info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

  • Transport FALAS në Tiranë për porosi mbi 3000 L -dërgesa 4-24H | Transport FALAS në të gjithë Shqipërinë për porosi mbi 4000 L – dërgesa 24-48H

  • Transport FALAS në Tiranë për porosi mbi 3000 L -dërgesa 4-24H | Transport FALAS në të gjithë Shqipërinë për porosi mbi 4000 L – dërgesa 24-48H

  • Transport FALAS në Tiranë për porosi mbi 3000 L -dërgesa 4-24H | Transport FALAS në të gjithë Shqipërinë për porosi mbi 4000 L – dërgesa 24-48H

Kategoritë

Showing 1–48 of 62 results

Ofertë!
-10%

Vitabiotics Cardioace Original

Suplement ushqimor që mbështet funksionin normal të zemrës 30 tableta
L1,400.10 L1,260.09 -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Vitabiotics Diabetone Plus Omega-3

Suplement ushqimor me krom dhe omega-3 që ndihmon në mbajtjen e niveleve normale të sheqerit në gjak 56 tableta + kapsula
L2,999.92 L2,699.93 -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Vitabiotics Feroglobin Capsules

Suplement ushqimor me bazë hekuri 30 kapsula
L1,200.00 L1,080.00 -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Vitabiotics Feroglobin Liquid

Suplement ushqimor me bazë hekuri për fëmijë dhe të rritur 200 ml
L1,250.00 L1,125.00 -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Vitabiotics Immunace Original

Integrator që forcon mbrojtjen imunitare Kuti x 30 tableta
L2,000.10 L1,800.09 -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Vitabiotics Jointace Collagen

Suplement me kolagjen dhe glukozaminë për kockat dhe artikulacionet 30 tableta
L2,499.90 L2,249.91 -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Vitabiotics Jointace Max

Suport maksimal për kockat dhe artikulacionet 84 tableta + kapsula
L4,999.68 L4,499.71 -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Vitabiotics Jointace Sport

Integrator për persona që merren me aktivitet fizik. Kuti x 30 tableta.
L2,499.90 L2,249.91 -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Vitabiotics Liveril

Integrator që ndihmon në mirë funksionimin e mëlçisë.
L2,199.90 L1,979.91 -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Vitabiotics Menopace Calcium

Suplement me kalçium për femrat gjatë dhe pas periudhës së menopauzës 60 tableta
L2,599.80 L2,339.82 -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Vitabiotics Menopace Original

Multivitamina specifike për gratë në periudhën e menopauzës. 30 tableta.
L1,599.90 L1,439.91 -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Vitabiotics Menopace Plus

Suplement ushqimor për të gjitha stadet e menopauzës 56 tableta
L3,899.84 L3,509.86 -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Vitabiotics Neurozan Brain Function

Integrator që rrit performancën mendore. Kuti x 30 tableta.
L2,700.00 L2,430.00 -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Vitabiotics Neurozan Plus Brain Function

Integrator me vitamina, minerale, aminoacide dhe DHA, për performancë më të mirë mendore. Kuti x 56 tableta.
L3,599.68 L3,239.71 -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Vitabiotics Omega 3-6-9

Integrator me omega 3,6 dhe 9 60 kapsula
L1,950.00 L1,755.00 -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Vitabiotics Osteocare Chewable

Suplement për kockat 30 tableta të përtypshme
L999.90 L899.91 -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Vitabiotics Osteocare Liquid

Suplement për kockat në formë solucioni oral 200ml
L1,250.00 L1,125.00 -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Vitabiotics Osteocare Original

Suplement për kockat 30 tableta
L999.90 L899.91 -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Vitabiotics Perfectil Hair Crush Gummies

Suplement për flokë, thonj & lëkurë të shëndetshme 60 karamele gomoze
L4,500.00 L4,050.00 -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Vitabiotics Perfectil Original Skin, Hair and Nails

Suplement për lëkurë, flokë dhe thonj të shëndetshëm 30 tableta
L1,899.00 L1,709.10 -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Vitabiotics Perfectil Platinum Ultimate TimeDefy Skin Radiance

Suplement unik për lëkurë, flokë dhe thonj të shëndetshëm 30 tableta
L4,999.80 L4,499.82 -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Vitabiotics Perfectil Plus Hair Extra Support

Suplement për lëkurë, flokë dhe thonj të shëndetshëm 60 tableta
L3,900.00 L3,510.00 -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Vitabiotics Pregnacare Before Conception

Integrator për femra për përdorim gjatë planifikimit të një shtatzënie. Kuti x 30 tableta.
L3,999.90 L3,599.91 -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Vitabiotics Pregnacare Breastfeeding

Multivitamina specifike për periudhën pas shtatzënisë 84 tableta + kapsula
L2,999.64 L2,699.68 -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Vitabiotics Pregnacare Him and Her Conception60 tableta

Multivitamina specifike për çifte që po planifikojnë një shtatzëni 60 tableta.
L6,000.00 L5,400.00 -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Vitabiotics Pregnacare Max

Suplement ditor për periudhën e shtatzënisë 84 tableta + kapsula
L4,000.08 L3,600.07 -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Vitabiotics Pregnacare New Mum Hair and Skin

Suplement me vitamina dhe minerale për femra që ushqejnë me gji 56 tableta
L2,399.60 L2,159.64 -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Vitabiotics Pregnacare Original

Suplement me vitamina dhe minerale për gratë shtatzëna 30 tableta
L1,800.00 L1,620.00 -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Vitabiotics Pregnacare Plus Omega-3

Suplement me vitamina, minerale dhe omega-3 për femrat shtatzëna 56 tableta + kapsula
L2,800.00 L2,520.00 -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Vitabiotics Pregnacare Stretch Mark Lotion

Locion kundër strijave për përdorim gjatë dhe pas shtatzënisë 200ml
L2,000.00 L1,800.00 -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Vitabiotics Pregnancare Stretch Mark Cream

Krem kundër strijave për përdorim gjatë shtatzënisë 100 ml
L1,780.00 L1,602.00 -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Vitabiotics Ultra Folic Acid with Vitamin B12

Suplement ushqimor me acid folik dhe vitaminë B12 për të rritur 60 tableta
L1,000.20 L900.18 -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Vitabiotics Ultra Ginkgo & Ginseng

Suplement ushqimor me ndikim pozitiv në rritjen e përqëndrimit dhe performancës mendore 60 tableta
L1,500.00 L1,350.00 -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Vitabiotics Ultra Magnesium 375mg

Suplement me magnez për të rritur 60 tableta
L1,500.00 L1,350.00 -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-11%

Vitabiotics Ultra Omega-3

Suplement me omega-3 me cilësi të lartë 60 kapsula
L1,800.00 L1,610.98 -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Vitabiotics Ultra Plant Sterols

Suplement ditor që ndihmon në uljen e niveleve të kolesterolit në gjak 30 tableta
L2,379.90 L2,141.91 -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Vitabiotics Ultra Selenium Vitamins C, E, Acai Berry

Suplement me selen dhe vitamina për të rritur 30 tableta
L1,500.00 L1,350.00 -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Vitabiotics Ultra Vitamin C Sustained Release 500mg

Suplement me vitaminë C për të rritur 60 tableta
L1,200.00 L1,080.00 -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Vitabiotics Ultra-D3

Vitaminë D 1000UI. Kuti x 96 tableta.
L1,499.52 L1,349.57 -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Vitabiotics Ultra-D3

Vitaminë D 2000UI (50mcg) 96 tableta
L2,499.84 L2,249.86 -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Vitabiotics Ultra-D3

Vitaminë D 4000UI (100mcg) 96 tableta
L3,499.97 L3,149.97 -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Vitabiotics Wellbaby Multi-vitamin Drops

Multivitaminë me pika për fëmijë nga 4 muaj deri në 1 vjeç 30ml
L1,500.00 L1,350.00 -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Vitabiotics Wellbaby Multi-vitamin Liquid

Multivitaminë në formë shurupi për fëmijë nga 6 muaj deri në 4 vjeç 150ml
L1,500.00 L1,350.00 -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Vitabiotics Wellbaby Vitamin D Drops

Vitaminë D3 me pika për bebe që nga lindja deri në moshën 4 vjeçare 30 ml
L1,500.00 L1,350.00 -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Vitabiotics Wellbio 10 Billion Microbiotic Cultures

Probiotikë për rregullimin e florës bakteriale normale të zorrës 30 kapsula
L2,899.80 L2,609.82 -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Vitabiotics Wellbio 20 Billion Microbiotic Cultures

Probiotikë për rregullimin e florës bakteriale normale të zorrës 30 kapsula
L4,800.00 L4,320.00 -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Vitabiotics Wellkid Immune

Suplement me vitamina dhe minerale për rritjen e imunitetit të fëmijëve 4 deri në 12 vjeç 30 tableta të përtypshme
L1,500.00 L1,350.00 -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Vitabiotics Wellkid Multi-vitamin Liquid

Multivitaminë specifike për fëmijë nga 4 deri në 12 vjeç 150ml
L1,500.00 L1,350.00 -10%
Shtoje në shportë
Select your currency
ALL Lek Shqipërie
EUR Euro