info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

 • Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

Drithëra

Showing 1–20 of 38 results

Ofertë!
-10%

Milupa Bio Plain Cereal Rice Oat Organic 6 m+

Drithëra Bio për foshnja me oriz dhe tërshërë 6 m+ 200 g
700.00 L 630.00 L -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Milupa Bio Plain Cereal 7 Grains Organic 6 m+

Përzierje prej 7 drithërash Bio për foshnja 6 m+ 200 g
700.00 L 630.00 L -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Milupa Bio Plain Cereal Rice Corn Tapioca 6 m+

Drithëra Bio për foshnja me oriz, misër dhe tapioka 6m+ 200 g
700.00 L 630.00 L -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-5%

Ordesa Blevit Plus Frutas sin Gluten 4m+

muhalebi me drithëra dhe fruta për fëmijë mbi 4 muajsh 2 x 300 g
1,470.00 L 1,396.50 L -5%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-5%

Ordesa Blevit Plus 8 Cereales Galletas Maria 5m+

muhalebi me drithëra dhe biskota për bebe mbi 5 muaj 2 x 300 g
1,000.00 L 950.00 L -5%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-5%

Ordesa Blevit Plus Bibe 8 Cereales 5m+

muhalebi me 8 drithëra për fëmijë mbi 5 muaj 2 x 300 g
950.00 L 902.50 L -5%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-5%

Ordesa Blevit Plus 8 Cereales con Miel 5m+

muhalebi me 8 drithëra dhe mjaltë për për fëmijë nga 5 muajsh 2 x 300 g
950.00 L 902.50 L -5%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-5%

Ordesa Blevit Plus Bio Multicereales con Quinoa sin Gluten 4m+

muhalebi me drithëra & kinoa pa gluten për bebe mbi 4 muaj 250 g
900.00 L 855.00 L -5%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-5%

Ordesa Blevit Plus 5 Cereales BIO 5m+

muhalebi me drithëra organike për fëmijë mbi 5 muaj 250 g
690.00 L 655.50 L -5%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-5%

Ordesa Blevit Plus 5 Cereales 5m+

muhalebi me 5 drithëra për fëmijët mbi 5 muaj 300 g
670.00 L 636.50 L -5%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-5%

Ordesa Blevit Plus ColaCao

muhalebi me 5 drithëra dhe ColaCao për fëmijë mbi 12 muaj 300 g
700.00 L 665.00 L -5%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-5%

Ordesa Blevit Plus Sin Gluten mi 1-a Papilla 4m+

muhalebi me oriz dhe misër për fëmijët mbi 4 muaj 300 g
800.00 L 760.00 L -5%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-5%

Ordesa Blevit Plus Optimum 8 Cereales con Miel 6m+

muhalebi me 8 drithëra dhe mjatë për fëmijë nga 6 muajsh 2 x 200 g
950.00 L 902.50 L -5%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-5%

Ordesa Blevit Plus Optimum 8 Cereales 6m+

muhalebi me 8 drithëra për fëmijë nga 6 muajsh 2 x 200 g
750.00 L 712.50 L -5%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-5%

Ordesa Blevit Plus Optimum 5 Cereales 6m+

Drithëra të shijshme, me gluten për fëmijë mbi 6 muajsh 400 g
800.00 L 760.00 L -5%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Milupa Milk Cereal Semolina 6m+

Krem me semolinë dhe qumësht 250 g
550.00 L 495.00 L -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-5%

Hipp Organic Milk & Cereals Fine Fruits

Pure organike me fruta dhe qumësht për bebe nga mosha 6 muajsh 250 g
540.00 L 513.00 L -5%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-5%

Hipp Organic baby cereal 100 % rice

Pure orizi organike për bebe mbi 4 muaj 200 g
540.00 L 513.00 L -5%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-5%

Hipp Good Night Fine Apple 4 m+

Pure organike me mollë, drithëra dhe qumësht për bebe mbi 4 muaj 250 g
550.00 L 522.50 L -5%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-5%

Hipp Organic baby cereal Multi Grain 6 m+

Pure me drithëra organike për bebe mbi 6 muaj 200 g
550.00 L 522.50 L -5%
Shtoje në shportë
Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
 • Attributes
 • Custom attributes
 • Custom fields
Click outside to hide the compare bar
Compare