info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

 • Zbulo OFERTAT e Janarit | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • Zbulo OFERTAT e Janarit | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • Zbulo OFERTAT e Janarit | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

Kategoritë

Pure dhe lëngje frutash, ujë

Showing 1–20 of 64 results

Plasmon Lenticchie con Carote

Pure me thjerrëza dhe karrota për foshnje mbi 8 muaj 2 x 80 g
299.00 L
Shtoje në shportë

Plasmon Pesca con Mela

Pure me mollë dhe pjeshkë për foshnje mbi 6 muaj 2 x 104 g
260.00 L
Shtoje në shportë

Bebivita Feines Fruchte-Allerlei

Pure me fruta për foshnje mbi 5 muajsh 190 g
180.00 L
Shtoje në shportë
Ofertë!
-5%

Hipp Hippis Banana Pear Mango

Lëng frutash me mango, dardhë dhe banane për foshnje mbi 4 muaj 100 g
160.00 L 152.00 L -5%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-5%

Hipp Hippis Kiwi in Pear Banana

Lëng frutash me kivi, dardhë dhe banane për foshnje mbi 4 muaj 100 g
160.00 L 152.00 L -5%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-5%

Hipp Hippis Apple Banana

Lëng frutash me mollë dhe banane për foshnje mbi 4 muaj 100 g
160.00 L 152.00 L -5%
Shtoje në shportë

Hipp Spaghetti Bolonjeze

Pure me makarona bolonjeze për foshnje mbi 4 muajsh 190 g
270.00 L
Shtoje në shportë

Humana Ujë për bebe

Ujë minimalisht i mineralizuar për bebe 1 L
290.00 L
Shtoje në shportë

Plasmon Pure me mollë dhe agrume

Pure me fruta për foshnje mbi 6 muaj 2 kavanoza x 104 g
295.00 L
Shtoje në shportë

Plasmon Pure me mollë

Pure me mollë për foshnje mbi 4 muaj 2 kavanoza x 104 g
295.00 L
Shtoje në shportë

Plasmon Pure me karrota

Pure me karrota për foshnje mbi 4 muaj 2 kavanoza x 80 g
240.00 L
Shtoje në shportë

Plasmon Pure me dardhë

Pure me dardhë për foshnje mbi 4 muaj 2 kavanoza x 104 g
295.00 L
Shtoje në shportë

Plasmon djathë për bebe

Kombinim në formë pureje i dy llojeve të ndryshme të djathrave për bebe 2 x 80 g
410.00 L
Shtoje në shportë
Ofertë!
-5%

HIPP Makarona me salcë domatesh, perime dhe peshk

Makarona me perime dhe peshk për fëmijë nga 12 muaj 220 g
270.00 L 256.50 L -5%
Shtoje në shportë

Plasmon Pure frutash me shije molle dhe mango

Pure frutash me mollë dhe mango 100 g
190.00 L
Shtoje në shportë

Plasmon Pure frutash me shije molle

Pure frutash me mollë 100 g
190.00 L
Shtoje në shportë

Plasmon Pure frutash me shije mikse

Pure frutash me miks frutash 100 g
190.00 L
Shtoje në shportë

Plasmon Pure frutash me shije dardhe

Pure frutash me dardhë 100 g
190.00 L
Shtoje në shportë

Plasmon Pure frutash me shije molle dhe boronice

Pure frutash me mollë dhe boronicë 100 g
190.00 L
Shtoje në shportë

Plasmon Pure frutash me shije molle dhe luleshtrydhe

Pure frutash me mollë dhe luleshtrydhe 100 g
190.00 L
Shtoje në shportë
Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
 • Attributes
 • Custom attributes
 • Custom fields
Click outside to hide the comparison bar
Compare