info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

 • BLACK FRIDAY OFERTA | OFERTAT MË TË MIRA TË VITIT | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • BLACK FRIDAY OFERTA | OFERTAT MË TË MIRA TË VITIT | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • BLACK FRIDAY OFERTA | OFERTAT MË TË MIRA TË VITIT | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

Kategoritë

Sytë make-up

Showing 1–20 of 26 results

Ofertë!
-30%

Bionike Defence Color Eye Pencil

Laps për konturimin e pjesës së jashtme dhe të brendshme të syve. 3 g
714.00 L735.00 L
Përzgjidhni mundësi
Ofertë!
-30%

Bionike Defence Color 3D Mascara Volume Length Curl

Rimel i cili i jep qerpikëve volum dhe efekt 3D. 11 ml
2,150.00 L 1,505.00 L -30%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-30%

Bionike Defence Color Extra Volume Mascara

Rimel me efekt voluminizues për qerpikët. Ngjyrë e zezë. 11 ml
2,150.00 L 1,505.00 L -30%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-30%

Bionike Defence Color Natural Brow Sculpting

Laps për vetullat. 3 g
938.00 L945.00 L
Përzgjidhni mundësi
Ofertë!
-30%

Bionike Penello Occhi

Furçë e cila shërben për përhapjen e toneve të syve.
1,350.00 L 945.00 L -30%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-30%

Bionike Penello Eyebuki

Furçë për aplikimin dhe miksimin e toneve të syve.
1,150.00 L 805.00 L -30%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-30%

Korff Cure Make Up Kit Sopracciglia

Set rimel për vetullat + laps për vetullat dhuratë. 4 ml
2,520.00 L 1,764.00 L -30%
Përzgjidhni mundësi
Ofertë!
-40%

Korff Cure Make Up Eye Pencil 02

Laps për sytë i pajisur me sfungjer sfumues. 1.05 g
1,820.00 L 1,092.00 L -40%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-40%

Korff Cure Make Up Waterproof Mascara

Rimel kundër ujit. 9 ml
3,080.00 L 1,848.00 L -40%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-30%

Korff Cure Make Up High Definition Mascara + Black Eye Pencil

Set rimel High Definition + laps sysh i pajisur me sfungjer sfumues dhuratë 10 ml, 1.05 g
3,080.00 L 2,156.00 L -30%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-35%

Avène Couvrance Eyebrow Corrector Pencil

Laps i përshtatshëm për korrigjimin e formës dhe imperfeksioneve në zonën e vetullave. 1.19 g
2,200.00 L 1,430.00 L -35%
Përzgjidhni mundësi
Ofertë!
-20%

La Roche Posay Toleriane Mascara Volume Allergy-Tested Black

Rimel me efekt voluminizues për qerpikët. Ngjyrë e zezë. 6.9ml
2,900.00 L 2,320.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

La Roche Posay Toleriane Mascara Extension Allergy-Tested Black

Rimel me efekt zgjatës për qerpikët. Ngjyrë e zezë. 6.9ml
2,900.00 L 2,320.00 L -20%
Shtoje në shportë

Korff Cure Make Up Mascara All In One +Black Eye Pencil Dhuratë

Set Rimel shumë-funksional + laps sysh i pajisur me sfungjer sfumues dhuratë 10 ml + 1.05g
3,080.00 L
Shtoje në shportë
Ofertë!
-40%

Korff Cure Make Up Mascara All In One

Rimel shumë-funksional 10 ml
3,080.00 L 1,848.00 L -40%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-40%

Korff Cure Make Up Magic Powder Eyeshadow Pencil

Laps kremoz për sytë 1.54g
2,520.00 L 1,512.00 L -40%
Përzgjidhni mundësi
Ofertë!
-40%

Korff Cure Make Up Matt Eyeshadow – 04

Make-up në formë pluhuri mat për zonën e syve
2,800.00 L 1,680.00 L -40%
Përzgjidhni mundësi
Ofertë!
-40%

Korff Cure Make Up Eyebuki Eyeshadow Brush

Furçë për aplikimin e toneve të syve
3,080.00 L 1,848.00 L -40%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-40%

Korff Cure Make Up Double Eyeshadow Brush

Furçë e dyfishtë për aplikimin e toneve të syve
3,950.00 L 2,370.00 L -40%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-40%

Korff Cure Make Up Classic Eyeshadow Brush

Furçë klasike për vendosjen e toneve të syve
3,080.00 L 1,848.00 L -40%
Shtoje në shportë
Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
 • Attributes
 • Custom attributes
 • Custom fields
Click outside to hide the compare bar
Compare
Compare ×
Let's Compare! Continue shopping