[email protected]

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

  • | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim, me kartë debiti/krediti ose me këste me iutePay

  • | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim, me kartë debiti/krediti ose me këste me iutePay

  • | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim, me kartë debiti/krediti ose me këste me iutePay

Kategoritë

Kujdesi për fëmijën

Showing 1–20 of 42 results

Ofertë!
-5%

Kokoso Baby Newborn Essentials Kit

Set me veprim pastrues dhe hidratues për trupin dhe flokët. 200 ml, 70g
3,600.00 L 3,420.00 L -5%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-5%

Kokoso Baby Coconut Bathtime Set

Set me veprim pastrues dhe hidratues. 200 ml, 190 ml
4,200.00 L 3,990.00 L -5%
Shtoje në shportë

Nuvita Set MIMIC 0 m+

Set dhuratë me biberonë dhe furcë pastrimi 0m+
4,990.00 L
Shtoje në shportë
Ofertë!
-5%

Lansinoh 2 Feeding Bottle Set

Set  me 2 biberonë ushqimi 240 ml për bebe me rrjedhje mesatare
2,100.00 L 1,995.00 L -5%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-5%

Lansinoh Feeding Glass Bottle M

Biberon ushqimi qelqi 240 ml për bebe me rrjedhje të mesme
2,000.00 L 1,900.00 L -5%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-5%

Lansinoh Feeding Glass Bottle S

Biberon ushqimi qelqi 160 ml për bebe me rrjedhje të ngadaltë
1,800.00 L 1,710.00 L -5%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-5%

Lansinoh Feeding Plastic Bottle S

Biberon ushqimi plastik 160 ml për bebe me rrjedhje të ngadaltë
1,100.00 L 1,045.00 L -5%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-5%

Lansinoh Feeding Plastic Bottle M

Biberon ushqimi plastik 240 ml për bebe me rrjedhje mesatare
1,300.00 L 1,235.00 L -5%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-5%

Lansinoh 2 Feeding Bottle Set

Set  me 2 biberonë ushqimi 160 ml për bebe me rrjedhje të ngadaltë
1,800.00 L 1,710.00 L -5%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-5%

Lansinoh Feeding Bottle Starter Set

Set  me biberonë ushqimi për bebe të porsalindura
2,600.00 L 2,470.00 L -5%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Uriage Bébé Ma 1ère Senteur

Me blerjen e ujit të parfumuar për bebe në formatin 100 ml, përfitohet dhuratë arushi.
2,700.00 L 2,160.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Uriage Bébé 1ère Senteur

Ujë i parfumuar për bebe. 50 ml
2,700.00 L 2,160.00 L -20%
Shtoje në shportë

HiGeen Tac Tik Shampoo + Metallic Anti Lice Comb

Shampo dhe krehër për trajtimin e parazitëve të kokës 150 ml
1,350.00 L
Shtoje në shportë

Mom Zero Shampo Complemento Preventivo

Shampo parandaluese dhe trajtuese për parazitët e kokës 250 ml
950.00 L
Shtoje në shportë

Paranix Shampoo

Shampo për trajtimin e parazitëve të kokës 200 ml
1,640.00 L
Shtoje në shportë

Philips Avent Anti-colic Newborn Starter Gift Set Set Philips Avent

Paketim dhuratë për foshnje të sapolindura
5,584.00 L
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Tommee Tippee Closer To Nature Newborn Starter Set

Set ushqimi për bebe të porsalindur
4,400.00 L 3,960.00 L -10%
Shtoje në shportë

Philips Avent Newborn Starter Set 0m+

Set dhuratë për bebe të porsalindura, me shishe ushqimi, furçë pastrimi & biberon të gënjeshtërt
5,875.00 L
Shtoje në shportë

Philips Avent Natural Design Gift Set

Set dhuratë për vajza të porsalindura, me shishe biberoni, kapëse & biberon të gënjeshtërt
3,690.00 L
Shtoje në shportë

Philips Avent Natural Design Gift Set

Set dhuratë për djem të porsalindur, me shishe biberoni, kapëse & biberon të gënjeshtërt
3,690.00 L
Shtoje në shportë