info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

  • Transport FALAS në Tiranë për porosi mbi 3000 L -dërgesa 4-24H | Transport FALAS në të gjithë Shqipërinë për porosi mbi 4000 L – dërgesa 24-48H

  • Transport FALAS në Tiranë për porosi mbi 3000 L -dërgesa 4-24H | Transport FALAS në të gjithë Shqipërinë për porosi mbi 4000 L – dërgesa 24-48H

  • Transport FALAS në Tiranë për porosi mbi 3000 L -dërgesa 4-24H | Transport FALAS në të gjithë Shqipërinë për porosi mbi 4000 L – dërgesa 24-48H

Kategoritë

Showing all 37 results

Ofertë!
-20%

A-Derma Cytelium Drying Lotion

Cytelium Locion përtharës për lëkura të ndjeshme dhe të irrituara 100 ml
L1,500.00 L1,200.00 -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

A-Derma Cytelium Drying Spray

Cytelium Spraj përtharës për fytyrën dhe trupin, për lëkura të ndjeshme dhe të irrituara 100 ml
L1,500.00 L1,200.00 -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

A-Derma Dermalibour Cream Reparatrice

Dermalibour Krem qetësues  dhe riparues për lëkura të ndjeshme dhe të irrituara 50 ml
L1,500.00 L1,200.00 -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

A-Derma Dermalibour stick

Dermalibour Stick qetësues dhe riparues për lëkura të ndjeshme dhe të irrituara 8g
L1,600.00 L1,280.00 -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

A-Derma Epitheliale A.H Duo Creme Ultra-Reparatrice

Epithelial A.H DUO- Krem Riparues kundër shenjave për lëkurë të ndjeshme dhe të dëmtuar 40ml
L2,050.00 L1,640.00 -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

A-Derma EXOMEGA Control Baume

EXOMEGA Balsam zbutës për lëkura shumë të thata dhe atopike 200ml.
L3,000.00 L2,400.00 -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Avene Akerat 10 Creme Corporelle

Akerat 10 Krem trupi 200ml Krem për lëkura me tendencë keratozike
L2,800.00 L2,240.00 -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Avene Akerat 30

Krem për zona të veçanta të lëkurës 200ml Krem për lëkura me tendencë keratozike
L2,300.00 L1,840.00 -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Avene TriXera Nutrition Nutri-Fluid Balm

Balsam ushqyes për lëkurë të ndjeshme e të thatë 400 ml
L3,200.00 L2,560.00 -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Avene XeraCalm A.D Baume Relipidant

Balsam rilipidizues për lëkurë të thatë dhe atopike 200 ml
L3,200.00 L2,560.00 -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Avene XeraCalm A.D Creme relipidante 200 ml

Xeracalm A.D - Krem rilipidizues 200ml. Krem për lëkura të thata dhe atopike.
L3,200.00 L2,560.00 -20%
Shtoje në shportë

DR.Grandel Elements of Nature Body Cream

Krem hidratues trupi 150 ml
L2,300.00
Shtoje në shportë

DR.Grandel Timeless Body Cream

Krem trupi anti-age me shkëlqim të artë 200 ml
L5,000.00
Shtoje në shportë

DR.Grandel Hydro Active Hyaluron Body

Krem hidratues për trupin 150 ml
L2,500.00
Shtoje në shportë

Elancyl Baume Nourrissant

Balsam ushqyes për lëkurën e trupit 200 ml
L2,600.00
Shtoje në shportë

Esi Aloe Vera Gel

Xhel me Aloe Vera me veti hidratuese dhe ushqyese për lëkurën 100 ml
L800.00
Shtoje në shportë

Esi Olio di Mandorle Dolci

Vaj i pastër i bajames së ëmbël me veti zbutëse dhe hidratuese 100 ml
L740.00L1,990.00
Përzgjidhni mundësi
Ofertë!
-10%

Guam Crema Rassodante Interno Coscie e Braccia

Krem tonifikues për krahët dhe kofshët 200 ml
L5,200.00 L4,680.00 -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

La Roche Posay Lipikar Body Milk

Qumësht ushqyes trupi për lëkurë të thatë 400ml
L2,700.00 L2,295.00 -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

La Roche Posay Lipikar Cleansing Gel

Xhel larës për lëkurë të thatë dhe atopike 400 ml
L1,900.00 L1,615.00 -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

La Roche Posay Lipikar Cleansing Oil

Vaj larës për lëkurë të thatë dhe atopike 400ml
L3,000.00 L2,550.00 -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

La Roche Posay Rosaliac UV Light Anti Redness Moisturizer

Hidratues për lëkurë kuperoze normale në mikse 40ml
L3,700.00 L3,145.00 -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Lierac Body Hydra Nutri Plumping Cream

Krem trupi ushqyes dhe rimodelues 200 ml
L3,500.00 L2,975.00 -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Minus 417 Aromatic Deep Nutrition Body Butter Honey and Milk

Gjalpë ushqyes për trupin me aromë mjalti dhe qumështi 250 ml
L5,000.00 L4,250.00 -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Minus 417 Aromatic Deep Nutrition Body Butter Kiwi and Mango

Krem ushqyes për trupin me aromë kivi dhe mango 250 ml
L5,000.00 L4,250.00 -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Now Sweet Almond Oil

Vaj bajame për përdorim në lëkurë 118 ml
L1,800.00 L1,620.00 -10%
Përzgjidhni mundësi
Ofertë!
-30%

Nuxe Huile Prodigieuse – 50 ml

Vaj i thatë shumëfuksional Për fytyrën trupin & flokët
L1,750.00L2,730.00
Përzgjidhni mundësi
Ofertë!
-30%

Nuxe Huile Prodigieuse Floreale

Vaj i thatë shumëfunksional me aromë lulesh Për fytyrën, trupin & flokët
L1,750.00L2,730.00
Përzgjidhni mundësi
Ofertë!
-30%

Nuxe Huile Prodigieuse OR – 50 ml

Vaj i thatë shumëfunksional me shkëlqim Për flokët fytyrën & trupin
L2,520.00L3,500.00
Përzgjidhni mundësi
Ofertë!
-30%

Nuxe Huile Prodigieuse Riche 100 ml

Vaj i thatë shumëfunksional për fytyrën, trupin & flokët Lëkurë shumë e thatë 100 ml
L5,200.00 L3,640.00 -30%
Shtoje në shportë

Polysianes Crème de Monoi beaute du corps

Krem trupi hidratues dhe rigjenerues me veti anti-moshë 200 ml
L3,000.00
Shtoje në shportë

Polysianes Elixir de Monoï

Vaj i thatë shumëpërdorimësh për fytyrën, trupin dhe flokët 100 ml
L3,000.00
Shtoje në shportë

Polysianes Huile sublimatrice au Monoï et Morinda 50 ml

Vaj i thatë shumëpërdorimsh me xixa për fytyrën, trupin dhe flokët 50 ml
L2,800.00
Shtoje në shportë

Polysianes Monoï Morinda Huile de beaute125 ml

Vaj shumëpërdorimësh i përqendruar për flokët dhe trupin me veti ushqyese dhe anti-age 125 ml
L2,600.00
Shtoje në shportë

Rilastil Aqua Moisturizing Body Milk

Qumësht ushqyes për trupin 400ml
L2,790.00
Shtoje në shportë

Rilastil Elasticizing Oil

Vaj ushqyes rrit elasticitetin e lëkurës 80 ml
L2,100.00
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Skincode 24H De-Stress Comfort Balm

Balsam hidratues & qetësues për lëkurë sensitive të thatë & shumë të thatë.
L3,980.00 L3,383.00 -15%
Shtoje në shportë
Select your currency
ALL Lek Shqipërie
EUR Euro