info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

Kategoritë

Showing 1–20 of 46 results

The Ordinary The Daily Set

Set për përkujdesjen e përditshme të lëkurës tuaj 50 ml, 30 ml, 30 ml
3,990.00 L
Shtoje në shportë

The Ordinary The Bright Set

Set që rikthen shkëlqimin e lëkurës tuaj 50 ml, 30 ml, 30 ml, 240 ml
6,990.00 L
Shtoje në shportë

The Ordinary The Most-Loved Set

Set me produktet më të pëlqyera nga marka "The Ordinary" 15 ml, 15 ml, 15 ml
2,990.00 L
Shtoje në shportë

The Ordinary The Balance Set

Set për përkujdesjen e përditshme të lëkurës me akne 50 ml, 50 ml, 30 ml, 30 ml
5,290.00 L
Shtoje në shportë

The Ordinary The Acne Set

Set që trajton aknet  me vetëm 3 hapa 50 ml, 30 ml, 30 ml
3,590.00 L
Shtoje në shportë

The Ordinary Glycolipid Cream Cleanser

Formulim kremoz që pastron lëkurën dhe heq make-up-in 150 ml
2,290.00 L
Shtoje në shportë

The Ordinary Glucoside Foaming Cleanser

Xhel shkumues pastrues, delikat me lëkurën 150 ml
2,290.00 L
Shtoje në shportë

The Ordinary Natural Moisturizing Factors + Beta Glucan

2,390.00 L
Shtoje në shportë

The Ordinary Squalane Cleanser

Emulsion pastrues dhe heqës i make--up-it 50 ml
1,690.00 L
Shtoje në shportë

The Ordinary Natural Moisturizing Factors + HA

Emulsion hidratues për çdo lloj lëkure 30 ml  
1,390.00 L
Shtoje në shportë

The Ordinary Salicylic Acid 2% Masque

Maskë me acid salicilik për personat me lëkurë akneike 50 ml
2,290.00 L
Shtoje në shportë

The Ordinary Niacinamide 10% + Zinc 1%

Serum me niacinamide dhe zink për lëkurë me akne 30 ml
1,390.00 L
Shtoje në shportë

The Ordinary High-Adherence Silicone Primer

Primer matifikues, që përgatit lëkurën tuaj për vendosjen e make-up-it 30 ml
1,450.00 L
Shtoje në shportë

The Ordinary Ascorbyl Glucoside Solution 12%

Serum me vitaminë C, për një lëkurë plot shkëlqim 30 ml
2,450.00 L
Shtoje në shportë

The Ordinary Multi Peptide + Copper Peptides 1%

Serum me veprim antioksidant, që kundërshton shenjat e moshës 30 ml
4,650.00 L
Shtoje në shportë

The Ordinary Matrixyl 10% +HA

Serum me veprim anti-rrudhë 30 ml
1,990.00 L
Shtoje në shportë

The Ordinary Hyaluronic Acid 2% + B5

Serum me acid hialuronik, me efekt hidratues në lëkurë 30 ml
1,690.00 L
Shtoje në shportë

The Ordinary Multi-Peptide + HA Serum

Serum me peptide dhe acid hialuronik, me një sërë benefitesh për lëkurën tuaj 30 ml
2,850.00 L
Shtoje në shportë

The Ordinary Resveratrol 3% + Ferulic Acid

Formulim me veprim antioksidues që vepron kundër rrudhave dhe shenjave të moshës 30 ml
1,890.00 L
Shtoje në shportë

The Ordinary Alpha Arbutin 2% + HA

Serum me bazë ujore që vepron kundër njollave të errëta të lëkurës 30 ml
1,990.00 L
Shtoje në shportë