info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

 • Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

Kategoritë

Lierac

Showing 1–20 of 80 results

Ofertë!
-15%

Lierac Hydragenist Mat Gel-Crème + Lierac Crème Moussante FALAS

Set me veprim pastrues dhe hidratues për lëkurë normale dhe mikse. Blini Lierac Hydragenist Mat 30 ml dhe përfitoni FALAS Lierac Crème Moussante 15 ml
2,700.00 L 2,295.00 L -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Lierac Supra Radiance Gel-Crème + Lierac Supra Radiance Sérum Éclat Regard FALAS

Set me veprim hidratues dhe antirrudhë formuluar për lëkurë normale dhe mikse. Blini Lierac Supra Radiance Gel-Crème 50 ml dhe përfitoni FALAS Lierac Supra Radiance Éclat Regard 15 ml
8,060.00 L 6,851.00 L -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Lierac Hydragenist Mat Gel-Crème + Lierac Hydragenist Gel-Yeux FALAS

Set me veprim hidratues dhe antirrudhë për fytyrën dhe sytë. Formuluar për lëkurë normale dhe mikse. Blini Lierac Hydragenist Mat 50 ml dhe përfitoni FALAS Lierac Hydragenist Gel-Yeux 15 ml
6,350.00 L 5,397.50 L -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Lierac Premium La Crème Voluptueuse + Lierac Premium La Crème Regard

Set me veprim hidratues dhe antirrudhë për fytyrën dhe sytë. Formuluar për lëkurë normale dhe të thatë. Blini Lierac Premium La Crème Voluptueuse 50 ml dhe përfitoni FALAS Lierac Premium La Crème Regard 15 ml
14,980.00 L 12,733.00 L -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Lierac Premium SET La Crème Soyeuse + Lierac Premium La Crème Regard

Set me veprim hidratues dhe antirrudhë për fytyrën dhe sytë. Formuluar për lëkurë normale - mikse. Blini Lierac Premium La Crème Soyeuse 50 ml dhe përfitoni FALAS Lierac Premium La Crème Regard 15 ml
14,980.00 L 12,733.00 L -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Lierac Supra Radiance Detox Serum Radiance Booster

Serum detoksifikues dhe anti-rrudhë 30 ml
8,200.00 L 6,970.00 L -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Lierac Hydragenist Baume Levres

Stik hidratues dhe me shkëlqim për buzët 3 g
1,570.00 L 1,334.50 L -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Lierac Sebologie Duo

Trajtim specifik për persona me lëkurë të yndyrshme dhe akne
3,690.00 L 3,136.50 L -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Lierac Cica-Filler Anti-wrinkle Repairing Cream

Krem anti-rrudhë për persona me lëkurë normale në të thatë 40 ml
5,980.00 L 5,083.00 L -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Lierac Cica-Filler Mat Anti-wrinkle Repairing Gel-Cream

Xhel-krem anti-rrudhë për persona me lëkurë normale në mikse 40 ml
5,980.00 L 5,083.00 L -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Lierac Cica-Filler Anti-wrinkle Repairing Serum

Serum anti-rrudhë dhe riparues për çdo lloj lëkure 3 ampula x 10 ml
7,020.00 L 5,967.00 L -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Lierac Teint Perfect Skin Perfecting Illuminating Fluid

Fondotinë fluide me shkëlqim, e pranishme në disa nuanca 30 ml
3,890.00 L 3,306.50 L -15%
Përzgjidhni mundësi
Ofertë!
-15%

Lierac Premium The Sublimating Gold Mask Absolute Anti-ageing

Maskë Premium me veti hidratuese, zbutëse dhe anti-rrudhë 20 ml
1,290.00 L 1,096.50 L -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Lierac Body-Hydra Gommage Micropeeling Corps

Skrub trupi me efekt eksfoljues dhe rigjenerues 200 ml
3,020.00 L 2,567.00 L -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Lierac Lift Integral Anti-Age Lifting Set

Set anti-age për persona me lëkurë të thatë
11,570.00 L 9,834.50 L -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Lierac Eau Micellaire

Ujë micelar për pastrimin e fytyrës dhe zonës rreth syve 400 ml
3,550.00 L 3,017.50 L -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Lierac Sebologie Deep-Cleansing Mask

Maskë me veprim të thellë pastrues për persona me lëkurë mikse në të yndyrshme 50 ml
3,870.00 L 3,289.50 L -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-30%

Lierac Sunissime Lait Protecteur Corps SPF 30 + Body-Hydra Gommage Micropeeling

Set për përkujdesjen e trupit. Bli Lait Protecteur Corps SPF 30 dhe përfito dhuratë një Body-Hydra Gommage Micropeeling. 150 ml + 200 ml
4,500.00 L 3,150.00 L -30%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-30%

Lierac Sunissime Fluide Protecteur Anti-Age Global SPF 50 + Lait Reparateur Anti-Age Global

Set për përkujdesjen e fytyrës. Bli Fluide Protecteur Visage & Décolleté dhe përfito falas Qumështin Ultra-Reparateur Apres Soleil. 40 ml + 75 ml
4,950.00 L 3,465.00 L -30%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Lierac Sunissime Fluide Protecteur Anti-Age Global SPF 30 + Lait Reparateur Anti-Age Global

Set për përkujdesjen e fytyrës. Bli Fluide Protecteur Visage & Décolleté dhe përfito falas Qumështin Ultra-Reparateur Apres Soleil. 40 ml + 75 ml
4,950.00 L 3,960.00 L -20%
Shtoje në shportë
Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
 • Attributes
 • Custom attributes
 • Custom fields
Click outside to hide the compare bar
Compare