info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

Kategoritë

Showing all 8 results

GLOV Cool Curl Heatless Hair Curling Tool

Aksesorë stilues për flokët, pa nxehtësi
2,500.00 L
Përzgjidhni mundësi

Tangle Teezer Detangling Hairbrush for Thick and Curly Hair

Furçë krehjeje për flokë kaçurrela, tç thatë ose të lagur
1,800.00 L
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Klorane Petit Junior Shampooing Demelant

Shampo për fëmijë, për shmpleksjen e flokëve 500 ml
1,850.00 L 1,480.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-30%

TOPICREM KARITE GENTLE FORTIFYING SHAMPOO

Shampo pastruese për flokë kaçurrelë për të rritur dhe fëmijë nga mosha 3 vjeç 200 ml
1,404.00 L 982.80 L -30%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-30%

TOPICREM KARITE INTENSE FORTIFYING MASK

Maskë ushqyese për flokë kaçurrelë për të rritur dhe fëmijë nga mosha 3 vjeç 200 ml
2,402.00 L 1,681.40 L -30%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-30%

TOPICREM KARITE NOURISHING FORTIFYING CREAM

Krem pa shpëlarje hidratues dhe modelues për flokë kaçurrelë për të rritur dhe fëmijë nga mosha 3 vjeç 200 ml
2,098.00 L 1,468.60 L -30%
Shtoje në shportë

Rene Furterer Sublime Curl Activating Spray

Spraj mbrojtës dhe modelues për përdorim të përditshëm për flokë kaçurrelë 150 ml
3,100.00 L
Shtoje në shportë

Rene Furterer Sublime Curl Detangling Conditioner

Balsam hidratues për përdorim të përditshëm për flokë kaçurrelë 200 ml
2,450.00 L
Shtoje në shportë