info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

Për shkak të situatës së pandemisë së Covid-19, dërgesat në Kosovë janë pezulluar, deri në një njoftim të dytë.

Kategoritë

Showing 1–48 of 116 results

Sale!
-15%

A-Derma Cytelium Drying Lotion

Cytelium Locion përtharës për lëkura të ndjeshme dhe të irrituara 100 ml
L1,500.00 L1,275.00 -15%
Add to cart
Sale!
-15%

A-Derma Cytelium Drying Spray

Cytelium Spraj përtharës për fytyrën dhe trupin, për lëkura të ndjeshme dhe të irrituara 100 ml
L1,400.00 L1,190.00 -15%
Add to cart
Sale!
-15%

A-Derma Dermalibour Cream Reparatrice

Dermalibour Krem qetësues  dhe riparues për lëkura të ndjeshme dhe të irrituara 50 ml
L1,500.00 L1,275.00 -15%
Add to cart
Sale!
-15%

A-Derma Dermalibour Gel Moussant

Dermalibour Xhel Shkumues për lëkura të ndjeshme dhe të irrituara 250 ml.
L2,050.00 L1,742.50 -15%
Add to cart
Sale!
-15%

A-Derma Dermalibour stick

Dermalibour Stick qetësues dhe riparues për lëkura të ndjeshme dhe të irrituara 8g
L1,600.00 L1,360.00 -15%
Add to cart
Sale!
-15%

A-Derma Epitheliale A.H Duo Creme Ultra-Reparatrice

Epithelial A.H DUO- Krem Riparues kundër shenjave për lëkurë të ndjeshme dhe të dëmtuar 40ml
L2,050.00 L1,742.50 -15%
Add to cart
Sale!
-15%

A-Derma EXOMEGA Control Baume

EXOMEGA Balsam zbutës për lëkura shumë të thata dhe atopike 200ml.
L3,000.00 L2,550.00 -15%
Add to cart
Sale!
-15%

A-Derma EXOMEGA Gel Lavant Emollient 2 en 1

EXOMEGA Xhel Larës për trupin dhe kokën, për lëkura shumë të thata dhe atopike 500ml
L2,700.00 L2,295.00 -15%
Add to cart
Sale!
-15%

A-Derma Exomega Gel moussant emollient

EXOMEGA Xhel Larës për lëkura shumë të thata dhe atopike 500ml
L2,700.00 L2,295.00 -15%
Add to cart
Sale!
-15%

A-Derma Exomega Huile Nettoyante Emolliente

EXOMEGA Vaj pastrues për lëkurë të thatë dhe atopike 200ml
L1,800.00 L1,530.00 -15%
Add to cart
Sale!
-15%

A-Derma Pain Dermatologique soap-free

A-derma sapun për lëkura delikate 100g.
L950.00 L807.50 -15%
Add to cart

Abena Materniy Pads

Peceta super përthithëse për nënat e reja pas lindjes 14 peceta
L600.00
Add to cart
Sale!
-15%

Avene Trixera Nutrition lait nutri-fluid

Qumësht ushqyes & zbutës për lëkurë të ndjeshme e të thatë 400 ml
L3,200.00 L2,720.00 -15%
Add to cart
Sale!
-15%

Avene XeraCalm A.D Baume Relipidant

Balsam rilipidizues për lëkurë të thatë dhe atopike 200 ml
L3,200.00 L2,720.00 -15%
Add to cart
Sale!
-15%

Avene XeraCalm A.D Creme relipidante 200 ml

Xeracalm A.D - Krem rilipidizues 200ml. Krem për lëkura të thata dhe atopike.
L3,200.00 L2,720.00 -15%
Add to cart

Bambo Nature Bath Oil for kids

Vaj larës me përbërës organikë natyrorë dhe të çertifikuar me cilësi të lartë 100 ml
L1,290.00
Add to cart

Bambo Nature Body Lotion for kids

Locion për aplikim të përditshëm për të mbajtur lëkurën e foshnjës tuaj të qetë dhe të butë 100 ml
L790.00
Add to cart

Bambo Nature Hair & Body Wash for kids

Shampo pastruese delikate për flokët dhe trupin e fëmijëve 150 ml
L790.00
Add to cart

Bambo Nature Junior (12- 20 kg) Pants nr 5

Pelena në formë mbathjesh për bebe me peshë 12-22 kg 20 pelena
L1,300.00
Add to cart

Bambo Nature Junior (12- 22 kg) Diapers nr 5

Pelena me ngjitje për bebe me peshë 12-22 kg 27 pelena
L1,550.00
Add to cart

Bambo Nature Maxi (7-18 kg) Diapers nr 4

Pelena me ngjitje për bebe me peshë 7-18 kg 30 pelena
L1,300.00
Add to cart

Bambo Nature Midi (5-9 kg) Diapers nr 3

Pelena me ngjitje për bebe me peshë 5-9 kg 33 pelena
L1,300.00
Add to cart

Bambo Nature Mini(3-6 kg) Diapers nr 2

Pelena me ngjitje për bebe me peshë 3-6 kg 30 pelena
L1,300.00
Add to cart

Bambo Nature Newborn(2-4 kg) Diapers nr 1

Pelena me ngjitje për bebe me peshë 2-4 kg 18 pelena
L850.00
Add to cart

Bambo Nature Soothing Cream for kids

Krem qetësues natyral i çertifikuar që ndihmon në zbutjen dhe mbrojtjen e zonave të thata ose të ndjeshme të lëkurës së foshnjës tuaj 100 ml
L890.00
Add to cart

Bambo Nature Tear Clear Baby Shampoo

Shampo me përbërës të certifikuar natyralë dhe organikë pë r flokët dhe lëkurën e ndjeshme të foshnjës 500 ml
L1,690.00
Add to cart

Bambo Nature XL ( 16- 30 kg) Diapers nr 6

Pelena me ngjitje për bebe me peshë 16-30 kg 22 pelena
L1,350.00
Add to cart

Bambo Nature XL ( 18 kg +) Pants nr 6

Pelena në formë mbathjesh për bebe me peshë18 kg+ 18 pelena
L1,350.00
Add to cart

Dr. Brown’s Daily diaper cream

Dr. Brown’s kremi i ndërrimit 118ml
L1,710.00
Add to cart

Dr. Brown’s Flexees ergonomic teether 3m+ – rozë

Dr. Brown’s masazhues ergonomik për foshnje mbi 3 muajsh
L670.00
Select options

Dr. Brown’s Nutritive baby balm

Dr. Brown’s balsam ushqyes për foshnje 56gr
L1,930.00
Add to cart

Dr. Brown’s Ridgees massaging teether 3m+

Dr. Brown’s masazhues për dhëmbët për foshnje mbi 3 muajsh
L650.00
Add to cart

Dr.Brown’s Coolees soothing teether 3m+

Dr.Brown's Coolees masazhues për dhëmbët për foshnje mbi 3 muajsh
L860.00
Add to cart

Dr.Brown’s Finger toothbrush 3m+

Dr.Brown's furçë dhëmbësh për foshnje mbi 3 muajsh
L700.00
Add to cart

Dr.Brown’s Flexees elephant blue silicone teether 3m+

Dr.Brown's Flexees masazhues për dhëmbët elefant blu ,për foshnje mbi 3 muajsh.
L960.00
Add to cart

Dr.Brown’s Flexees friends silicone teether 3m+

Dr.Brown's Flexeesmasazhues për dhëmbët për foshnje mbi 3 muajsh
L960.00
Add to cart

Dr.Brown’s Orthees transition teether 3m+ – rozë

Dr. Brown’s masazhues për dhëmbët për foshnje mbi 3 muajsh.
L580.00
Select options

Farmaci “Daja” Pastë për bebe

Pastë me oksid zinku kundër skuqjes në zonën e pelenave 40 g
L400.00
Add to cart

Farmaci “Daja” Pomadë për bebe

Pomadë për ushqimin e lëkurës dhe parandalimin e irritimeve Për bebe, fëmijë dhe të rritur 110 g
L500.00
Add to cart
Sale!
-15%

Klorane Bebé Calendula Massage Oil

Vaj me ekstrakte kalendule 100ml.
L1,200.00 L1,020.00 -15%
Add to cart
Sale!
-15%

Klorane Bebe Eryteal Pommade

Klorane Bebe Eryteal Pommade 75 ml.
L1,200.00 L1,020.00 -15%
Add to cart
Sale!
-15%

Klorane Bébé Moisturizing Cream

Krem hidratues për fytyrën dhe trupin 200ml
L1,600.00 L1,360.00 -15%
Add to cart

Klorane Bebe soft foaming gel body & hair 200 ml & 500 ml – 500ml

Xhel delikat pastrues për trupin & kokën për foshnja dhe fëmijë  
L1,300.00
Select options
Sale!
-15%

La Roche Posay Baby Lipikar Syndet AP+ – 400ml

Xhel krem larës për fytyrën dhe trupin, për lëkurë të thatë dhe atopike. I përshtatshëm për çdo moshë.
L3,200.00 L2,720.00 -15%
Add to cart
Sale!
-15%

La Roche Posay Lipikar Cleansing Gel

Xhel larës për lëkurë të thatë dhe atopike 400 ml
L1,900.00 L1,615.00 -15%
Add to cart
Sale!
-15%

La Roche Posay Lipikar Cleansing Oil

Vaj larës për lëkurë të thatë dhe atopike 400ml
L3,000.00 L2,550.00 -15%
Add to cart
Sale!
-15%

La Roche Posay Lipikar Pain Surgras

Larës për lëkurë të ndjeshme të thatë 150 g
L1,390.00 L1,181.50 -15%
Add to cart
Sale!
-15%

La Roche Posay Toleriane Dermo-Cleanser

Emulsion pastrues për lëkurë të thatë dhe të ndjeshme 200ml
L2,605.00 L2,214.25 -15%
Add to cart