info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

 • Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

Shampo

Showing 1–20 of 97 results

Ofertë!
-20%

Klorane Shampooing Dejaunissant au Centauree

Shampo kundër zverdhjes së flokut për flokët e lyer me nuanca gri, të bardhë ose platin me lule Kokoçeli 200 ml
1,300.00 L 1,040.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Klorane Shampooing Detox a la Menthe

Shampo pastruese dhe detoksifikuese me mente
1,040.00 L1,680.00 L
Përzgjidhni mundësi
Ofertë!
-20%

Klorane Shampoing sec à la Menthe aquatique

Shampo e thatë me ektrakte të mentes 150 ml
600.00 L1,400.00 L
Përzgjidhni mundësi
Ofertë!
-20%

Klorane Nutrition Shampoing au Cupuaçu BIO

Shampo ushqyese dhe riparuese për flokët e thatë me ekstrakte Cupuaçu BIO 200 ml
1,300.00 L 1,040.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Klorane shampooing Soin Soleil au Ylang-Ylang

Shampo ushqyese dhe mbrojtëse për flokët e ekspozuar në diell me ekstrakte Ylang-Ylang 200 ml
1,300.00 L 1,040.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Noreva Hexaphane Calming, Strengthening Shampoo

Shampo për skalp të ndjeshëm & të irrituar. 250 ml
2,000.00 L 1,700.00 L -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Noreva Psoriane Daily Shampoo

Shampo kundër zbokthit të shoqëruar me kruarje dhe irritim të lëkurës. 125 ml
2,300.00 L 1,955.00 L -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Noreva Hexaphane Oil Control Shampoo

Shampo për flokë të yndyrshëm. 250 ml
2,000.00 L 1,700.00 L -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Noreva I-Soft Ictasol Anti-Dandruff Shampoo

Shampo intensive kundër zbokthit. 100 ml
2,100.00 L 1,785.00 L -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Pharmasept Tol Velvet Energizing Shampoo Normal Hair

Stimulon rritjen e flokëve dhe i mbron ato nga dëmtimi. E përshtatshme edhe për flokë të lyer. 250 ml
1,470.00 L 1,249.50 L -15%
Shtoje në shportë

Uriage DS Hair Shampooing Doux Équilibrant

Shampo me efekt pastrues dhe balancues të skalpit. 200 ml
1,290.00 L
Shtoje në shportë

Frezyderm Oily Dandruff Shampoo

Shampo kundër zbokthit të yndyrshëm. 200 ml
2,182.00 L
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Topicrem Shampooing Lait Douceur pH 5

Shampo delikate për skalpin me pH 5 500 ml
1,700.00 L 1,360.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Phyto PhytoPhanere Shampooing Traitant Vitalité

Shampo trajtuese dhe forcuese për të gjithë tipet e flokëve. 250 ml
1,600.00 L 1,440.00 L -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Phyto PhytoColor Shampooing Protecteur de Couleur

Përkujdesje mbrojtëse dhe ushqyese specifike për flokë të lyer. 250 ml
1,500.00 L 1,350.00 L -10%
Shtoje në shportë

BABÉ Extra Mild Shampoo

Shampo për përdorim të përditshëm. 500 ml
2,380.00 L
Shtoje në shportë

Vichy Dercos Energising Men Promotional Set – Special price

Set shamposh me veprim trajtues kundër rënies së flokëve tek meshkujt Çmim promocional 2 x 200 ml
3,000.00 L
Shtoje në shportë

Esi Rigenforte Anti-Hair Loss Shampoo

Shampo kundër rënies, për flokë të hollë dhe të dobët 250 ml
1,280.00 L
Shtoje në shportë

Esi Rigenforte Shampoo Antiforfora

Shampo kundër zbokthit për flokë të thatë dhe të yndyrshëm 200 ml
1,280.00 L
Shtoje në shportë
Ofertë!
-30%

Polysianes Shampooing douche au Monoï apres-soleil

Shampo për trupin dhe flokët pas diellit me veti qetësuese, freskuese dhe hidratuese. Largon kripën dhe hidraton lëkurën 200 ml
1,400.00 L 980.00 L -30%
Shtoje në shportë
Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Price
 • Stock
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Additional information
 • Attributes
 • Custom attributes
 • Custom fields
Krahaso