info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

Kategoritë

Showing 1–20 of 53 results

Ofertë!
-20%

MartiDerm Sun Capsules

Suplement ushqimor që përgatit lëkurën për t'u ekspozuar në diell 60 kapsula
6,240.00 L 4,992.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

MartiDerm After Sun Refreshing Lotion

Qumësht hidratues dhe rifreskues për lëkurën, pas ekspozimit në diell 400 ml
3,900.00 L 3,120.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

MartiDerm Sun Care Bronze Body Spray SPF30

Spraj për trupin me veprim nxirës dhe mbrojtës 155 ml
4,940.00 L 3,952.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

MartiDerm Active Body Lotion SPF50+

Qumësht mbrojtës për trupin me një teksturë lehtësisht të absorbueshme 200 ml
4,940.00 L 3,952.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

MartiDerm Sun Care Bronze Fluid SPF30

Fluid që mbron nga dielli dhe nxit proçesin natyral të nxirjes 50 ml  
5,330.00 L 4,264.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

MartiDerm Sun Care Active Fluid SPF30

Fluid me SPF30 që ofron mbrojtje mesatare nga dielli 50 ml  
5,330.00 L 4,264.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

MartiDerm Sun Care Active Fluid SPF50

Fluid me SPF50 që ofron mbrojtje maksimale nga dielli 50 ml  
5,330.00 L 4,264.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

MartiDerm Sun Care Mineral Fluid SPF50

Fluid me filtra mineralë, që ofron mbrojtje maksimale nga dielli 50 ml  
5,330.00 L 4,264.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

MartiDerm The Originals Moisturizing Mask

Maskë hidratuese, antioksiduese dhe anti-age 10 maska x 25 ml
3,800.00 L 3,040.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

MartiDerm RosaRepair Fluid Emulsion SPF30+

Fluid mbrojtës që kujdeset për lëkurën e ndjeshme me tendencë për rozace 40 ml
5,070.00 L 4,056.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

MartiDerm The Originals Proteos Liposome Ampoules

Formulim jovajor që trajton dhe parandalon shenjat e moshës
3,432.00 L8,120.00 L
Përzgjidhni mundësi
Ofertë!
-20%

MartiDerm The Originals Proteos Hydra Plus Ampoules

Formulim hidratues dhe anti-age me vitaminë C dhe proteoglikane
3,432.00 L8,120.00 L
Përzgjidhni mundësi
Ofertë!
-20%

MartiDerm The Originals Proteos Hydra Plus SP Ampoules

Formulim hidratues dhe anti-age dite, me vitaminë C dhe proteoglikane
3,432.00 L8,120.00 L
Përzgjidhni mundësi
Ofertë!
-20%

MartiDerm The Originals Formula N10 HD Color Touch SPF30

Ampula me veprim hidratues, antioksidues dhe mbulim  
3,952.00 L9,568.00 L
Përzgjidhni mundësi
Ofertë!
-20%

MartiDerm Platinum Photo Age HA+Ampoules

Ampula që hidratojnë lëkurën dhe i shtojnë asaj shkëlqimin 10 ampula
7,740.00 L 6,192.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

MartiDerm The Originals Flash Ampoules

Ampula me efekt të menjëhershëm hidratues dhe anti-rrudhë 5 ampula
2,990.00 L 2,392.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

MartiDerm Platinum Night Renew Ampoules

Ampula rigjeneruese për natën, me efekt peeling
11,960.00 L 9,568.00 L -20%
Përzgjidhni mundësi
Ofertë!
-20%

MartiDerm Platinum Neck-Line Correct Serum

Serum anti-rrudhë për qafën, dekoltenë dhe konturin e fytyrës 50 ml
8,840.00 L 7,072.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

MartiDerm Platinum GF Vital-Age Cream Dry Skin

Krem hidratues dhe ushqyes për lëkurë të thatë 50 ml
12,610.00 L 10,088.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

MartiDerm Platinum GF Vital-Age Night Cream

Krem hidratues nate 50 ml
12,610.00 L 10,088.00 L -20%
Shtoje në shportë