info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

 • Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

Kategoritë

Vitabiotics

Showing 1–20 of 44 results

Ofertë!
-10%

Vitabiotics Wellbio 10 Billion Microbiotic Cultures

Probiotikë për rregullimin e florës bakteriale normale të zorrës 30 kapsula
2,899.80 L 2,609.82 L -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Vitabiotics Wellkid Immune

Suplement me vitamina dhe minerale për rritjen e imunitetit të fëmijëve 4 deri në 12 vjeç 30 tableta të përtypshme
1,500.00 L 1,350.00 L -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Vitabiotics Perfectil Platinum Ultimate TimeDefy Skin Radiance

Suplement unik për lëkurë, flokë dhe thonj të shëndetshëm 30 tableta
4,999.80 L 4,499.82 L -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Vitabiotics Perfectil Plus Hair Extra Support

Suplement për lëkurë, flokë dhe thonj të shëndetshëm 60 tableta
3,900.00 L 3,510.00 L -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Vitabiotics Perfectil Original Skin, Hair and Nails

Suplement për lëkurë, flokë dhe thonj të shëndetshëm 30 tableta
1,899.00 L 1,709.10 L -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Vitabiotics Wellwomen 50+

Multivitaminë specifike për femra mbi 50 vjeç 30 tableta
1,500.00 L 1,350.00 L -10%
Shtoje në shportë
Ofertë! Vitabiotics red krill
-10%

Vitabiotics Ultra Red Krill Oil 500mg

Suplement me vaj të karkalecit të kuq 30 kapsula
3,000.00 L 2,700.00 L -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Vitabiotics Wellman Original

Suplement specifik për meshkuj 30 tableta
1,500.00 L 1,350.00 L -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Vitabiotics Jointace Max

Suport maksimal për kockat dhe artikulacionet 84 tableta + kapsula
4,999.68 L 4,499.71 L -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Vitabiotics Ultra Vitamin C Sustained Release 500mg

Suplement me vitaminë C për të rritur 60 tableta
1,200.00 L 1,080.00 L -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Vitabiotics Menopace Calcium

Suplement me kalçium për femrat gjatë dhe pas periudhës së menopauzës 60 tableta
2,599.80 L 2,339.82 L -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Vitabiotics Menopace Max

Suport maksimal për femrat gjatë dhe pas periudhës së menopauzës 84 tableta + kapsula
5,199.60 L 4,679.64 L -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Vitabiotics Menopace Plus

Suplement ushqimor për të gjitha stadet e menopauzës 56 tableta
3,899.84 L 3,509.86 L -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Vitabiotics Menopace Original

Multivitamina specifike për gratë në periudhën e menopauzës. 30 tableta.
1,599.90 L 1,439.91 L -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Vitabiotics Pregnacare Max

Suplement ditor për periudhën e shtatzënisë 84 tableta + kapsula
4,000.08 L 3,600.07 L -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Vitabiotics Pregnacare Plus Omega-3

Suplement me vitamina, minerale dhe omega-3 për femrat shtatzëna 56 tableta + kapsula
2,800.00 L 2,520.00 L -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Vitabiotics Pregnacare Him and Her Conception60 tableta

Multivitamina specifike për çifte që po planifikojnë një shtatzëni 60 tableta.
6,000.00 L 5,400.00 L -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Vitabiotics Pregnacare Breastfeeding

Multivitamina specifike për periudhën pas shtatzënisë 84 tableta + kapsula
2,999.64 L 2,699.68 L -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Vitabiotics Wellkid Omega-3 Chewable

Suplement me omega-3 në formën e kapsulave të përtypshme për fëmijë nga 4 deri në 12 vjeç 60 kapsula të përtypshme
2,199.60 L 1,979.64 L -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Vitabiotics Pregnacare Original

Suplement me vitamina dhe minerale për gratë shtatzëna 30 tableta
1,800.00 L 1,620.00 L -10%
Shtoje në shportë
Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
 • Attributes
 • Custom attributes
 • Custom fields
Click outside to hide the compare bar
Compare