info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

  • Transport FALAS në Tiranë për porosi mbi 3000 L -dërgesa 4-24H | Transport FALAS në të gjithë Shqipërinë për porosi mbi 4000 L – dërgesa 24-48H

  • Transport FALAS në Tiranë për porosi mbi 3000 L -dërgesa 4-24H | Transport FALAS në të gjithë Shqipërinë për porosi mbi 4000 L – dërgesa 24-48H

  • Transport FALAS në Tiranë për porosi mbi 3000 L -dërgesa 4-24H | Transport FALAS në të gjithë Shqipërinë për porosi mbi 4000 L – dërgesa 24-48H

Kategoritë

Showing 1–48 of 63 results

Ofertë!
-15%

Lierac Anti Age Foundation Cream SPF 15

Krem-pudër për lëkurë të thatë dhe shumë të thatë 30ml
L4,730.00 L4,020.50 -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Lierac Anti Age Foundation Smoothing Fluid SPF 15 – Sand (Sable)

Krem-pudër për lëkurë normale në mikse 30ml
L5,350.00 L4,547.50 -15%
Përzgjidhni mundësi
Ofertë!
-15%

Lierac Arkesin+ Cream Corrective Cream

Krem anti-rrudhë, korrektues i shenjave të plakjes hormonale. 50ml
L4,640.00 L3,944.00 -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Lierac Body Hydra Nutri Plumping Cream

Krem trupi ushqyes dhe rimodelues 200 ml
L3,500.00 L2,975.00 -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Lierac Body-Slim Global Slimming

Xhel-krem rimodelues i trupit me veprim anti-celulit 200ml
L5,920.00 L5,032.00 -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Lierac Demaq Eyes Double Care

Solucion pastrues i make-up-it për zonën e syve dhe qerpikët 100ml
L2,260.00 L1,921.00 -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Lierac Deridium Wrinkle Correction Nourishing Cream

Krem ushqyes dhe anti- rrudhë për lëkurë të thatë dhe shumë të thatë. 50ml
L4,640.00 L3,944.00 -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Lierac Dioptifatigue Gel Cream

Xhel krem për zonën rreth syve 15ml
L2,990.00 L2,541.50 -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Lierac DioptiGel Anti-Puffiness for Under Eyes

Xhel që vepron kundër qeseve të formuara poshtë syve. 15ml
L2,990.00 L2,541.50 -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Lierac Dioptiride Wrinkle Correction Filling Cream

Krem anti-rrudhë për zonën rreth syve 15ml
L3,020.00 L2,567.00 -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Lierac Double Cleanser Micellar Milk

Qumësht pastrues për çdo lloj lëkure 200ml
L2,500.00 L2,125.00 -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Lierac Double Cleansing Balm in Oil

Pastrues vajor për lëkurë të thatë 120ml
L2,750.00 L2,337.50 -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Lierac Double Toning Gel Lotion

Tonik për lëkurën me efekt të dyfishtë 200ml
L2,500.00 L2,125.00 -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Lierac Exfoliating Cream Scrub

Skrub për fytyrën për çdo lloj lëkure 50 ml
L3,380.00 L2,873.00 -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Lierac Foaming Cream Double Cleanser

Krem pastrues për fytyrën, me efekte të dyfishtë, për lëkurë mikse. 150ml
L2,500.00 L2,125.00 -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Lierac Homme 3 in 1 Energizing Freshness Shower Gel

Xhel larës për fytyrën, trupin dhe flokët për meshkuj 200ml
L1,830.00 L1,555.50 -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Lierac Homme After Shave Soothing Balm

Balsam zbutës pas rrojes për meshkuj 75 ml
L3,550.00 L3,017.50 -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Lierac Homme Anti Wrinkle Repairing Fluid Moisturizing-Soothing

Emulsion hidratues dhe anti-rrudhë për meshkuj 50ml
L5,920.00 L5,032.00 -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Lierac Homme Energising Anti-Fatigue Gel-cream

Xhel krem kundër shenjave të lodhjes për meshkuj 50ml
L4,650.00 L3,952.50 -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Lierac Homme Eye Contour

Xhel krem anti-rrudhë për zonën rreth syve 15ml
L3,810.00 L3,238.50 -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Lierac Homme Hydrating Anti Irritation Shaving Foam

Shkumë rroje hidratuese dhe kundër irritimit 150ml
L1,690.00 L1,436.50 -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Lierac Homme Protective Moisturizer Shaving Gel

Xhel rroje hidratues dhe mbrojtës 150ml
L1,830.00 L1,555.50 -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Lierac Homme Ultra Moisturizing Comforting Balm

Balsam ushqyes për fytyrën për meshkuj 50ml
L4,790.00 L4,071.50 -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Lierac Hydragenist Hydra Smoothing Eye Gel

Xhel hidratues për zonën rreth syve 15ml
L3,510.00 L2,983.50 -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Lierac Hydragenist Moisturizing Cream Oxygenating Replumping

Krem hidratues dhe oksigjenues për lëkurë shumë të thatë 50ml
L6,350.00 L5,397.50 -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Lierac Hydragenist Moisturizing Morning Mist

Locion hidratues për aplikim në mëngjes 100ml
L4,200.00 L3,570.00 -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Lierac Hydragenist Moisturizing Rescue Balm

Balsam ushqyes për lëkurë të thatë 50ml
L6,350.00 L5,397.50 -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Lierac Hydragenist Moisturizing Serum

Serum hidratues për çdo lloj lëkure 30ml
L6,770.00 L5,754.50 -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Lierac Hydragenist SOS Rescue Oxygenating Balm

Balsam hidratues dhe oksigjenues për lëkurë të dehidratuar 50ml
L6,350.00 L5,397.50 -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Lierac Lift Integral Eye Serum

Serum për zonën rreth syve anti-rrudhë, kundër qeskave dhe rrathëve të zinj. 15ml
L6,300.00 L5,355.00 -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Lierac Lift Integral Flash Mask

Maskë anti-rrudhë me efekt lifting 75ml
L6,300.00 L5,355.00 -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Lierac Lift Integral Night Restructuring Cream

Krem nate anti-rrudhë për çdo lloj lëkure 50ml
L9,520.00 L8,092.00 -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Lierac Lift Integral Nutri Sculpting Lift Rich Cream

Krem ushqyes dhe anti rrudhë, me efekt lifting, për lëkurë të thatë dhe shumë të thatë. 50ml
L8,450.00 L7,182.50 -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Lierac Lift Integral Sculpting Lift Cream

Krem rimodelues anti-rrudhë, për lëkurë normale në të thatë. 50ml
L9,100.00 L7,735.00 -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Lierac Lift Integral Superactivated Serum

Serum anti-rrudhë, me efekt lifting për çdo lloj lëkure 30ml
L9,800.00 L8,330.00 -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Lierac Lumiologie Day and Night Dark Spot Correction Double Concentrate

Trajtim dite dhe nate kundër njollave të errëta të lëkurës 30ml
L6,590.00 L5,601.50 -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Lierac Magnificence Red Serum

Serum anti-age, rivitalizues i ngjyrës dhe shkëlqimit të lëkurës. 30ml
L11,420.00 L9,707.00 -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Lierac Man Ultra Hydratant Balm

Balsam hidratues për meshkuj për lëkurë të thatë 50ml
L4,790.00 L4,071.50 -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Lierac Mesolift Fatigue Correction Vitamin Enriched Melt-in Cream

Krem me vitamina e minerale, anti-rrudhë dhe korrigjues i shenjave të lodhjes. 50ml
L5,570.00 L4,734.50 -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Lierac Phytolastil Stretch Mark Correction Serum

Serum korrigjues i strijave 75ml
L4,650.00 L3,952.50 -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Lierac Premium Eyes Absolute Anti-Ageing

Krem anti-age për zonën rreth syve, korrigjues i të gjithë shenjave të moshës. 15 ml
L6,500.00 L5,525.00 -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Lierac Premium Serum Absolute Anti-Ageing

Serum anti-age absolut, korrigjues I të gjithë shenjave të moshës. 30ml
L14,980.00 L12,733.00 -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Lierac Premium Silky Cream Absolute Anti-Aging

Krem anti-age, korrigjues i të gjithë shenjave të moshës. Për lëkurë normale, mikse. 50ml.
L14,980.00 L12,733.00 -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Lierac Premium Supreme Mask Absolute Anti-Ageing

Maskë anti-age absolut, korrigjuese e të gjithë shenjave të moshës. 75ml
L8,150.00 L6,927.50 -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Lierac Premium The Cure Absolute Anti Age

Serum i përqendruar, parandalues dhe korrigjues i të gjithë shenjave të moshës. Kurë 28 ditore 30ml
L15,470.00 L13,149.50 -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Lierac Premium The Voluptuous Cream Absolute Anti-Ageing

Krem anti-age, korrigjues i të gjithë shenjave të moshës. Për lëkurë normale dhe të thatë. 50ml.
L14,980.00 L12,733.00 -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Lierac Purifying Mask

Maskë pastruese për lëkurë mikse në të yndyrshme 50ml
L3,380.00 L2,873.00 -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Lierac Radiance Mask Vitamin Enriched Lifting Fluid

Maskë me vitamina për një lëkurë rrezatuese 50ml
L3,380.00 L2,873.00 -15%
Shtoje në shportë
Select your currency
ALL Lek Shqipërie
EUR Euro