info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

 • 10-18 SHTATOR 15% ULJE Suplementet për fëmijë | 10% ULJE Suplementet për të rritur | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • 10-18 SHTATOR 15% ULJE Suplementet për fëmijë | 10% ULJE Suplementet për të rritur | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • 10-18 SHTATOR 15% ULJE Suplementet për fëmijë | 10% ULJE Suplementet për të rritur | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

Nuxe Sun

Showing all 12 results

Ofertë!
-30%

Nuxe Sun Shampooing Douche apres-soleil

Shampo për trupin dhe flokët pas diellit 200 ml
1,900.00 L 1,330.00 L -30%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-30%

Nuxe Sun Eau Delicieuse Parfumante

Ujë i parfumuar për trupin 100 ml
4,600.00 L 3,220.00 L -30%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-30%

Nuxe Sun Huile Bronzante SPF 30 +Apres-soleil FREE

Vaj nxirës me mbrojtje të mesme për fytyrë dhe trup + qumësht freskues pas diellit FALAS 150 ml + 100 ml
3,600.00 L 2,520.00 L -30%
Shtoje në shportë
Ofertë! nuxe sun set
-15%

Nuxe Sun Crème Fondante SPF 50 + Spray Foundant SPF 50

Krem me mbrojtje të lartë dhe veti anti-moshë për fytyrën & spray mbrojtës ndaj diellit për trupin Ofertë speciale 50 ml + 150 ml
6,200.00 L 5,270.00 L -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-30%

Nuxe Sun Crème Fondante SPF 50 visage + Apres-soleil FREE

Krem me mbrojtje të lartë dhe veti anti-moshë për fytyrë + Locion pas diellit FALAS 50 ml + 50 ml
2,900.00 L 2,030.00 L -30%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-30%

Nuxe Sun Spray solaire visage et corps SPF 50

Qumësht me faktor të lartë mbrojtës për trupin dhe fytyrën 150 ml
4,000.00 L 2,800.00 L -30%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-30%

Nuxe Sun Fluide Léger Haute Protection SPF 50

Fluid me faktor të lartë mbrojtës për fytyrën 50 ml
2,900.00 L 2,030.00 L -30%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-30%

Nuxe Sun Huile Bronzante spf 30 Face and Body

Vaj nxirës me mbrojtje të mesme për fytyrë dhe trup 150 ml
3,600.00 L 2,520.00 L -30%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-30%

Nuxe Sun Crème Delicieuse Visage spf 30

Krem me faktor të mesëm mbrojtës për fytyrën me efekt anti-moshë 50 ml
2,700.00 L 1,890.00 L -30%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-30%

Nuxe Sun Delicious Lotion for Face and Body SPF 30

Locion me faktor të mesëm mbrojtës për trupin dhe fytyrën 150 ml
3,400.00 L 2,380.00 L -30%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-30%

Nuxe Sun Crème Fondante SPF 50 visage

Krem me mbrojtje të lartë dhe veti anti-moshë për fytyrë 50 ml
2,900.00 L 2,030.00 L -30%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-30%

Nuxe Sun Huile Bronzante spf 10 Face and Body

Vaj nxirës me mbrojtje të ulët për fytyrë dhe trup 150 ml
3,200.00 L 2,240.00 L -30%
Shtoje në shportë
Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
 • Attributes
 • Custom attributes
 • Custom fields
Click outside to hide the compare bar
Compare
Compare ×
Let's Compare! Continue shopping