info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

 • Zbulo OFERTAT e Janarit | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • Zbulo OFERTAT e Janarit | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • Zbulo OFERTAT e Janarit | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

Kategoritë

Përmirësues të tretjes dhe laksativë

Showing 1–20 of 125 results

Ofertë!
-15%

Now Super Enzymes

Enzima që përmirësojnë tretjen Kuti x 90 tableta
3,340.00 L 2,839.00 L -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Now Probiotic-10 25 Billion

Suplement ushqimor me 10 shtame probiotikësh për një florë intestinale të shëndetshme Kuti x 30 kapsula
2,850.00 L 2,422.50 L -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Now Probiotic-10 100 Billion

Suplement ushqimor që rikthen balancën në traktin intestinal Kuti x 60 kapsula
6,100.00 L 5,185.00 L -15%
Shtoje në shportë

Gianluca Mech La Dieta Tisanoreica Gianluca Mech Decottopia Lino Rabarbaro

Suplement ushqimor që përmirëson funksionin e traktit intestinal Kuti x 8 bustina
1,500.00 L
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Aboca Melilax Pediatric

Mikroklizma me efekt laksativ për fëmijë Kuti x 6 mikroklizma
1,220.00 L 1,098.00 L -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Aboca Melilax Adulti

Mikroklizma me efekt laksativ për të rritur Kuti x 6 mikroklizma
1,220.00 L 1,098.00 L -10%
Shtoje në shportë

New.Fa.Dem Arlokid Supposte di Glicerolo

Supozitorë me efekt laksativ për fëmijë Kuti x 10 supozitorë
585.00 L
Shtoje në shportë

Zeta Farmaceutici Zetalax DM Microclismi Adulti

Mikroklizma me efekt laksativ për të rritur Kuti x 6 mikroklizma
386.00 L
Shtoje në shportë

Zeta Farmaceutici Zetalax DM Microclismi Lattanti

Mikroklizma me efekt laksativ për fëmijë Kuti x 6 mikroklizma
324.00 L
Shtoje në shportë

New.Fa.Dem Softlax Junior

Mikroklizma me efekt laksativ për fëmijë Kuti x 6 mikroklizma
300.00 L
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Buona Peginpol Polvere

Pluhur për suspension oral me efekt laksativ. Për fëmijë dhe të rritur. 100 gr
2,194.00 L 1,974.60 L -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Buona Nauzen Gel

Suplement ushqimor për fëmijë, i dobishëm në rast të të përzierave, të vjellave, refluksit dhe vështirësive në tretje. 50 ml
1,800.00 L 1,620.00 L -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Now Cascara Sagrada 450 mg

Suplement ushqimor me bimën Cascara Sagrada 100 kapsula
1,520.00 L 1,292.00 L -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Now Candida Support

Suplement ushqimor që ndihmon në luftën kundër Candida Albicans 90 kapsula
2,710.00 L 2,303.50 L -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Now Pancreatin 2000 mg

Suplement ushqimor me pankreatinë 100 kapsula
2,580.00 L 2,193.00 L -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Esi Le Dieci Erbe Lattulosio

Shurup me laktulozë, substancë me veti laksative 180 ml
1,400.00 L 1,190.00 L -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Now Bromelain 2400GDU/G

Suplement ushqimor me bromelainë 60 kapsula
3,040.00 L 2,584.00 L -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Physalis Digest+

Suplement ushqimor që përmirëson proçesin e tretjes Kuti x 30 tableta
2,300.00 L 1,955.00 L -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Physalis Transit+

Suplement ushqimor në formë çaji, që normalizon eleminimin e tranzitit intestinal Kuti x 20 bustina
2,600.00 L 2,210.00 L -15%
Shtoje në shportë

Acty Patch Per la Nausea

Ngjitëse efikase kundër të përzjerave gjatë udhëtimeve Kuti x 10 ngjitëse
500.00 L
Shtoje në shportë
Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
 • Attributes
 • Custom attributes
 • Custom fields
Click outside to hide the comparison bar
Compare