info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

 • Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

Ofertë!

Rilastil Sun System Transparent Spray SPF 30

Çmimi:3,360.00 L 1,680.00 L -50%

Spraj trupi mbrojtës ndaj diellit për lëkurë të ndjeshme
200 ml

Stock: Ka stok

Informacion shtesë

Brand

Formulation

Skin Type

Action

,

Suitable For

Spf

Specific For

Përshkrimi

Spraj transparent me një teksturë të lehtë që absorbohet plotësisht nga lëkura.
Ofron mbrojtje si ndaj rrezatimit UVA dhe ndaj atij UVB.
Parandalon irritimet, skuqjet dhe djegiet që mund të krijohen si pasojë e ekspozimit në diell, për një kohë të gjatë.

Përmban DNA e natriumit që i jep lëkurës butësi dhe elasticitet.
Testuar klinikisht.

I testuar për nikel, krom, mërkur, paladium dhe kobalt.
Hipoalergjik.
Rezisten ndaj ujit.
Pa ngjyrues dhe pa parabenë.

Përdorimi

Aplikohet rreth 30 minuta para ekspozimit ne diell dhe riaplikohet aq herë sa është e nevojshme.

Përbërësit

C12-15 Alkyl Benzoate • Methylal • Alcohol Denat. • Dibutyl Adipate • Octocrylene • Ethylhexyl Methoxycinnamate • Ethylhexyl Salicylate • Coco-Caprylate • Trimethylpentanediol/Adipic Acid/Glycerin Crosspolymer • Butyl Methoxydibenzoylmethane • Polyester-7 • Bis-Ethylhexyloxyphenol Methoxyphenyl Triazine • Ethylhexyl Triazone • Neopentyl Glycol Diheptanoate • Bisabolol • Tocopheryl Acetate • Glycerin • Aqua (Water) • Schizandra chinensis Fruit Extract • Diglycerin • Artemisia umbelliformis Extract • Buddleja davidii Leaf Extract • Peucedanum ostruthium Leaf Extract • Helianthus annuus (Sunflower) Seed Oil • Pinus pinaster Bark/Bud Extract • Tocopherol • Sodium Benzoate • Potassium Sorbate • BHT • Parfum (Fragrance).

Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
 • Attributes
 • Custom attributes
 • Custom fields
Click outside to hide the compare bar
Compare
Compare ×
Let's Compare! Continue shopping