info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

  • Transport FALAS në Tiranë për porosi mbi 3000 L -dërgesa 4-24H | Transport FALAS në të gjithë Shqipërinë për porosi mbi 4000 L – dërgesa 24-48H

  • Transport FALAS në Tiranë për porosi mbi 3000 L -dërgesa 4-24H | Transport FALAS në të gjithë Shqipërinë për porosi mbi 4000 L – dërgesa 24-48H

  • Transport FALAS në Tiranë për porosi mbi 3000 L -dërgesa 4-24H | Transport FALAS në të gjithë Shqipërinë për porosi mbi 4000 L – dërgesa 24-48H

Kategoritë

Showing 1–48 of 54 results

Ofertë!
-20%

Avene Compact Dore SPF 50+

Pudër kompakte me ngjyrë mbrojtëse nga dielli SPF 50+ 10 g
L3,300.00 L2,640.00 -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Avene Compact Sable SPF 50+

Pudër kompakte me ngjyrë mbrojtëse nga dielli 10g
L3,300.00 L2,640.00 -20%
Shtoje në shportë

Avene Couvrance Compact Teint Cream Comfort SPF 30

Fondotintë kompakte që korrigjon & njëtrajtëson ngjyrën e lëkurës së thatë 10 g
L3,150.00
Përzgjidhni mundësi
Ofertë!
-50%

Avene Couvrance Fluid Corrective Foundation SPF 15 – Soleil

Fondotintë fluide korrigjuese & njëtrajtësuese e ngjyrës së lëkurës 30 ml
L1,600.00L2,560.00
Përzgjidhni mundësi
Ofertë!
-20%

Avene creme teinte spf 30 50ml

Krem me ngjyrë mbrojtës nga dielli spf 30 50 ml. Krem me ngjyrë mbrojtës nga dielli për lëkura normale në të thata.
L2,800.00 L2,240.00 -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Avene Creme Teinte SPF 50+

Krem me ngjyrë mbrojtës nga dielli spf 50 50 ml. Krem me ngjyrë mbrojtës ndaj rrezatimit diellor për lëkura të ndjeshme normale të thata.
L2,800.00 L2,240.00 -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-23%

Avene fluide mineral teinte spf50 40ml

Emulsion me ngjyrë, mbrojtës nga dielli me filtra mineralë spf50 40ml. Fluid mineral me ngjyrë mbrojtës nga dielli spf50 .
L2,900.00 L2,240.00 -22%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Avene Tinted Fluid SPF 50+

Mbrojtje ndaj diellit me ngjyrë për lëkurë të ndjeshme normale mikse 50 ml
L2,800.00 L2,240.00 -20%
Shtoje në shportë

Derma-E Tinted Moisturizing BB Cream Deep SPF 30+

Krem hidratues oil-free me SPF 30+ me pigment "deep" 44 ml
L2,900.00
Shtoje në shportë

Derma-E Tinted Moisturizing BB Cream Fair SPF 30+

Krem hidratues oil-free me SPF 30+ me pigment "fair" 44 ml
L2,900.00
Shtoje në shportë

Derma-E Tinted Moisturizing BB Cream Light SPF 30+

Krem hidratues oil-free me SPF 30+ me pigment "light" 44 ml
L2,900.00
Shtoje në shportë

Derma-E Tinted Moisturizing BB Cream Medium SPF 30+

Krem hidratues oil-free me SPF 30+ me pigment "medium" 44 ml
L2,900.00
Shtoje në shportë

Derma-E Tinted Moisturizing BB Cream Tan SPF 30+

Krem hidratues oil-free me SPF 30+ me pigment "tan" 44 ml
L2,900.00
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Korff Cure Make Up Angled Blush Brush

Furçë për aplikimin e nuancës së mollëzave
L4,340.00 L3,689.00 -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Korff Cure Make Up Brush Cleanser

Solucion pastrues për furçat e make-up-it 50ml
L2,800.00 L2,380.00 -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Korff Cure Make Up Concealer Brush

Furçë për përhapjen e korrektorit
L3,080.00 L2,618.00 -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Korff Cure Make Up Creamy Foundation Lifting – 06 Crème (krem)

Fondotintë kremoze me efekt lifting 30ml
L3,782.50L3,791.00
Përzgjidhni mundësi
Ofertë!
-15%

Korff Cure Make Up Divine finish Perfecting Powder

Pudër perfeksionuese dhe fiksuese e make-up-it 10g
L3,780.00 L3,213.00 -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Korff Cure Make Up Evening Compact Powder

Pudër kompakte për në mbrëmje 9g
L3,650.00 L3,102.50 -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Korff Cure Make Up Flat Powder Brush

Furçë për aplikimin e pudrës
L5,040.00 L4,284.00 -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Korff Cure Make Up Foundation Drops Nude Effect

Fondotintë me pika me 30ml
L5,320.00 L4,522.00 -15%
Përzgjidhni mundësi
Ofertë!
-15%

Korff Cure Make Up Illuminating Bronzing Powder 02

Pudër kompakte nxirëse 9g
L3,650.00 L3,102.50 -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Korff Cure Make Up Oval Foundation Brush

Furçë ovale për aplikimin e fondotintës
L4,900.00 L4,165.00 -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Korff Cure Make Up Smoothing Base

Bazë për make-up-in 30ml
L3,780.00 L3,213.00 -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Korff Cure Make Up Smoothing Base Anti Redness

Bazë për make-up-in për lëkurë kuperoze 30ml
L4,480.00 L3,808.00 -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Korff Cure Make Up Smoothing Base Anti Spot

Bazë për make-up-in kundër njollave të errëta të lëkurës 30ml
L4,480.00 L3,808.00 -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Korff Cure Make Up Stick Foundation 07 – 07

Fondotintë në formë sticku 7.5ml
L4,620.00 L3,927.00 -15%
Përzgjidhni mundësi
Ofertë!
-15%

Korff Cure Make Up Uniforming Concealer – 02

Korrektor për parregullsitë e lëkurës
L2,390.00 L2,031.50 -15%
Përzgjidhni mundësi
Ofertë!
-15%

Korff Cure Make Up Urban Smart Compact Foundation Balmy Touch – scuro

Fondotintë kompakte për çdo lloj lëkure 20 ml
L5,040.00 L4,284.00 -15%
Përzgjidhni mundësi
Ofertë!
-15%

Korff Long Lasting Foundation SPF 15 – 06 Cacao (kakao)

Fondotintë me qëndrueshmëri deri në 16 orë 30ml
L3,327.75L3,332.00
Përzgjidhni mundësi

Korff Sun Secret Anti-Spot Face Fluid Matt Effect SPF 50+

Fluid anti-age, mbrojtës ndaj diellit për fytyrën me efekt matifikues 50ml
L3,780.00
Shtoje në shportë

Korff Sun Secret Sun Protection Compact Foundation SPF 50+ – 02

Pudër kompakte mbrojtëse dhe anti-age 9ml
L3,920.00
Përzgjidhni mundësi
Ofertë!
-15%

La Roche Posay Anthelios Pigmentation Tinted Cream SPF 50+

Krem me SPF50 për lëkurë me zona të hiperpigmentuara 50ml
L3,000.00 L2,550.00 -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

La Roche Posay Effaclar Duo Unifiant – Medium Shade

Xhel krem me ngjyrë për lëkurë të yndyrshme me tendencë akneike 40ml
L2,900.00 L2,465.00 -15%
Përzgjidhni mundësi
Ofertë!
-15%

La Roche Posay Toleriane Teint Fluid – Beige Sable (Nr. 13)

Krem-pudër për lëkurë të ndjeshme 30 ml
L3,600.00 L3,060.00 -15%
Përzgjidhni mundësi
Ofertë!
-15%

La Roche Posay Toleriane Teint Mineral – Beige Sable (Nr. 13)

Pudër kompakte për lëkurë normale, mikse të yndyrshme SPF 25 9.5g
L3,600.00 L3,060.00 -15%
Përzgjidhni mundësi
Ofertë!
-15%

Lierac Anti Age Foundation Cream SPF 15

Krem-pudër për lëkurë të thatë dhe shumë të thatë 30ml
L4,730.00 L4,020.50 -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Lierac Anti Age Foundation Smoothing Fluid SPF 15 – Sand (Sable)

Krem-pudër për lëkurë normale në mikse 30ml
L5,350.00 L4,547.50 -15%
Përzgjidhni mundësi
Ofertë!
-15%

Lierac Sunissime Protective BB Fluid Global Anti-Ageing Golden SPF30

Emulsion me ngjyrë me SPF 30 për fytyrë dhe dekolte 40ml
L4,500.00 L3,825.00 -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Lierac Sunissime Protective BB Fluid Global Anti-Ageing Golden SPF50+

Emulsion me ngjyrë me SPF50+ për fytyrë dhe dekolte 40ml
L4,500.00 L3,825.00 -15%
Shtoje në shportë

Noreva Bergasol Expert SPF 50+BB Creme Claire

Krem mbrojtës nga dielli me SPF 50+ me ngjyrë natyrale 40 ml
L2,600.00
Shtoje në shportë

Noreva Exfoliac BB cream light

Hidratues dhe mbulues me ngjyrë i imperfeksioneve për lëkurë të yndyrshme 30ml
L2,200.00
Shtoje në shportë

Rilastil Camouflage Corrective Foundation High Coverage

Fondotintë korrigjuese me mbulim të lartë 30ml
L3,290.00
Përzgjidhni mundësi

Rilastil Maquillage Foundation Lifting Anti-Wrinkle Soothing

Fondotintë me efekt lifting për lëkurë të ndjeshme 30ml
L3,650.00
Përzgjidhni mundësi

Rilastil Maquillage Foundation Lifting Anti-Wrinkle Soothing Special Price

Fondotintë me efekt lifting për lëkurë të ndjeshme 30ml
L2,330.00
Përzgjidhni mundësi

Rilastil Maquillage Long Lasting Foundation

Fondotintë për lëkurë të ndjeshme me efekt që zgjat 30ml
L3,650.00
Përzgjidhni mundësi

Rilastil Maquillage Mattfusion

Fondotintë riekulibruese dhe matifikuese për lëkurë të ndjeshme 30 ml
L3,360.00
Përzgjidhni mundësi

Rilastil Maquillage Primer Liftrepair Special Price

Primer perfeksionues me efekt lifting 30ml
L2,330.00
Shtoje në shportë
Select your currency
ALL Lek Shqipërie
EUR Euro