info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

 • Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

Kategoritë

Milupa

Showing all 10 results

Ofertë!
-10%

Milupa Bio Plain Cereal Rice Oat Organic 6 m+

Drithëra Bio për foshnja me oriz dhe tërshërë 6 m+ 200 g
700.00 L 630.00 L -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Milupa Bio Plain Cereal 7 Grains Organic 6 m+

Përzierje prej 7 drithërash Bio për foshnja 6 m+ 200 g
700.00 L 630.00 L -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Milupa Bio Plain Cereal Rice Corn Tapioca 6 m+

Drithëra Bio për foshnja me oriz, misër dhe tapioka 6m+ 200 g
700.00 L 630.00 L -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Milupa Milumil 2 Qumësht Formulë 6 m+

Qumësht formulë për fëmijë 6-12 muaj 800 g
1,630.00 L 1,467.00 L -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Milupa Milumil 1 Qumësht Formulë 0-6m

Qumësht formulë për fëmijë 0-6 muaj 800 g
1,630.00 L 1,467.00 L -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Milupa Milumil 3 Qumësht Formulë 10 m+

Qumësht formulë për fëmijë mbi 10 muaj 800 g
1,630.00 L 1,467.00 L -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Milupa Milk Cereal Semolina 6m+

Krem me semolinë dhe qumësht 250 g
550.00 L 495.00 L -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Milupa Mixed Fruit Cereal 6m+

Pure me drithëra dhe fruta, për fëmijë mbi 6 muaj. 250g.
550.00 L 495.00 L -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Milupa Stracciatella Cereal 12m+

Pure me drithëra dhe çokollatë për fëmijë mbi 1 vjeç. 250g.
550.00 L 495.00 L -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Milupa Rice Cereal 4m+

Pure me oriz, për fëmijë mbi 4 muaj. 250g.
550.00 L 495.00 L -10%
Shtoje në shportë
Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
 • Attributes
 • Custom attributes
 • Custom fields
Click outside to hide the compare bar
Compare