info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

Kategoritë

Showing 1–20 of 548 results

Ofertë!
-15%

Esi No-Dol Cervical Patches

Ngjitëse për qetësimin e dhimbjeve në zonën cervikale 5 ngjitëse
1,760.00 L 1,496.00 L -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Esi No-Dol Thermo Cerotti

Ngjitëse për qetësimin e dhimbjeve 3 ngjitëse
1,300.00 L 1,105.00 L -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Renu MultiPlus Solution

Solucion pastrues për lentet e kontaktit
450.00 L1,170.00 L
Përzgjidhni mundësi

Mesh Nebulizer

Aerosol portabël, lehtësisht i transportueshëm
2,800.00 L
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Doppelherz System Fur Sie

Suplement ushqimor me vitamina dhe minerale, dedikuar femrave 30 tableta
1,690.00 L 1,436.50 L -15%
Shtoje në shportë

Medipharma Laxamed Adulti

Mikroklizma me veprim laksativ për të rritur 6 mikroklizma
420.00 L
Shtoje në shportë

ErreKappa Centeril H Cream

Krem trajtues për simptomat e hemorroideve 40 ml
1,600.00 L
Shtoje në shportë

Fitobios Venostax Gel

Xhel për përdorim lokal për këmbë të freskëta dhe pa edema 125 ml
3,090.00 L
Shtoje në shportë
Vendmbajtëse

Gral Medical Rolator

21,000.00 L
Shtoje në shportë

Fitobios Haliderm Cream

Krem me veprim zbutës dhe qetësues 50 ml
1,870.00 L
Shtoje në shportë

Bosnalijek Pilfud Solution 20mg/ml

Spraj për përdorim lokal, që parandalon rënien e flokëve te femrat dhe meshkujt 60 ml
810.00 L
Shtoje në shportë

Fitobios Propausa Intimate Gel

Xhel kundër tharjes në zonën initme 30 ml
1,870.00 L
Shtoje në shportë

Fitobios Lievoroid Ointment

Pomadë me veprim anti-hemorroidal 30 ml
2,285.00 L
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Lansinoh Maternity Pads Medium

Peceta higjienike për femrat 2 javë pas lindjes 12 peceta higjienike
850.00 L 765.00 L -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Lansinoh Maternity Pads Large

Peceta higjienike për femrat pas lindjes 10 peceta higjienike
850.00 L 765.00 L -10%
Shtoje në shportë

Nuvita Crankshaft For Pappasana Vapor Combo Nuvita

Aksesor bosht për Blenderin Nuvita Pappasana Vapor Combo
910.00 L
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Omron Eco Temp Basic

Termometër dixhital Omron për matjen e temperaturës
850.00 L 765.00 L -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Omron M2 Basic Blood Pressure Monitor

Aparat elektronik krahu, për matjen e presionit të gjakut
6,760.00 L 6,084.00 L -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Omron RS1 Wrist Blood Pressure Monitor

Aparat elektronik kyçi, për matjen e presionit të gjakut
7,540.00 L 6,786.00 L -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Omron DuoBaby Nebuliser Accessory Set

Set me aksesorë zëvëndësues për aparatin e aerosolit DuoBaby
2,500.00 L 2,250.00 L -10%
Shtoje në shportë