info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

 • BLACK FRIDAY| OFertat më të mira të vitit janë TANI | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • BLACK FRIDAY| OFertat më të mira të vitit janë TANI | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • BLACK FRIDAY| OFertat më të mira të vitit janë TANI | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

Trajtime kundër zbokthit

Showing 1–20 of 26 results

Ofertë!
-20%

Dermedic Capilarte Anti-Dandruff Shampoo

Shampo kundër zbokthit dhe skalpit të irrituar. 300 ml
2,340.00 L 1,872.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Noreva Psoriane Daily Shampoo

Shampo kundër zbokthit të shoqëruar me kruarje dhe irritim të lëkurës. 125 ml
2,300.00 L 1,955.00 L -15%
Shtoje në shportë

Uriage DS Hair Shampooing Traitant Antipelliculaire

Shampo trajtuese për zbokthin e thatë, të yndyrshëm dhe skalp të irrituar. 200 ml
1,790.00 L
Shtoje në shportë

Uriage DS Hair Shampooing Traitant Kératoréducteur

Shampo trajtuese për zbokthin e thatë dhe të yndyrshëm, me skuama të pranishme. 150 ml
2,050.00 L
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

BABÉ Anti-Oily Dandruff Shampoo

Shampo e përshtatshme për sklap të yndyrshëm dhe/ose me dermatit seboroik. 250 ml
2,200.00 L 1,760.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Esi Rigenforte Shampoo Antiforfora

Shampo kundër zbokthit për flokë të thatë dhe të yndyrshëm 200 ml
1,280.00 L 1,152.00 L -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Noreva Sebodiane DS Micro-Emulsion

Mikro-emulsion me veti zbutëse dhe qetësuese kundër skuamave të krijuara në lëkurë i përshtatur për të gjithë familjen 30 ml
2,000.00 L 1,700.00 L -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Noreva Sebodiane DS Shampooing anti-pelliculaire

Shampo kundër zbokthit dhe skalpit të irrituar 150 ml
2,000.00 L 1,700.00 L -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Noreva Psoriane shampooing intesif apaisant anti-squam

Shampo trajtuese intensive kundër skalpit të irrituar dhe psoriazës 125 ml
2,200.00 L 1,870.00 L -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-30%

Minus 417 Catharsis mud shampoo nourishing and volumizing

Shampo me baltë ushqyese dhe volumizuese 400 ml
2,600.00 L 1,820.00 L -30%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Derma-E Scalp Relief Conditioner

Balsam ushqyes & qetësues Zbut flokët dhe skalpin e kokës 236 ml
2,200.00 L 1,870.00 L -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Derma-E Scalp Relief Shampoo

Shampo terapeutike për skalp të irrituar 236 ml
2,200.00 L 1,870.00 L -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Vichy Anti-Pelliculaire K

Shampo kundër zbokthit të yndyrshëm 250ml
2,050.00 L 1,640.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-30%

Phyto Phytosquam Intense Anti Dandruff Intensive Treatment Shampoo

Shampo intensive kundër zbokthit 100ml
2,115.00 L 1,480.50 L -30%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-30%

Phyto Phytosquam Anti-Dandruff Purifying Shampoo Dry Hair

Shampo për flokë të thatë me zbokth 200ml
2,115.00 L 1,480.50 L -30%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-30%

Phyto Phytosquam Anti-Dandruff Purifying Shampoo Oily Hair

Shampo për flokë me zbokth të yndyrshëm 200ml
2,120.00 L 1,484.00 L -30%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Vichy Dercos Anti Dandruff Shampoo for Sensitive Scalp

Shampo kundër zbokthit për skalp të irrituar 200 ml
2,050.00 L 1,640.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Vichy Dercos Anti- pelliculaire DS Cheveux Secs

Shampo kundër zbokthit për flokë të thatë 200ml
2,050.00 L 1,640.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Vichy Dercos Anti-Dandruff DS Shampoo Normal/Oily Hair

Shampo kundër zbokthit për flokë normalë dhe të yndyrshëm 200ml
2,050.00 L 1,640.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

La Roche Posay Kerium DS Anti Dandruff Treating Shampoo

Shampo kundër zbokthit të shoqëruar me kruarje dhe irritim të lëkurës. 125ml.
2,510.00 L 2,008.00 L -20%
Shtoje në shportë
Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Price
 • Stock
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Additional information
 • Attributes
 • Custom attributes
 • Custom fields
Krahaso