info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

 • BLACK FRIDAY OFERTA | OFERTAT MË TË MIRA TË VITIT | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • BLACK FRIDAY OFERTA | OFERTAT MË TË MIRA TË VITIT | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • BLACK FRIDAY OFERTA | OFERTAT MË TË MIRA TË VITIT | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

Kategoritë

Omron

Showing 1–20 of 23 results

Omron Probe Covers for Omron Thermometers

Veshje mbrojtëse për termometrat elektronike Omron Paketim x 40 copë
900.00 L
Shtoje në shportë

Omron M1 Compact Upper Arm Blood Pressure Monitor

Aparat manual Omron, për matjen e presionit të gjakut
6,500.00 L
Shtoje në shportë

Omron Digital Scale HN288

Peshore elektronike për të gjithë familjen
4,600.00 L
Shtoje në shportë

Omron HHP-CM01 AC Adapter for Blood Pressure Monitor

Adaptor për aparatet e tensionit të firmës Omron
1,560.00 L
Shtoje në shportë

Omron RS4 Automatic Wrist Blood Pressure Monitor

Aparat elektronik Omron RS4, për matjen e presionit të gjakut
9,750.00 L
Shtoje në shportë

Omron Nebulizer Kit NC-28P

Kit për aparat aerosoli Omron
1,000.00 L
Shtoje në shportë

Omron Compressor Nebulizer NE-C801KD

Aparat aerosoli.
9,100.00 L
Shtoje në shportë

Omron MIT Elite Digital Automatic Blood Pressure Monitor

Aparat elektronik krahu, për matjen e presionit të gjakut.
12,350.00 L
Shtoje në shportë

Omron Gentle Temp 521 Infrared Ear Thermometer 3 in 1

Termometer elektronik veshi.
6,500.00 L
Shtoje në shportë

Omron RS3 Wrist Blood Pressure Monitor

Aparat elektronik kyçi, për matjen e presionit të gjakut.
9,750.00 L
Shtoje në shportë

Omron RS2 Wrist Blood Pressure Monitor

Aparat elektronik kyçi, për matjen e presionit të gjakut.
8,190.00 L
Shtoje në shportë

Omron DuoBaby 2 in 1 NebulizerNE-C301-E

Aparat aerosoli me veprim të dyfishtë.
11,900.00 L
Shtoje në shportë

Omron A3 Complete Accessory Kit

Aksesorë për aparat aerosoli Omron A3 Complete.
2,600.00 L
Shtoje në shportë

Omron A3 Complete Nebulizer.

Aparat aerosoli.
9,000.00 L
Shtoje në shportë

Omron Compressor Nebulizer NE-C28P

Aparat aerosoli.
9,000.00 L
Shtoje në shportë

Omron Body Composition Monitor BF511

Pajisje elektronike për matjen e masës yndyrore, masës muskulare dhe parametrave të tjerë truporë.
15,000.00 L
Shtoje në shportë

Omron Body Fat Monitor BF306

Pajisje elektronike për matjen e BMI-së dhe përqindjes së masës yndyrore.
8,500.00 L
Shtoje në shportë

Omron Digital Personal Scale HN289

Peshore elektronike për matjen e peshës trupore.
5,200.00 L
Shtoje në shportë

Omron Walking Style One 2.0 Step Counter

Aparat elektronik për matjen e hapave.
2,600.00 L
Shtoje në shportë

Omron M7 Intelli IT

Aparat elektronik krahu, për matjen e presionit të gjakut.
12,350.00 L
Shtoje në shportë
Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
 • Attributes
 • Custom attributes
 • Custom fields
Click outside to hide the compare bar
Compare
Compare ×
Let's Compare! Continue shopping