info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

Kategoritë

Showing 1–20 of 73 results

Neno Neo Disposable Underpads

Shtroje super thithëse të përshtatshme për ndërrimin e pelenave të fëmijëve ose të të rriturve 10 shtroje
1,050.00 L
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Esi Donna Life Intimate Hygiene Soothing

Detergjent intim me veprim qetësues dhe pH 4.5 250 ml
950.00 L 807.50 L -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Esi Donna Life Intimate Hygiene Refreshing Action

Detergjent intim me veprim freskues dhe pH 4.5 250 ml
890.00 L 756.50 L -15%
Shtoje në shportë

Farma-Derma Ginexid Schiuma Detergente

Shkumë larëse për zonën intime 150 ml
1,400.00 L
Shtoje në shportë

Fitobios Candifit Mousse

Shkumë pastruese për zonën intime 100 ml
1,600.00 L
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Sesderma Hidraven Soap Free Foamy Cream

Krem larës për përdorim të përditshëm 300 ml
2,800.00 L 2,520.00 L -10%
Shtoje në shportë

Vidermina CLX Intimate Cleanser Acid pH

Detergjent intim me pH acid 300 ml
1,500.00 L
Shtoje në shportë

Vidermina Intima Formula Comfort pH Acido

Detergjent intim me veti hidratuese dhe mbrojtese 300 ml
1,030.00 L
Shtoje në shportë

Vidermina CLX Intimate Cleanser pH Neutro

Detergjent intim delikat me lëkurën 300 ml
1,100.00 L
Shtoje në shportë

Libresse Dailies V-Protection Regular Liners

Peceta intime ditore
270.00 L300.00 L
Përzgjidhni mundësi

Libresse Dailies Fresh & Protect Long Liners

Peceta intime ditore të gjata 28 peceta intime
350.00 L
Shtoje në shportë

Libresse Pure Sensitive Intimate Wipes

Letra të lagura për zonën intime 12 letra të lagura
220.00 L
Shtoje në shportë

Libresse Dailies Styles String Liners

Peceta ditore të holla dhe të lehta 30 peceta
270.00 L
Shtoje në shportë

Libresse Dailies Styles Black Liners

Peceta ditore të zeza 30 peceta
320.00 L
Shtoje në shportë

Libresse Dailies Styles So Slim

Peceta ditore super të holla 32 peceta
260.00 L
Shtoje në shportë

Libresse Dailies Pure Sensitive

Peceta ditore për lëkurë sensitive 26 peceta
330.00 L
Shtoje në shportë

Libresse Pure Sensitive Ultra Night

Peceta intime nate sensitive 8 peceta intime
360.00 L
Shtoje në shportë

Libresse V-Protection Ultra+ with Wings

Peceta intime të gjata dhe të holla 8 peceta intime
210.00 L
Shtoje në shportë

Libresse V-Protection Ultra+ Long with Wings Duo Pack (Copy)

Peceta intime të gjata dhe të holla 20 peceta intime
350.00 L
Shtoje në shportë

Libresse Goodnight Ultra+ Large with Wings

Peceta intime nate 8 peceta intime
280.00 L
Shtoje në shportë