[email protected]

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

  • | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim, me kartë debiti/krediti ose me këste me iutePay

  • | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim, me kartë debiti/krediti ose me këste me iutePay

  • | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim, me kartë debiti/krediti ose me këste me iutePay

Kategoritë

Buzët make-up

Showing all 15 results

Ofertë!
-15%

Bionike Defence Color Crystal LipGloss

Shkëlqyes buzësh me efekt hidratues dhe vitaminë E në përmbajtje. 6 ml
1,400.00 L 1,190.00 L -15%
Përzgjidhni mundësi
Ofertë!
-15%

Bionike Defence Color Lip Design

Laps buzësh me ngjyrim intensiv. 3.5 ml
765.00 L841.50 L
Përzgjidhni mundësi
Ofertë!
-15%

Bionike Defence Color Lip Shine

Buzëkuq me shkëlqim dhe ngjyrë intensive. 3.5 ml
1,147.50 L1,487.50 L
Përzgjidhni mundësi
Ofertë!
-15%

Bionike Defence Color Liplumiere

Laps me efekt shkëlqyes për buzët. SPF 15 2 ml
1,550.00 L 1,317.50 L -15%
Përzgjidhni mundësi
Ofertë!
-15%

Bionike Defence Color Lip Velvet

Buzëkuq me efekt velvet dhe ngjyrë intensive. 3.5 ml
1,147.50 L1,487.50 L
Përzgjidhni mundësi
Ofertë!
-15%

Bionike Defence Color Lip Mat

Buzëkuq me efekt mat dhe ngjyrim intensiv. 3.5 ml
1,750.00 L 1,487.50 L -15%
Përzgjidhni mundësi
Ofertë!
-15%

Bionike Defence Color Lumieresse

Highlighter i cili i jep shkëlqim lëkurës tuaj. 3.2 ml
1,550.00 L 1,317.50 L -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Avene Couvrance Beautifying Lip Balm

Balsam me ngjyrë ushqyes dhe zbutës për buzët 3 g
2,400.00 L 1,920.00 L -20%
Përzgjidhni mundësi

Pharmatheiss Pharma Hyaluron Volume Lip Booster

Lip me acid hialuronik për buzë më të plota 7 ml
990.00 L
Përzgjidhni mundësi
Ofertë!
-15%

Korff Cure Make Up Creamy Lipgloss

Buzëkuq i lëngshëm shkëlqyes 6 ml
2,800.00 L 2,380.00 L -15%
Përzgjidhni mundësi
Ofertë!
-15%

Korff Cure Make Up Moisturizing Lip Primer and Scrub

Primer hidratues dhe skrub për buzët
2,280.00 L 1,938.00 L -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Korff Cure Make Up Lip Pencil

Laps për buzët
2,430.00 L 2,065.50 L -15%
Përzgjidhni mundësi
Ofertë!
-15%

Korff Cure Make Up Long Lasting Fluid Lipstick

Buzëkuq me veprim që zgjat në kohë 6ml
3,240.00 L 2,754.00 L -15%
Përzgjidhni mundësi
Ofertë!
-15%

Korff Cure Make Up Matt Lipstick

Buzëkuq Mat 1.3 g
2,990.00 L 2,541.50 L -15%
Përzgjidhni mundësi
Ofertë!
-15%

Korff Cure Make Up Satin Lipstick

Buzëkuq kremoz 4 ml
2,754.00 L2,907.00 L
Përzgjidhni mundësi