50 ml
4,800.00 L 4,320.00 L -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Caudalie Vinoperfect Sérum Éclat Anti-taches

Serum trajtues kundër njollave të errëta. 30 ml
6,720.00 L 6,048.00 L -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Caudalie Vinoperfect Essence Glycolique Concentrée d’Éclat

Esencë trajtuese me acid glikolik dhe peoni të bardhë, specifike për trajtimin e njollave të errëta. 150 ml
3,270.00 L 2,943.00 L -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Caudalie Vinoperfect Crème Nuit Glycolique Anti-Taches

Përkujdesje hidratuese për natën me acid glikolik dhe viniferinë e cila ndihmon në korrigjimin e njollave të errëta. 50 ml
4,990.00 L 4,491.00 L -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Caudalie Vinoperfect Masque Peeling Glycolique

Maskë me acid glikolik dhe viniferinë e cila i dhuron shkëlqim lëkurës. 75 ml
3,560.00 L 3,204.00 L -10%
Shtoje në shportë

Froika Suncare Anti-Spot Cream SPF 50+

Përkujdesje mbrojtëse ndaj diellit, specifike për trajtimin e njollave të errëta. 30 ml
3,100.00 L
Shtoje në shportë
Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
 • Attributes
 • Custom attributes
 • Custom fields
Click outside to hide the compare bar
Compare