info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

 • BLACK FRIDAY OFERTA | OFERTAT MË TË MIRA TË VITIT | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • BLACK FRIDAY OFERTA | OFERTAT MË TË MIRA TË VITIT | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • BLACK FRIDAY OFERTA | OFERTAT MË TË MIRA TË VITIT | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

Kategoritë

Mustela

Showing 1–20 of 40 results

Ofertë!
-10%

Mustela BIO Organic Cleansing Gel Hair & Body

Xhel organik pastrues për kokën dhe trupin me ekstrakt ulliri 400 ml
2,500.00 L 2,250.00 L -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Mustela BIO Organic Hydrating Crème Face & Body

Krem organik hidratues për fytyrën dhe trupin me ekstrakt ulliri 150 ml
2,210.00 L 1,989.00 L -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Mustela BIO Organic Balm Universal

Balsam organik me ekstrakt ulliri shumë përdorimësh 75 ml
2,106.00 L 1,895.40 L -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Mustela BIO Organic Diaper Cream

Krem organik me ekstrakt ulliri për ndërrimin e pelenave 75 ml
1,600.00 L 1,440.00 L -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Mustela Melting Massage Balm

Xhel masazhues për trupin me avokado 90 g
2,808.00 L 2,527.20 L -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Mustela Lait Hydratant Apaisant Corps

Qumësht trupi hidratues për lëkurë sensitive. Për bebe dhe fëmijë. 200 ml
2,000.00 L 1,800.00 L -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Mustela Gel Arnica & Calendula Bio

Xhel Arnica me Calendula bio qetëson, hidraton, freskon dhe mbron lëkurën e të vegjelve. 100 ml
2,400.00 L 2,160.00 L -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Mustela Cicastela Crème Réparatrice

Krem me veti zbutëse, riparuese dhe qetësuese të irritimeve. Për bebe dhe fëmijë. 40 ml
1,600.00 L 1,440.00 L -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Mustela Crème Émolliente Visage Stelatopia

Krem zbutës dhe hidratues për lëkurë të thatë me tendencë atopike, për bebe dhe fëmijë, si përkujdesje e fytyrës, që nga dita e parë e lindjes. 40 ml
1,700.00 L 1,530.00 L -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Mustela Musti Eau de soin parfumée

Parfum delikat bër bebe & fëmijë. 50 ml
2,000.00 L 1,800.00 L -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Mustela Eau Nettoyante Bébé Sans Rinçage

Ujë pastrues pa shpëlarje, për fytyrën dhe të ndenjurat e bebes dhe fëmijës. 300 ml
1,500.00 L 1,350.00 L -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Mustela Shampoing Mousse Stelatopia

Shkumë pastruese & hidratuese për larjen e përditshme të trupit dhe kokës që nga dita e parë e jetës. Për lëkurë të thatë dhe atopike. 150 ml
2,000.00 L 1,800.00 L -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Mustela Gel Lavant Nourrissant Au Cold Cream

Xhel pastrues dhe ushqyes për flokët dhe trupin, për bebe dhe fëmijë me lëkurë të thatë. 300 ml
1,500.00 L 1,350.00 L -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Mustela Huile Vergetures

Vaj hidratues dhe elasticizues, i cili parandalon krijimin e strijave gjatë shtatzënisë. 105 ml
2,500.00 L 2,250.00 L -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Mustela Baume Allaitement

Përkujdesje dhe mbrojtje për mamelat e gjirit. 30 ml
2,100.00 L 1,890.00 L -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Mustela Huile Lavante Stelatopia

Vaj pastrues, i krijuar posaçërisht për foshnjat dhe fëmijët me lëkurë shumë të thatë me tendencë atopike. 500 ml
3,200.00 L 2,880.00 L -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Mustela Gel Lavant Apaisant

Xhel pastrues dhe qetësues për flokët dhe trupin për bebe dhe fëmijë me lëkurë shumë të ndjeshme. 300 ml
1,900.00 L 1,710.00 L -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-35%

Mustela Bain Mousse Éveil

Shkumë larëse delikate, e përshtatshme për bebe dhe fëmijë. 200 ml
1,100.00 L 715.00 L -35%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Mustela Crème Hydratante Apaisante Visage

Krem qetësues dhe hidratues për fytyrën për bebe dhe fëmijë me lëkurë shumë të ndjeshme. 40 ml
1,200.00 L 1,080.00 L -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!

MUSTELA BABY SET

Blini xhelin pastrues,kremin hidratues, kremin e zonës së pelenave dhe paketimin e vogël me letra të lagura me 30% Ulje dhe përfitoni çantën Mustela FALAS!
4,780.00 L 3,346.00 L -30%
Përzgjidhni mundësi
Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
 • Attributes
 • Custom attributes
 • Custom fields
Click outside to hide the compare bar
Compare
Compare ×
Let's Compare! Continue shopping