info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

 • Zbulo OFERTAT e Janarit | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • Zbulo OFERTAT e Janarit | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • Zbulo OFERTAT e Janarit | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

Kategoritë

Buzët make-up

Showing all 14 results

Ofertë!
-15%

Bionike Defence Color Crystal LipGloss

Shkëlqyes buzësh me efekt hidratues dhe vitaminë E në përmbajtje. 6 ml
1,400.00 L 1,190.00 L -15%
Përzgjidhni mundësi
Ofertë!
-15%

Bionike Defence Color Lip Design

Laps buzësh me ngjyrim intensiv. 3.5 ml
765.00 L841.50 L
Përzgjidhni mundësi
Ofertë!
-15%

Bionike Defence Color Lip Shine

Buzëkuq me shkëlqim dhe ngjyrë intensive. 3.5 ml
1,147.50 L1,487.50 L
Përzgjidhni mundësi
Ofertë!
-15%

Bionike Defence Color Liplumiere

Laps me efekt shkëlqyes për buzët. SPF 15 2 ml
1,550.00 L 1,317.50 L -15%
Përzgjidhni mundësi
Ofertë!
-34%

Bionike Defence Color Lip Velvet

Buzëkuq me efekt velvet dhe ngjyrë intensive. 3.5 ml
1,147.50 L1,487.50 L
Përzgjidhni mundësi
Ofertë!
-15%

Bionike Defence Color Lip Mat

Buzëkuq me efekt mat dhe ngjyrim intensiv. 3.5 ml
1,750.00 L 1,487.50 L -15%
Përzgjidhni mundësi
Ofertë!
-15%

Bionike Defence Color Lumieresse

Highlighter i cili i jep shkëlqim lëkurës tuaj. 3.2 ml
1,550.00 L 1,317.50 L -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Avene Couvrance Beautifying Lip Balm – Rose

Balsam me ngjyrë ushqyes dhe zbutës për buzët 3 g
1,920.00 L2,080.00 L
Përzgjidhni mundësi
Ofertë!
-20%

Korff Cure Make Up Creamy Lipgloss – 06

Buzëkuq i lëngshëm shkëlqyes 6 ml
2,800.00 L 2,240.00 L -20%
Përzgjidhni mundësi
Ofertë!
-20%

Korff Cure Make Up Moisturizing Lip Primer and Scrub

Primer hidratues dhe skrub për buzët
2,280.00 L 1,824.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Korff Cure Make Up Lip Pencil

Laps për buzët
2,430.00 L 1,944.00 L -20%
Përzgjidhni mundësi
Ofertë!
-20%

Korff Cure Make Up Long Lasting Fluid Lipstick

Buzëkuq me veprim që zgjat në kohë 6ml
3,240.00 L 2,592.00 L -20%
Përzgjidhni mundësi
Ofertë!
-20%

Korff Cure Make Up Matt Lipstick – 05

Buzëkuq Mat 1.3 g
2,990.00 L 2,392.00 L -20%
Përzgjidhni mundësi
Ofertë!
-20%

Korff Cure Make Up Satin Lipstick – 12

Buzëkuq kremoz 4 ml
2,592.00 L2,736.00 L
Përzgjidhni mundësi
Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
 • Attributes
 • Custom attributes
 • Custom fields
Click outside to hide the comparison bar
Compare