info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

 • Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

Kategoritë

Higjiena

Showing 1–20 of 285 results

Ofertë!
-10%

Chicco Physioclean Physiological Solution

Solucion fiziologjik për pastrimin e hundëve të bebeve. Paketim 20 copë
500.00 L 450.00 L -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Chicco Cotton Buds

Pambuk për pastrimin e veshëve të bebeve. 60 copë
270.00 L 243.00 L -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Chicco No Tears Bath Shampoo 0M+

Shampo për trupin dhe kokën për bebe që nga lindja. 200 ml
500.00 L 450.00 L -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Chicco Toothpaste Mild Mint 6 YEARS +

Pastë dhëmbësh me shije mente për fëmijë mbi 6 vjeç. 50 ml
470.00 L 423.00 L -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Chicco Natural Sensation Body Lotion

Locion hidratues për trupin për bebe që nga lindja. 150 ml
1,150.00 L 1,035.00 L -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Chicco Baby Moments Massage oil

Vaj masazhi për bebe. 200 ml
715.00 L 643.50 L -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Chicco Travel Set

Set furçë dhe pastë dhëmbësh i përshtatshëm për udhëtime për fëmijë 3-6 vjeç
1,500.00 L 1,350.00 L -10%
Përzgjidhni mundësi
Ofertë!
-10%

Chicco Sensitive Laundry Gel Capsule

Detergjentë në formë kapsulash për larjen e rrobave të bebeve
840.00 L 756.00 L -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Chicco Multisurface Cleaner Spray

Spraj për pastrimin e sipërfaqeve të ndotura nga fëmijët. 500 ml
460.00 L 414.00 L -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Chicco Sensitive Stain Remover Spray

Detergjentë për heqjen e njollave nga rrobat e bebeve. 500 ml
540.00 L 486.00 L -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Chicco Sensitive Softener Sweet Talcum

Zbutës për rrobat e bebeve. 750 ml
310.00 L 279.00 L -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Chicco Nappy Cream 4 IN 1

Krem për zonën e pelenave për bebe 0 m+. 100 ml
890.00 L 801.00 L -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Chicco Natural Sensation Bath Oil

Vaj dushi për bebe. 200 ml
770.00 L 693.00 L -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Chicco Physioclean Nasal Aspirator

Aspirator nazal për pastrimin e hundëve të bebeve
900.00 L 810.00 L -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Chicco Body Lotion 0 M+

Fluid hidratues për trupin, për bebe që nga lindja. 200 ml
550.00 L 495.00 L -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Chicco Natural Sensation Cleansing Milk

Qumësht pastrues për bebe. 300 ml
1,000.00 L 900.00 L -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Chicco Natural Sensation Liquid Talc

Pudër talk e lëngshme për bebe. 100 ml
890.00 L 801.00 L -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Chicco Cleansing Wipes

Letra të lagura pastruese për bebe. Paketim 72 copë
260.00 L 234.00 L -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Chicco Cleansing Wipes With Plastic Lid

Letra të lagura pastruese për bebe. Paketim 72 copë me kapak
400.00 L 360.00 L -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Chicco Gum Gel 2 IN 1

Xhel me efekt qetësues për gingivat e bebeve. 30 ml
620.00 L 558.00 L -10%
Shtoje në shportë
Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
 • Attributes
 • Custom attributes
 • Custom fields
Click outside to hide the compare bar
Compare