info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

  • Zbulo ULJET e BLACK FRIDAY | Ofertat më të mira të vitit | Sasi e limituar* | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim, me kartë debiti/krediti ose me këste me Iute |

  • Zbulo ULJET e BLACK FRIDAY | Ofertat më të mira të vitit | Sasi e limituar* | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim, me kartë debiti/krediti ose me këste me Iute |

  • Zbulo ULJET e BLACK FRIDAY | Ofertat më të mira të vitit | Sasi e limituar* | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim, me kartë debiti/krediti ose me këste me Iute |

Kategoritë

Showing 1–20 of 22 results

Tangle Teezer De-shedding Dog Grooming Brush

Krehër i dizenjuar posaçërisht për miqtë tuaj me 4 putra
1,900.00 L
Shtoje në shportë

Tangle Teezer The Ultimate Finisher

Furçë flokësh për krehjen dhe stilimin e flokut të thatë
2,500.00 L
Përzgjidhni mundësi

Tangle Teezer The Wet Detangler Mini Size

Mini furçë flokësh për krehjen  e flokut të njomë
1,500.00 L
Përzgjidhni mundësi

Tangle Teezer The Scalp Exfoliator and Massager

Ekfoljues dhe masazhues skalpi
1,500.00 L
Përzgjidhni mundësi

Glov Scalp Massage Brush

Masazhues me dhëmbëza të buta për skalpin
1,900.00 L
Shtoje në shportë

Tangle Teezer The Wet Detangler

Furçë flokësh për krehjen e flokut të njomë
1,900.00 L
Përzgjidhni mundësi

Tangle Teezer Vented Blow-Dry Hairbrush

Furçë flokësh për krehjen dhe stilimin e flokut të njomë
2,200.00 L
Shtoje në shportë

GLOV Cool Curl Heatless Hair Curling Tool

Aksesorë stilues për flokët, pa nxehtësi
2,500.00 L
Përzgjidhni mundësi

Tangle Teezer Compact Styler On-the-Go

Furçë krehjeje kompakte për flokë të drejtë dhe me onde
2,500.00 L
Shtoje në shportë

Tangle Teezer Detangling Hairbrush for Thick and Curly Hair

Furçë krehjeje për flokë kaçurrela, tç thatë ose të lagur
1,800.00 L
Shtoje në shportë

Tangle Teezer The Original Professional Detangling Hairbrush

Krëhër për flokë të drejtë
1,800.00 L
Përzgjidhni mundësi

Tangle Teezer The Original Mini

Furçë krehjeje për flokë të drejtë dhe me onde për fëmijë
1,600.00 L
Shtoje në shportë

GLOV Eco-friendly Sports Hair Wrap Black

Peshqir ultra-thithës që përshpejton tharjen e flokëve
1,900.00 L
Shtoje në shportë

GLOV® Anti-Frizz Satin Hair Bonnet Black

Kapuç që ruam flokët nga dëmtimi gjatë gjumit
1,900.00 L
Shtoje në shportë

Invisibobble Sprunchie Elegant Style Slim

Set me 2 aksesorë të hollë për kapjen e flokëve 
1,300.00 L
Shtoje në shportë

Invisibobble Sprunchie Elegant Style

Set me 2 aksesorë për kapjen e flokëve 
1,300.00 L
Shtoje në shportë

Invisibobble Sprunchie Purrfection

Aksesor për kapjen e flokëve 
800.00 L
Shtoje në shportë

Invisibobble Sprunchie Style Icon

Aksesor për kapjen e flokëve 
800.00 L
Shtoje në shportë

Invisibobble Sprunchie Swim with Me

Aksesor për kapjen e flokëve gjatë notit
1,100.00 L
Shtoje në shportë

GLOV Ultra-absorbent Premium Hair Towel Wrap

Peshqir ultra-thithës që përshpejton tharjen e flokëve
2,500.00 L
Përzgjidhni mundësi