info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

 • Zbulo OFERTAT e Janarit | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • Zbulo OFERTAT e Janarit | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • Zbulo OFERTAT e Janarit | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

Kategoritë

Fytyra make-up

Showing 1–20 of 63 results

Ofertë!
-15%

Bionike Defence Colour Nude Serum Liquid Foundation

Fondotintë e lëngshme e përshtatshme për lëkurë të ndjeshme dhe intolerante. 30 ml
3,400.00 L4,020.50 L
Përzgjidhni mundësi
Ofertë!
-15%

Bionike Defence Color Pretty Touch Compact Blusher

Pudër kompakte për t'i dhuruar ngjyrë dhe shkëlqim mollëzave. Marbre Rose-309 5 g
2,250.00 L 1,912.50 L -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Bionike Defence Color Anti-Ageing Foundation

Fondotintë me efekt anti-rrudhë dhe SPF 15. 30 ml
2,252.50 L2,269.50 L
Përzgjidhni mundësi
Ofertë!
-15%

Bionike Defence Color Hydra Moisturising Foundation SPF 15

Fondotintë me efekt hidratues, e përshtatshme për të gjitha tipet e lëkurës. 30 ml
1,742.50 L1,972.00 L
Përzgjidhni mundësi
Ofertë!
-15%

Bionike Defence Color High Protective Foundation SPF 30

Fondotintë me faktor mbrojtës 30. 30 ml
3,310.00 L 2,813.50 L -15%
Përzgjidhni mundësi
Ofertë!
-15%

Bionike Defence Color Mat-Zone Mattifying Foundation

Fondotintë me efekt mat dhe SPF 15. 30 ml
1,827.50 L2,006.00 L
Përzgjidhni mundësi
Ofertë!
-15%

Bionike Defence Color Compact Eyeshadow

Ton për sytë, i cili dhuron shkëlqim dhe ngjyrim intensiv. 3 g
1,500.00 L 1,275.00 L -15%
Përzgjidhni mundësi
Ofertë!
-15%

Bionike Defence Color Anti-Blemish Stick Concealer

Korrektor i cili ndihmon në mbulimin e imperfeksioneve në fytyrë. 4 ml
1,350.00 L 1,147.50 L -15%
Përzgjidhni mundësi
Ofertë!
-15%

Bionike Defence Color Foundation Brush

Furcë për aplikimin e fondotintave likuide, kremoze dhe kompakte.
3,500.00 L 2,975.00 L -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Bionike Defence Color Sun Touch

Pudër kompakte për një efekt bronz në lëkurë. Mosaique-206 10 g
2,050.00 L 1,742.50 L -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Bionike Color Compact Blusher

Furçë e përshtatshme për të vendosur blush-in në mollëza.
2,050.00 L 1,742.50 L -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Korff Cure Make Up Fluid Fondation Lifting Effect

Fondotintë fluide me efekt lifting. 30 ml
3,056.00 L4,368.00 L
Përzgjidhni mundësi
Ofertë!
-20%

Dermedic Neovisage Foundation SPF 50+

Fondotintë hidratuese me faktor të lartë mbrojtës. 30 ml
2,977.00 L 2,381.60 L -20%
Përzgjidhni mundësi
Ofertë!
-20%

Pharmaceris F Protective-Corrective Fluid Foundation SPF 50

Fondotintë fluide me veti mbrojtëse dhe korrigjuese, për çdo lloj lëkure, e pranishme në 3 nuanca. 30 ml
3,490.00 L 2,792.00 L -20%
Përzgjidhni mundësi
Ofertë!
-20%

Pharmaceris F Mattifying Fluid Foundation Pore Refining SPF 25

Fondotintë fluide me efekt mat për lëkurë mikse dhe të yndyrshme, me tendencë akneike. 30 ml
2,312.00 L2,392.00 L
Përzgjidhni mundësi
Ofertë!
-20%

Pharmaceris F Mild Fluid Foundation SPF 20

Fondotintë fluide, e përshtatshmë për çdo lloj lëkure, e pranishme në 3 nuanca. 30 ml
2,790.00 L 2,232.00 L -20%
Përzgjidhni mundësi
Ofertë!
-10%

Caudalie Teint Divin Poudre Minérale Bonne Mine

Pudër kompakte e cila i dhuron shkëlqim lëkurës. 10 g
3,110.00 L 2,799.00 L -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!

AVENE Beauty Set Couvrance Fluid SPF 20

Blini 1 pudër fluide Couvrance  dhe 1 balsam me ngjyrë për buzët me 30 % ulje dhe përfitoni FALAS 1 çantë Avene  
5,600.00 L 3,920.00 L -30%
Përzgjidhni mundësi
Ofertë!

A-Derma Phys-Ac Set 2

Blini 1 ujë micelar dhe 1 fluid mbrojtës nga dielli spf 50 nga A-Derma me 30 % ulje dhe përfitoni FALAS 1 çantë A-Derma  
4,850.00 L 3,395.00 L -30%
Shtoje në shportë
Ofertë!

A-Derma Phys-Ac Set

Blini 1 xhel pastrues   dhe 1 fluid trajtues kundër imperfeksioneve Phys-ac me 30 % ulje dhe përfitoni FALAS 1 çantë A-Derma  
5,200.00 L 3,640.00 L -30%
Shtoje në shportë
Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
 • Attributes
 • Custom attributes
 • Custom fields
Click outside to hide the comparison bar
Compare