info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

 • Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

Kategoritë

Hidratim dhe ushqim

Showing 1–20 of 112 results

Aesthetico Med Urea Cream

Krem për trupin i formuluar me 10% ure. 100 ml
2,230.00 L
Shtoje në shportë

Aesthetico Poladerm Lotion

Hidratues për trupin i cili qetëson kruajtjet dhe irritimet. 200 ml
2,680.00 L
Shtoje në shportë

Aesthetico Lipid Lotion

Hidratues për trupin, specifik për lëkurë të thatë dhe shumë të thatë. 200 ml
2,500.00 L
Shtoje në shportë

Aesthetico Sensitive Body Cream

Hidratues për trupin pa parfum, specifik për lëkurë të thatë dhe të ndjeshme. 200 ml
3,120.00 L
Shtoje në shportë

La Roche Posay Set

Set pastrues dhe hidratues specifik për lëkurë të thatë me tendencë atopike. Me blerjen e Lipikar Baume AP+ M 400 ml, përfitoni dhuratë Lipikar Huile Lavante AP+ 100 ml dhe Cicaplast Baume B5 15 ml. 400 ml, 100 ml, 15 ml
3,370.00 L
Shtoje në shportë

La Roche Posay Set

Set pastrues dhe hidratues specifik për lëkurë të thatë me tendencë atopike. Me blerjen e Lipikar Baume AP+ M 400 ml, përfitoni dhuratë Lipikar Syndet AP+ 100 ml dhe Cicaplast Baume B5 15 ml. 400 ml, 100 ml, 15 ml
3,370.00 L
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Dermedic Linum Emollient Plus Eczema Deep Nourishment Body Cream

Krem hidratues për trupin, ii përshtatshëm për lëkurë të thatë, shumë të thatë dhe atopike. Mund të përdoret në rast ekzeme, psoriaze dhe kruajtjeje. Ipërshtatshëm për kujdesin e lëkurës së duarve dhe këmbëve, si dhe bërrylat, kaviljet dhe gjunjtë. 225 ml
1,750.00 L 1,400.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-35%

Dermedic Sunbrella Colling After-Sun Lotion

Qumësht trupi pas ekspozimit në diell. 200 g
2,624.00 L 1,705.60 L -35%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-35%

Dermedic Sunbrella Sun Protection Spray SPF 50+

Qumësht me faktor të lartë mbrojtës për trupin. I përshtatshëm për të rritur. 150 ml
3,456.00 L 2,246.40 L -35%
Shtoje në shportë

NEUTROGENA HYDRO BOOST HAND GEL CREAM

Xhel-krem për duart me efekt hidratues 75ml
480.00 L
Shtoje në shportë

NEUTROGENA HYDRO BOOST BODY GEL CREAM

Xhel-krem për trupin me efekt hidratues 250 ml
860.00 L
Shtoje në shportë

NEUTROGENA HYDRO BOOST EXPRESS HYDRATING BODY SPRAY

Spraj hidratues për trupin 200 ml
810.00 L
Shtoje në shportë

Uriage Bariéderm Onguent Fissures Crevasses

Pomadë riparuese dhe rigjeneruese e lëkurës, specifike për zonat e çara apo të dëmtuara. 40 g
1,950.00 L
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Pharmaceris E Emollient Barrier Cream

Krem zbutës për fytyrën dhe trupin për lëkurë të thatë, shumë të thatë dhe me tendencë atopike. Për bebe, fëmijë dhe të rritur. 75 ml
2,390.00 L 1,912.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Pharmaceris E Special Lipid-Replenishing Cream

Krem hidratues për kujdesin e përditshëm të lëkurës së thatë, shumë të thatë dhe me tendencë atopike. Për bebe, fëmijë dhe të rritur. 75 ml
2,390.00 L 1,912.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Pharmaceris E Hydrating Lipid-Replenishing Body Balm

Balsam trupi hidratues për kujdesin e përditshëm të lëkurës së thatë. Për bebe, fëmijë dhe të rritur. 190 ml
2,890.00 L 2,312.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Caudalie Huile Divine

Vaj i thatë për fytyrën, trupin dhe flokët.
2,493.00 L3,852.00 L
Përzgjidhni mundësi
Ofertë!
-10%

Caudalie Vinosculpt Baume Corps Lift & Fermeté

Krem tonifikues për zonën e krahëve, barkut, gjoksit dhe vitheve. 250 ml
4,280.00 L 3,852.00 L -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Caudalie Soin Corps Nourrissant

Përkujdesje hidratuese dhe ushqyese për trupin me gjalpë shea.
2,493.00 L3,393.00 L
Përzgjidhni mundësi
Ofertë!
-10%

Caudalie Thé des Vignes Soin Corps Nourrissant

Përkujdesje hidratuese dhe ushqyese për trupin me acid hialuronik.
2,952.00 L3,573.00 L
Përzgjidhni mundësi
Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
 • Attributes
 • Custom attributes
 • Custom fields
Click outside to hide the compare bar
Compare