info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

  • | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim, me kartë debiti/krediti ose me këste me iutePay

  • | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim, me kartë debiti/krediti ose me këste me iutePay

  • | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim, me kartë debiti/krediti ose me këste me iutePay

Kategoritë

Showing 1–20 of 78 results

Ofertë!

Çanta e Maternitetit S

Set promocional me produktet më të nevojshme për çantën e maternitetit
8,865.00 L 7,700.00 L -13%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

NUK Ngrohës Biberoni Thermo Express Plus

Ngrohës NUK Thermo Express i përshtatshëm për t'u përdorur në shtëpi ose në makinë
9,000.00 L 8,100.00 L -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

NUK Biberon i gënjeshtërt Happy Days

Biberon silikoni i gënjeshtërt për fëmijë 0-6 muajsh Paketim x 2 copë
800.00 L 720.00 L -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

NUK Sterilizues Vario Express

Sterilizator me avull që largon 99% të mikrobeve nga shishet e biberonit apo aksesorët e tjerë që përdorni për bebet
12,000.00 L 10,800.00 L -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

NUK Pompë gjiri elektrike

Pompë gjiri elektrike me adaptor dhe bateri të rikarikueshme
20,000.00 L 18,000.00 L -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

NUK Pompë gjiri elektrike me 2 koka

Pompë gjiri elektrike me 2 koka me adaptor dhe bateri të rikarikueshme
28,000.00 L 25,200.00 L -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

NUK Shishe First Choice me kontrollues temperature

Shishe plastike me rrjedhje të mesme, për fëmijë 0-6 muajsh 300 ml
1,005.00 L 904.50 L -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

NUK Silikon gjiri

Silikon për mbrojtjen e kokave të gjirit gjatë ushqyerjes me gji Paketim x 2 copë
900.00 L 810.00 L -10%
Përzgjidhni mundësi
Ofertë!
-10%

NUK Shishe First Choice me kontrollues temperature

Shishe plastike First Choice me kokë silikoni dhe me kontrollues temperature 150 ml
1,000.00 L 900.00 L -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

NUK Space biberon i gënjeshtërt

Biberon i gënjeshtërt silikoni për fëmijë 18-36 muajsh Paketim x 2 copë
900.00 L 810.00 L -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

NUK Gotë Active Cup

Gotë për ujin dhe lëngjet, për fëmijë mbi 12 muajsh 300 ml
1,500.00 L 1,350.00 L -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

NUK Space biberon i gënjeshtërt

Biberon i gënjeshtërt silikoni për fëmijë 6-18 muajsh Paketim x 2 copë
1,000.00 L 900.00 L -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

NUK Ndriçues portativ nate për bebe

Ndriçues portativ nate për bebe
4,500.00 L 4,050.00 L -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

NUK Happy Nights Biberon i gënjeshtërt

Biberon i gënjeshtërt Happy Nights për fëmijë 6-18 muajsh Paketim x 2 copë
800.00 L 720.00 L -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

NUK qese për ruajtjen e qumështit të gjirit

Qese sterile për ruajtjen e qumështit të gjirit Paketim x 25 qese
1,800.00 L 1,620.00 L -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

NUK Shishe plastike First Choice

Shishe plastike me kokë gome (latex) për fëmijë nga 0-6 muaj 300 ml
850.00 L 765.00 L -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

NUK Kruajtëse dhëmbësh

Kruajtëse dhëmbësh me dizajn breshke, për fëmijë mbi 3 muaj Paketim x 1 copë
800.00 L 720.00 L -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

NUK Korse për gratë shtatzëna

Korse e krijuar specifikisht për t'u ofruar rehati dhe komfort femrave gjatë shtatzënisë
2,700.00 L 2,430.00 L -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

NUK Kruajtëse dhëmbësh

Kruajtëse dhëmbësh me dy unaza për fëmijë që nga lindja Paketim x 2 copë
400.00 L 360.00 L -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

NUK Kruajtëse dhëmbësh

Kruajtëse dhëmbësh për masazhimin e gingivave të fëmijëve mbi 3 muaj Paketim x 1 copë
900.00 L 810.00 L -10%
Shtoje në shportë