info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

  • Transport FALAS në Tiranë për porosi mbi 3000 L -dërgesa 4-24H | Transport FALAS në të gjithë Shqipërinë për porosi mbi 4000 L – dërgesa 24-48H

  • Transport FALAS në Tiranë për porosi mbi 3000 L -dërgesa 4-24H | Transport FALAS në të gjithë Shqipërinë për porosi mbi 4000 L – dërgesa 24-48H

  • Transport FALAS në Tiranë për porosi mbi 3000 L -dërgesa 4-24H | Transport FALAS në të gjithë Shqipërinë për porosi mbi 4000 L – dërgesa 24-48H

Kategoritë

Showing 1–48 of 54 results

Ofertë!
-10%

Now 100% Pure Rose Hip Seed Oil

Vaj i trëndafilit të egër për një lëkurë që shkëlqen 30 ml
L1,460.00 L1,314.00 -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Now 7-KETO 100 mg

Suplement me 7-KETO-DHEA që ndihmon në menaxhimin e peshës Paketim x 30 kapsula
L3,240.00 L2,916.00 -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Now Astaxanthin 4 mg Softgel

Suplement për mbrojtje nga radikalet e lira përgjigje imunitare të shendetshme 90 kapsula te buta
L3,649.95 L3,284.96 -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Now Berberine Glucose Support

Suplement që mbështet metabolizmin e glukozës dhe lipideve 90 kapsula xhelatinore
L4,249.80 L3,824.82 -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Now Betaine HCl 648 mg

Suplement me betainë që përmirëson tretjen 120 kapsula
L2,949.60 L2,654.64 -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Now Biotin 5000mcg

Suplement me biotinë, një vitaminë me një rol të rëndësishëm në organizëm Paketim x 60 kapsula
L1,470.00 L1,323.00 -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Now CoQ10 100 mg

Suplement me CoQ10 për të rritur 50 kapsula xhelatinore
L2,670.00 L2,403.00 -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Now D-Mannose 500mg

Suplement me d-manozë për mirëmbajtjen e rrugëve urinare Paketim x 120 kapsula
L4,699.20 L4,229.28 -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Now Daily Vits

Suplement ditor për të rritur me 27 vitamina dhe minerale Paketim x 100 tableta
L2,200.00 L1,980.00 -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Now Essential Lemon Oil 100 %

Vaj esencial limoni për aromaterapi 30 ml
L1,030.00 L927.00 -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Now Essential Oils Peace, Love and Flowers balancing blend

Përzjerje e vajrave esenciale të portokallit, patchoulit dhe bimës ylang ylang Paketim x 30ml
L2,000.00 L1,800.00 -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Now Essential Oils Pure Basil

Vaj esencial borziloku Paketim x 30ml
L1,910.00 L1,719.00 -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Now Essential Oils Pure Clove

Vaj esencial karafili Paketim x 30ml
L980.00 L882.00 -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Now Essential Oils Pure Ginger

Vaj esencial i xhinxherit Paketim x 30ml
L1,750.00 L1,575.00 -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Now Essential Oils Pure Lime

Vaj esencial qitroje Paketim x 30ml
L1,030.00 L927.00 -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Now Essential Orange Oil

Vaj esencial portokalli Paketim x 30ml
L570.00 L513.00 -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Now Fenugreek 500 mg

Suplement me përmbajtje ekstraktet e bimës fenugreek 100 kapsula
L1,350.00 L1,215.00 -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Now Glutathione 250mg

Suplement me glutation, një peptid me veprim antioksidues dhe detoksifikues Paketim x 60 kapsula
L3,850.20 L3,465.18 -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Now Glutathione 500mg

Suplement me glutation, një peptid me veprim antioksidues dhe detoksifikues Paketim x 60 kapsula
L3,300.00 L2,970.00 -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Now Inulin Prebiotic Pure Powder

Formulim me inulinë, një prebiotik i rëndësishëm për traktin gastro-intestinal Paketim x 454g
L1,780.00 L1,602.00 -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Now Iron 18mg

Suplement me hekur në formën e bisglicinatit të hekurit Paketim x 120 kapsula
L1,500.00 L1,350.00 -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Now Iron 36mg

Suplement me hekur në formën e bisglicinatit të hekurit Paketim x 90 kapsula
L2,049.30 L1,844.37 -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Now Kid Cal Chewables

Suplement me kalçium, magnez dhe vitaminë D për fëmijë mbi 2 vjeç Paketim x 100 tableta të përtypshme
L2,500.00 L2,250.00 -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Now Kid Vits

Multivitamina për fëmijë mbi 1 vjeç Paketim x 120 tableta të përtypshme
L2,499.60 L2,249.64 -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Now L-Carnosine 500mg

Suplement me L-carnosine, me veti antioksiduese Paketim x 50 kapsula
L4,160.00 L3,744.00 -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Now L-Tyrosine 500mg

Suplement me aminoacidin L-tirozinë Paketim x 60 kapsula
L1,329.60 L1,196.64 -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Now Liquid B-12 B-Complex

Solucion oral me vitaminat e grupit B 59 ml
L1,470.00 L1,323.00 -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Now Liquid Hyaluronic Acid

Solucion oral me acid hialuronik 473 ml
L4,500.00 L4,050.00 -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Now Liquid Vitamin D3

Vitaminë D3 me pika 59ml
L1,470.00 L1,323.00 -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Now Maca 500mg

Suplement me ekstrakte të bimës maca Kuti x 100 kapsula
L1,650.00 L1,485.00 -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Now Magnesium Capsules

Suplement me magnez pwr tw rritur Paketim x 180 kapsula
L2,649.60 L2,384.64 -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Now Magnesium Topical Spray

Spraj me përmbajtje magnezi për përdorim në lëkurë Paketim x 237ml
L1,650.00 L1,485.00 -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Now Melatonin 10mg

Suplement me melatoninë që rregullon ciklin e gjumit Paketim x 100 kapsula
L2,430.00 L2,187.00 -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Now Natural E-400 Softgels

Suplement me vitaminë E dhe selen me veti antioksiduese Paketim x 50 kapsula
L1,650.00 L1,485.00 -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Now Natural Resveratrol 50 mg

Suplement me resveratrol 60 kapsula
L2,650.20 L2,385.18 -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Now Omega-3 1000mg

Suplement me omega-3 i distiluar në nivel molekular Paketim x 30 kapsula
L600.00 L540.00 -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Now Oralbiotic Lozenges

Formulim me Streptococcus salivarius për mirëqënien e gojës, fytit, hundës dhe veshëve. Paketim x 60 lozenge
L3,150.00 L2,835.00 -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Now PABA 500 mg

Suplement me acid para aminobenzoik për të rritur Paketim x 100 kapsula
L1,520.00 L1,368.00 -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Now Prenatal Gels + DHA

Multivitaminë për periudhën e shtatzënisë dhe ushqyerjes me gji Paketim x 90 kapsula
L3,879.90 L3,491.91 -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Now Solutions Ultrasonic Faux Wood Grain Oil Diffuser

Difuzor ambjenti me ultratinguj me dizajn druri
L7,720.00 L6,948.00 -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Now Solutions Ultrasonic Glass Swirl USB Oil Diffuser

Difuzor ambjenti me ultratinguj
L6,950.00 L6,255.00 -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Now Solutions Ultrasonic USB Essential Oil Diffuser

Difuzor ambjenti me ultratinguj
L4,170.00 L3,753.00 -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Now Spirulina 500mg

Suplement me spirulinë, një mikroalgë me ngjyrë blu në jeshile Paketim x 100 tableta
L1,500.00 L1,350.00 -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Now Super Omega EPA 1000mg

Suplement me omega-3 i distiluar në nivel molekular Paketim x 120 kapsula
L2,899.20 L2,609.28 -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Now Super Primrose 1300mg

Suplement me vaj aguliçe për mirëqënien e femrave Paketim x 60 kapsula
L1,969.80 L1,772.82 -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Now Sweet Almond Oil

Vaj bajame për përdorim në lëkurë 118 ml
L1,800.00 L1,620.00 -10%
Përzgjidhni mundësi
Ofertë!
-10%

Now Thyroid Energy

Formulim që mbështet mirë-funksionimin e gjendrës tiroide Paketim x 90 kapsula
L2,943.00 L2,648.70 -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Now Vitamin A 10000 UI

Suplement me vitaminë A në formën e kapsulave xhelatinore për të rritur 100 kapsula xhelatinore
L880.00 L792.00 -10%
Shtoje në shportë
Select your currency
ALL Lek Shqipërie
EUR Euro