[email protected]

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

  • | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim, me kartë debiti/krediti ose me këste me iutePay

  • | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim, me kartë debiti/krediti ose me këste me iutePay

  • | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim, me kartë debiti/krediti ose me këste me iutePay

Kategoritë

Duart dhe thonjtë

Showing 1–20 of 34 results

Himalaya Nourishing Hand Cream

Krem hidratues, i formuluar pёr pёrdorim tё pёrditshёm, me ekstrakte ushqyes me efekt mbrojtës dhe zbutёs pёr duart. 100 ml
350.00 L
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Cerave Reparative Hand Cream

Krem ushqyes për duart.
1,040.00 L1,360.00 L
Përzgjidhni mundësi
Ofertë!
-20%

Uriage Eau Thermale Crème D’eau Mains

Krem hidratues për duart. 50 ml
800.00 L 640.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Uriage Bariéderm-Cica Crème Mains

Krem riparues dhe rigjenerues për duart e thata. 50 ml
1,250.00 L 1,000.00 L -20%
Shtoje në shportë

Lycia Spingipelli In Legno

Pastrues i kutikulave prej druri. 6 copë
1,000.00 L
Shtoje në shportë

Palmer’s Eventone Age Spot Hand Cream

Krem që zbeh njollat kafe të krijuara në duar 60 g
1,085.00 L
Shtoje në shportë

Palmer’s Intensive Relief Hand Cream

Krem hidratues për duart 60 g
553.00 L
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Bionike Proxera Nourishing Hand Cream

Krem me efekt qetësues dhe hidratues për duart. 75 ml
1,200.00 L 1,020.00 L -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Bionike ONails S43 Strengthening Solution

Solucion forcues për thonjtë e dobët. 11 ml
1,300.00 L 1,105.00 L -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Bionike Onails Onix Nail Biting Solution

Solucion kundër kafshimit të thonjve. 11 ml
1,250.00 L 1,062.50 L -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-30%

Dermedic Cicatopy Deep Nourishment Body Cream

Krem hidratues për trupin, ii përshtatshëm për lëkurë të thatë, shumë të thatë dhe atopike. Mund të përdoret në rast ekzeme, psoriaze dhe kruajtjeje. Ipërshtatshëm për kujdesin e lëkurës së duarve dhe këmbëve, si dhe bërrylat, kaviljet dhe gjunjtë. 225 ml
1,750.00 L 1,225.00 L -30%
Shtoje në shportë

NEUTROGENA HAND CREAM UNCENTED

Krem duarsh hidratues pa aromë 50 ml
520.00 L
Shtoje në shportë

NEUTROGENA HAND CREAM

Krem hidratues për duar të thata 50 ml
520.00 L
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Uriage Bariéderm Onguent Fissures Crevasses

Pomadë riparuese dhe rigjeneruese e lëkurës, specifike për zonat e çara apo të dëmtuara. 40 g
1,950.00 L 1,560.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Caudalie Thé des Vignes Crème Rèparatrice Mains et Ongles

Krem ushqyes dhe hidratues për duart dhe thonjtë. 75 ml
2,000.00 L 1,800.00 L -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Caudalie Vinoperfect Crème Mains Anti-taches

Krem për duart specifik kundër njollave të errëta. 50 ml
1,800.00 L 1,620.00 L -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Froika Barrier Cream

Krem duarsh për lëkurë shumë të thatë me tendencë atopike. 75 ml
1,820.00 L 1,456.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Trudi Sun Crema Solare Kids SPF 30

Trudi krem mbrojtës nga dielli për fëmijë me SPF 30+ 200 ml
2,700.00 L 2,160.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-30%

Nuxe Reve de Miel Clean Hands Spray

Spraj pastrues për duart me mjaltë, pa shpëlarje 100 ml
1,400.00 L 980.00 L -30%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Pharmasept Hygienic Hand Care Intensive Cream

Krem ushqyes, zbutës dhe rigjenerues i lëkurës së duarve. 75 ml
1,050.00 L 840.00 L -20%
Shtoje në shportë