info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

 • Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

Kategoritë

Sytë make-up

Showing all 20 results

Ofertë!
-20%

Avène Couvrance Eyebrow Corrector Pencil

Laps i përshtatshëm për korrigjimin e formës dhe imperfeksioneve në zonën e vetullave. 1.19 g
2,200.00 L 1,760.00 L -20%
Përzgjidhni mundësi
Ofertë!
-20%

Avène Couvrance Mascara Haute Tolérance

Rimel i cili u jep formë dhe volum qerpikëve 7 ml
2,800.00 L 2,240.00 L -20%
Përzgjidhni mundësi
Ofertë!
-20%

La Roche Posay Toleriane Mascara Volume Allergy-Tested Black

Rimel me efekt voluminizues për qerpikët. Ngjyrë e zezë. 6.9ml
2,900.00 L 2,320.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

La Roche Posay Toleriane Mascara Extension Allergy-Tested Black

Rimel me efekt zgjatës për qerpikët. Ngjyrë e zezë. 6.9ml
2,900.00 L 2,320.00 L -20%
Shtoje në shportë

Korff Cure Make Up Mascara All In One +Black Eye Pencil Dhuratë

Set Rimel shumë-funksional + laps sysh i pajisur me sfungjer sfumues dhuratë 10 ml + 1.05g
3,080.00 L
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Pharmatheiss Mascara Med XL Volume

Rimel  për qerpikë të fortë & me volum 6 ml
1,480.00 L 1,258.00 L -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Korff Cure Make Up Mascara All In One

Rimel shumë-funksional 10 ml
3,080.00 L 2,618.00 L -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Korff Cure Make Up Matt Eyeshadow – 04

Make-up në formë pluhuri mat për zonën e syve
2,800.00 L 2,380.00 L -15%
Përzgjidhni mundësi
Ofertë!
-15%

Korff Cure Make Up Magic Powder Eyeshadow Pencil

Laps kremoz për sytë 1.54g
2,520.00 L 2,142.00 L -15%
Përzgjidhni mundësi
Ofertë!
-15%

Korff Cure Make Up Eyebuki Eyeshadow Brush

Furçë për aplikimin e toneve të syve
3,080.00 L 2,618.00 L -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Korff Cure Make Up Double Eyeshadow Brush

Furçë e dyfishtë për aplikimin e toneve të syve
3,950.00 L 3,357.50 L -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Korff Cure Make Up Classic Eyeshadow Brush

Furçë klasike për vendosjen e toneve të syve
3,080.00 L 2,618.00 L -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Korff Cure Make Up Volume Mascara

Rimel për qerpikë me volum 13.2ml
3,080.00 L 2,618.00 L -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Korff Cure Make Up Custom Magnetic Palette For Eyeshadow

Kuti për tonet e syve
1,820.00 L 1,547.00 L -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Korff Cure Make Up Powerlash Strengthening Mascara

Rimel për forcimin dhe zgjatjen e qerpikëve 7.6ml
3,080.00 L 2,618.00 L -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Korff Cure Make Up Creamy Eyeshadow – 06

Make up kremoz per zonën e syve
3,080.00 L 2,618.00 L -15%
Përzgjidhni mundësi
Ofertë!
-15%

Korff Cure Make Up Satin Eyeshadow – 11

Make up në formë pluhuri për zonën e syve
2,800.00 L 2,380.00 L -15%
Përzgjidhni mundësi
Ofertë!
-15%

Korff Cure Make Up High Definition Mascara

Rimel për qerpikë më të gjatë me volum 9ml
3,050.00 L 2,592.50 L -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Korff Cure Make Up Slim Eyebrown Pencil – 03

Laps për vetullat 0.09g
1,920.00 L 1,632.00 L -15%
Përzgjidhni mundësi
Ofertë!
-15%

Korff Cure Make Up Compact Eyeshadow – 12

Make up në formë pluhuri kompakt për zonën e syve
1,309.00 L1,540.00 L
Përzgjidhni mundësi
Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Price
 • Stock
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Additional information
 • Attributes
 • Custom attributes
 • Custom fields
Krahaso