info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

Showing 1–48 of 87 results

Vichy 48 Hour No Trace Anti Perspirant Deodorant Roll On

Deodorant rroll on që nuk le shenja të bardha në rroba
50ml

L1,800.00
Shto në shportë

Vichy 48H Aluminium Salt Free MineralDeodorant Roll On

Deodorant roll on 48 orësh pa kripëra të aluminit

L1,800.00
Shto në shportë

Vichy 7 Days Anti-Perspirant Treatment Cream

Deodorant në formë kremi për kontrollin e djersitjes
30 ml

L1,800.00
Shto në shportë

Vichy Aminexil Clinical 4 Anti-Hair Loss Woman

Trajtim kundër rënies së flokëve për femra
Paketim me 21 ampula

L9,300.00
Shto në shportë

Vichy Aminexil Clinical 5 Anti-Hair Loss Treatment Man

Trajtim kundër rënies së flokëve për meshkuj
Paketim me 21 ampula

L9,300.00
Shto në shportë

Vichy Aqualia Thermal Awakening Eye Balm

Xhel hidratues për zonën rreth syve
15 ml

L3,000.00
Shto në shportë

Vichy Aqualia Thermal Light Cream

Krem hidratues për lëkurë normale në të yndyrshme
50ml

L3,600.00
Shto në shportë

Vichy Aqualia Thermal Night SPA Gel Cream

Trajtim nate ushqyes e hidratues për çdo lloj lëkure
75ml

L4,000.00
Shto në shportë

Vichy Aqualia Thermal Power Serum

Serum hidratues për çdo lloj lëkure
30 ml

L3,800.00
Shto në shportë

Vichy Aqualia Thermal Rehydrating Water Gel

Xhel hidratues për lëkurë mikse në të yndyrshme
Paketim 50ml

L3,600.00
Shto në shportë

Vichy Aqualia Thermal Rich Cream

Krem hidratues për lëkurë të thatë
50ml

L3,600.00
Shto në shportë

Vichy Deodorant Anti – Transpirant Intense Roll On 48h

Deodorant rroll-on Vichy 48 orësh për djersitje të shtuar
50ml

L1,800.00
Shto në shportë

Vichy Deodorant Anti-Transpirant 48h Rroll-on

Deodorant rroll-on Vichy 48 orësh për lëkurë të ndjeshme
50ml

L1,800.00
Shto në shportë

Vichy Deodorant Anti-Transpirant 48h Spray

Deodorant në formë
spraji Vichy
125ml

L1,800.00
Shto në shportë

Vichy Deodorant Mineral MgO

Deodorant me minerale për lëkurë të ndjeshme
125ml

L1,800.00
Shto në shportë

Vichy Dercos Aminexil Foaming Solution

Solucion për meshkuj, trajtues për rënien e flokëve
150ml

L5,090.00
Shto në shportë

Vichy Dercos Aminexil Intensive Treatment for Thining Hair Man

Trajtim intensiv për fazat e para të rënies së flokëve te meshkujt
36ml

L3,430.00
Shto në shportë

Vichy Dercos Anti Dandruff Shampoo for Sensitive Scalp

Shampo kundër zbokthit për skalp të irrituar
200 ml

L2,000.00
Shto në shportë

Vichy Dercos Anti-Dandruff and Itchy Scalp Dry Hair Shampoo

Shampo kundër zbokthit për flokë të thatë
200ml

L2,000.00
Shto në shportë

Vichy Dercos Anti-Dandruff DS Shampoo Normal/Oily Hair

Shampo kundër zbokthit për flokë normalë dhe të yndyrshëm
200ml

L2,000.00
Shto në shportë

Vichy Dercos Densi – Solution Thickening Shampoo

Shampo për flokë të dobët dhe të rrallë
250ml

L2,200.00
Shto në shportë

Vichy Dercos Energising Stimulating Shampoo Men

Shampo trajtuese për
rënien e flokëve për meshkuj
200 ml

L2,000.00
Shto në shportë

Vichy Dercos Micro Peel Shampoo

Shampo kundër zbokthit të yndyrshëm
200ml

L2,000.00
Shto në shportë

Vichy Dercos Neogenic Hair Renewal Treatment

Ampula kundër rënies së flokëve
Paketim me 28 copë

L15,600.00
Shto në shportë

Vichy Dercos Neogenic Redensifying Shampoo

Shampo kundër rënies së flokëve
200ml

L2,000.00
Shto në shportë

Vichy Dercos Oil Control Shampoo

Shampo trajtuese për flokë të yndyrshëm
200ml

L2,000.00
Shto në shportë

Vichy Dercos Regenerating Thickening Balm

Balsam rigjenerues për flokë të dobët dhe të rrallë
150 ml

L1,600.00
Shto në shportë

Vichy Dercos Ultra Soothing Colour Cleansing Cream

Shampo për flokë të lyer dhe skalp të ndjeshëm
250ml

L2,180.00
Shto në shportë

Vichy Dercos Ultra Soothing Dry Hair Shampoo

Shampo për skalp të irrituar e flokë të thatë
200ml

L2,000.00
Shto në shportë

Vichy Dercos Ultra Soothing Normal toOily Hair

Shampo për skalp të irrituar e flokë normalë në të yndyrshëm
200ml

L2,000.00
Shto në shportë

Vichy Dermablend 3D Oil-free

Fondotintë jovajore për lëkurë të yndyrshme me tendencë akneike
30ml

L3,700.00
Zgjidh opsionet

Vichy Dermablend Fluid Foundation

Fondotintë e lëngshme për të gjitha llojet e lëkurës
30 ml

L3,700.00
Zgjidh opsionet

Vichy Double Glow Peel Mask

Maskë eksfoliuese për fytyrën
2 x 6 ml

L470.00
Shto në shportë

Vichy Eau Thermale

Ujë termal
150 ml

L1,050.00
Shto në shportë

Vichy Energising Shampoo

Shampo kundër rënies së flokëve
200ml

L2,000.00
Shto në shportë

Vichy Homme Hydra Mag C Anti-Fatigue Hydrating Care

Hidratues për meshkuj për aplikim në fytyrë dhe në zonën rreth syve
50ml

L3,400.00
Shto në shportë

Vichy Ideal Soleil Anti – Sand Mist for Children spf50

Spraj mbrojtës ndaj diellit për fëmijë kundër rërës
200 ml

L3,300.00
Shto në shportë

Vichy Ideal Soleil Anti-Ageing SPF 50+

Krem anti-age mbrojtës ndaj diellit
50ml

L3,400.00
Shto në shportë

Vichy Ideal Soleil Anti-Blemish Face Sun Cream SPF 30

Krem mbrojtës ndaj diellit, korrigjues I imperfeksioneve të lëkurës
50ml

L2,800.00
Shto në shportë

Vichy Ideal Soleil Face Emulsion BB SPF 50+

Emulsion me ngjyrë, që ofron mbrojtje nga rrezatimi diellor
50ml

L2,800.00
Shto në shportë

Vichy Ideal Soleil Fresh Hydrating Milk SPF 30

Qumësht mbrojtës ndaj diellit për fytyrë dhe trup
300ml

L3,600.00
Lexo më shumë

Vichy Ideal Soleil Invisible Hydrating Mist SPF 50+

Spraj trupi mbrojtës ndaj diellit SPF 50 për çdo lloj lëkure
200ml

L3,100.00
Shto në shportë

Vichy Ideal Soleil Lait Enfant SPF 50+

Qumësht mbrojtës ndaj diellit për fëmijë SPF 50
300 ml

L3,500.00
Lexo më shumë

Vichy Ideal Soleil Mattifying Face Fluid Dry Touch SPF 30

Emulsion mbrojtës ndaj diellit SPF 30 për lëkurë mikse në të yndyrshme
50 ml

L2,800.00
Shto në shportë

Vichy Ideal Soleil Mattifying Face Fluid Dry Touch SPF 50+

Emulsion mbrojtës ndaj diellit SPF 50 për lëkurë mikse në të yndyrshme
50 ml

L2,800.00
Shto në shportë

Vichy Ideal Soleil Protective Water SPF 30

Uje hidratues dhe mbrojtës ndaj rrezatimit diellor për fytyrën dhe trupin
200ml

L3,300.00
Shto në shportë

Vichy Ideal Soleil Solar Protective Water SPF 30 Enhanced Tan

Ujë mbrojtës ndaj rrezatimit diellor dhe përshpejtues i nxirjes për fytyrën dhe trupin
200ml

L3,300.00
Shto në shportë

Vichy Ideal Soleil Tinted Anti Dark SpotsSPF 50

Krem me veprim të trefishtë i përshtatshëm për çdo lloj lëkure
50ml

L3,300.00
Shto në shportë