info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

  • Transport FALAS në Tiranë për porosi mbi 3000 L -dërgesa 4-24H | Transport FALAS në të gjithë Shqipërinë për porosi mbi 4000 L – dërgesa 24-48H

  • Transport FALAS në Tiranë për porosi mbi 3000 L -dërgesa 4-24H | Transport FALAS në të gjithë Shqipërinë për porosi mbi 4000 L – dërgesa 24-48H

  • Transport FALAS në Tiranë për porosi mbi 3000 L -dërgesa 4-24H | Transport FALAS në të gjithë Shqipërinë për porosi mbi 4000 L – dërgesa 24-48H

Kategoritë

Showing 1–48 of 85 results

Biorga Cystiphane Anti Hair Loss Shampoo

Shampo kundër rënies së flokut për meshkuj dhe femra.
L1,800.00
Shtoje në shportë

Biorga Cystiphane DS Intensive Anti-Dandruff shampo

Shampo intensive kundër zbokthit të thatë dhe të yndyrshëm.
L1,800.00
Shtoje në shportë

Biorga Cystiphane S Normalizing Anti-dandruff shampoo

Shampo normalizuese për trajtimin e zbokthit dhe qetësimin e skalpit.
L1,800.00
Shtoje në shportë

Biorga Ecophane Ultra Soft Shampo

Shampo për skalp të ndjeshëm, për të gjitha llojet e flokëve 200 ml  
L1,700.00
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Bioscalin Oil Shampo Fortificante

Shampo për flokë të dobët dhe të dëmtuar 200ml
L1,560.00 L1,404.00 -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Bioscalin Oil Shampoo Antiforfora

Shampo për flokë me zbokth 200 ml
L1,560.00 L1,404.00 -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Bioscalin Oil Shampoo Nutriente per Capelli Secci

Shampo ushqyese për flokë të thatë 200ml
L1,560.00 L1,404.00 -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Bioscalin Oil Shampoo Sebo Equilibrante

Shampo për flokë të yndyrshëm 200ml
L1,560.00 L1,404.00 -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Bioscalin Physiogenina Shampoo Fortificante Rivitalizante Capelli Deboli

Shampo me veprim forcues dhe rivitalizues për flokë të brishtë që kanë tendencë rënie 200ml
L1,560.00 L1,404.00 -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Bioscalin Shampoo Rinforzante Uomo

Shampo për meshkuj kundër rënies së flokëve 200ml
L1,560.00 L1,404.00 -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Bioscalin Signal Revolution Shampoo Rinforzante Ridensifiante

Shampo për flokë të dobët dhe që bien 200ml
L2,500.00 L2,250.00 -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Bioscalin Trico Age 45+ Shampoo

Shampo kundër rënies së flokëve për femra mbi 45 vjeç 200ml
L1,560.00 L1,404.00 -10%
Shtoje në shportë

Derma-E Nourishing Shampoo Apricot Seed& Argan Oils

Shampo ushqyese për flokë të fortë & të lëmuar 236 ml
L1,800.00
Shtoje në shportë

Derma-E Restoring Shampoo Volume and Shine

Shampo për flokë me volum, pa yndyrë dhe me shkëlqim 236 ml
L1,800.00
Shtoje në shportë

Derma-E Scalp Relief Shampoo

Shampo terapeutike për skalp të irrituar 236 ml
L2,200.00
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Ducray Anaphase Shampoo

Shampo kundër rënies së flokëve 400 ml
L2,400.00 L1,920.00 -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Ducray Elution shampoing

Shampo trajtuese mbrojtëse 400 ml
L2,000.00 L1,600.00 -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Ducray Extra-Doux Shampoo

Shampo për flokë delikatë 400 ml
L2,000.00 L1,600.00 -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Ducray Kelual DS Shampoo

Shampo trajtuese kundër zbokthit me përbërës antimikrobialë dhe eksfoljues 100 ml
L2,000.00 L1,600.00 -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Ducray Kertyol P.S.O. Shampoo

Shampo për gjëndje skuamoze të paraqitur me pllaka në lëkurën e kokës 200 ml
L2,100.00 L1,680.00 -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Ducray Nutricerat Shampoo

Shampo për flokë të thatë e të dëmtuar që kanë humbur gjallërinë 400 ml
L2,000.00 L1,600.00 -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Ducray Sabal Shampoo

Shampo për flokë të yndyrshëm 200 ml
L1,950.00 L1,560.00 -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Ducray Sensinol Shampoo

Shampo për skalp të ndjeshëm 200 ml
L1,950.00 L1,560.00 -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Ducray Squanorm Shampoo Dry Dandruff

Shampo për flokë me zbokth të thatë 200 ml
L1,950.00 L1,560.00 -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Ducray Squanorm Shampoo Oily Dandruff

Shampo për zbokth të yndyrshëm 200 ml
L1,950.00 L1,560.00 -20%
Shtoje në shportë

Esi Aloedermal Shampo-Doccia Corpo e Capelli

Shampo hidratuese dhe delikate për flokët dhe trupin 200 ml
L1,010.00
Shtoje në shportë

Esi Rigenforte Shampoo Antiforfora

Shampo kundër zbokthit për flokë të thatë dhe të yndyrshëm 200 ml
L1,090.00
Shtoje në shportë

Esi Rigenforte Shampoo Energizzante

Shampo specifike për flokë të hollë dhe të dobët 200 ml
L1,020.00
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Guam Upker ShampooCapelli Colorati

Shampo me veti antioskiduese & mbrojtëse e ngjyrës për flokë të lyer 200 ml
L2,080.00 L1,872.00 -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Klorane Anti Dandruff Treatment Shampoo With Nasturnium

Shampo kundër zbokthit të thatë 200ml.
L1,300.00 L1,040.00 -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Klorane Dattier Du Desert Shampoo

Shampo për flokë të thatë të dëmtuar 200ml.
L1,300.00 L1,040.00 -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-25%

Klorane Dry Shampoo with Nettle Oil Control

Shampo e thatë me hithër për flokë të yndyrshëm 150ml.
L1,750.00 L1,320.00 -24%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-25%

Klorane Dry Shampoo With Oat Milk

Shampo e thatë me tërshërë 150ml.
L1,750.00 L1,320.00 -24%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-25%

Klorane Dry Shampoo with Oat Milk Natural Tint

Shampo e thatë me tërshërë dhe ngjyrë, për flokë me nuancë të errët 150ml.
L1,750.00 L1,320.00 -24%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Klorane Nettle Shampoo for Oily Hair

Shampo me bazë hithre për flokë të yndyrshëm 200ml & 400ml.
L1,300.00L1,680.00
Përzgjidhni mundësi
Ofertë!
-20%

Klorane Oat Milk Shampoo

Shampo me tërshërë për flokë të dëmtuar e të dobët 200ml.
L1,300.00 L1,040.00 -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Klorane Olive Tree Shampoo

Shampo me bazë ulliri për flokë të dobët e pa shkëlqim 200ml & 400ml.
L1,300.00L1,680.00
Përzgjidhni mundësi
Ofertë!
-20%

Klorane Peony Shampoo

Shampo për lëkura të ndjeshme dhe të irrituara 200ml.
L1,300.00 L1,040.00 -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Klorane Shampoo with Almond Milk

Shampo me bajame për të gjitha llojet e flokëve 200ml & 400ml.
L1,300.00L1,680.00
Përzgjidhni mundësi
Ofertë!
-20%

Klorane Shampoo with Chamomile

Shampo me kamomil për flokë biondë 200ml & 400ml
L1,300.00L1,680.00
Përzgjidhni mundësi
Ofertë!
-20%

Klorane Shampoo with Citrus Pulp

Shampo për larje të përditshme 200 ml
L1,300.00 L1,040.00 -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Klorane Shampoo with Magnolia

Shampo me manjolë për flokë pa shkëlqim 200ml.
L1,300.00 L1,040.00 -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Klorane Shampoo With Mango Butter

Shampo me mango për flokë të dobët e  të thatë 200ml &  400ml
L1,300.00L1,680.00
Përzgjidhni mundësi
Ofertë!
-20%

Klorane Shampoo With Papyrus Milk

Shampo me qumësht papirusi për flokë të thatë e të vështirë për t’u stiluar 200ml.
L1,300.00 L1,040.00 -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Klorane Shampoo with Quinine

Shampo me bazë kinine kundër rënies së flokëve 200ml & 400ml.
L1,040.00L2,100.00
Përzgjidhni mundësi
Ofertë!
-20%

Klorane Shampooing Aux Fibres de Lin

Shampo për flokë të dobët e pa volum 200ml, 400ml.
L1,300.00L1,680.00
Përzgjidhni mundësi
Ofertë!
-20%

Klorane Shampooing Granade (Shega)

Shampo me shegë për flokë të lyer 200ml & 400ml.
L1,300.00L1,680.00
Përzgjidhni mundësi
Ofertë!
-15%

La Roche Posay Kerium DS Anti Dandruff Treating Shampoo

Shampo kundër zbokthit të shoqëruar me kruarje dhe irritim të lëkurës. 125ml.
L2,450.00 L2,082.50 -15%
Shtoje në shportë
Select your currency
ALL Lek Shqipërie
EUR Euro