info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

 • Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

Kategoritë

Trajtime kundër njollave

Showing 1–20 of 63 results

Ofertë!
-15%

Noreva Trio A Glabridine Intensive Depigmenting Treatment

Krem intensiv depigmentues. 30 ml
3,500.00 L 2,975.00 L -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Noreva Trio White XP Anti-Dark Spot Night Care

Krem nate për lëkurë të hiperpigmentuar. 30 ml
3,600.00 L 3,060.00 L -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Noreva Trio White S Intensive Photoprotection Skincare SPF 50+

Krem mbrojtës ndaj diellit, i përshtatshëm për lëkurë të hiperpigmentuar. 40 ml
4,000.00 L 3,400.00 L -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Noreva Trio White XP CC Cream Light SPF 30

Hidratues, mbulues dhe mbrojtës për lëkurë të hiperpigmentuar. 40 ml
3,800.00 L 3,230.00 L -15%
Shtoje në shportë

Uriage Dépiderm Sérum Correcteur Éclat

Serum korrigjues formuluar specifikisht për trajtimin e zonave të hiperpigmentuara në lëkurë. 30 ml
3,950.00 L
Shtoje në shportë

Uriage Dépiderm Contour Des Yeux Éclat

Përkujdesje trajtuese për zonën e syve, e cila korrigjon rrathët e errët dhe redukton shenjat e lodhjes. 15 ml
3,200.00 L
Shtoje në shportë

Uriage Dépiderm Soin De Jour Anti-taches SPF 50+

Përkujdesje mbrojtëse formuluar specifikisht për trajtimin e zonave të hiperpigmentuara në lëkurë. 30 ml
3,750.00 L
Shtoje në shportë
Ofertë!
-30%

Rilastil Intense C Gel Serum

Serum i pasur me 15 % vitaminë C dhe acid hialuronik. 30 ml
5,590.00 L 3,913.00 L -30%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Pharmasept Cleria Anti Spot Serum

Serum me efekt anti-rrudhë dhe trajtues kundër njollave të errëta. 30 ml
3,200.00 L 2,720.00 L -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-30%

Rilastil D-Clar Daily Depigmenting Cream

Trajtim i përditshëm kundër njollave formuluar specifikisht për njëtrajtësimin e tonit të lëkurës. 40 ml
4,190.00 L 2,933.00 L -30%
Shtoje në shportë

Filorga Pigment-Perfect Even Complexion Illuminating Serum

Serum që trajton njollat e errëta të lëkurës 30 ml
7,260.00 L
Shtoje në shportë

Filorga Pigment-ëhite

Krem që synon të pakësojë njollat e errëta dhe të uniformizojë ngjyrën e lëkurës 50 ml
7,230.00 L
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Skincode Exclusive Cellular Night Refine & Repair

Krem rigjenerues nate për çdo lloj lëkure. 50 ml
10,500.00 L 8,400.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Jowaé Concentré Jeunesse Anti-Taches

Serum me efekt anti-rrudhë dhe trajtues kundër njollave të errëta. 30 ml
3,770.00 L 3,393.00 L -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Skincode Essentials Alpine White Brightening Overnight Mask

Maskë me efekt zbardhues, ushqyes dhe antioksidues, e përshtatshme për përdorim gjatë natës. 50 ml
5,480.00 L 4,384.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Skincode Essentials Alpine White Brightening Total Clarity Serum

Serum kundër njollave të errëta, me efekt zbardhues, anti-rrudhë, hidratues dhe mbrojtës. 30 ml
5,350.00 L 4,280.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Skincode Essentials Alpine White Brightening Day Cream SPF 15

Përkujdesje hidratuese me efekt anti-rrudhë, zbardhues dhe mbrojtës. 50 ml
5,350.00 L 4,280.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Neostrata Skin Active Retinol + NAG Complex

Krem nate anti-rrudhë, voluminizues dhe reduktues i hiperpigmentimeve. 30 ml
10,890.00 L 9,256.50 L -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Skincode Essentials Alpine White Brightening Protective Shield SPF 50

Përkujdesje hidratuese me efekt mbrojtës ndaj diellit dhe zbardhues. Teksturë shumë e lehtë fluide. 30 ml
4,550.00 L 3,640.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Neostrata Enlighten Ultra Brightening Cleanser

Larës në formë kremi për lëkurën e hiperpigmentuar. 100 ml
3,730.00 L 2,984.00 L -20%
Shtoje në shportë
Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Price
 • Stock
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Additional information
 • Attributes
 • Custom attributes
 • Custom fields
Krahaso