info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

 • Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

Duart dhe thonjtë

Showing 1–20 of 30 results

Ofertë!
-20%

Dermedic Linum Emollient Plus Eczema Deep Nourishment Body Cream

Krem hidratues për trupin, ii përshtatshëm për lëkurë të thatë, shumë të thatë dhe atopike. Mund të përdoret në rast ekzeme, psoriaze dhe kruajtjeje. Ipërshtatshëm për kujdesin e lëkurës së duarve dhe këmbëve, si dhe bërrylat, kaviljet dhe gjunjtë. 225 ml
1,750.00 L 1,400.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Dermedic Linum Emollient Plus egzema Hand Soap

Sapun për duart, i cili mbron barrierën hidrlipidike të lëkurës. I përshtatshëm për lëkurë shumë të thatë dhe atopike, gjithashtu me simptoma të psoriasis. 300 ml
1,500.00 L 1,200.00 L -20%
Shtoje në shportë

NEUTROGENA HYDRO BOOST HAND GEL CREAM

Xhel-krem për duart me efekt hidratues 75ml
480.00 L
Shtoje në shportë

NEUTROGENA HAND CREAM UNCENTED

Krem duarsh hidratues pa aromë 50 ml
520.00 L
Shtoje në shportë

NEUTROGENA FAST ABSORBING HAND CREAM

Krem hidratues për duar të thata që përthithet shpejt 75 ml
520.00 L
Shtoje në shportë

NEUTROGENA HAND CREAM

Krem hidratues për duar të thata 50 ml
520.00 L
Shtoje në shportë

Uriage Bariéderm Onguent Fissures Crevasses

Pomadë riparuese dhe rigjeneruese e lëkurës, specifike për zonat e çara apo të dëmtuara. 40 g
1,950.00 L
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Caudalie Vinoperfect Crème Mains Anti-taches

Krem për duart specifik kundër njollave të errëta. 50 ml
1,800.00 L 1,620.00 L -10%
Shtoje në shportë

Froika Barrier Cream

Krem duarsh për lëkurë shumë të thatë me tendencë atopike. 75 ml
1,600.00 L
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Trudi Sun Crema Solare Kids SPF 30

Trudi krem mbrojtës nga dielli për fëmijë me SPF 30+ 200 ml
1,480.00 L 1,258.00 L -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Nuxe Reve de Miel Hands Set

Set për përkujdesjen e duarve me mjaltë
1,250.00 L 1,000.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Nuxe Reve de Miel Clean Hands Spray

Spraj pastrues për duart me mjaltë, pa shpëlarje 100 ml
1,400.00 L 1,120.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Pharmasept Hygienic Hand Care Intensive Cream

Krem ushqyes, zbutës dhe rigjenerues i lëkurës së duarve. 75 ml
1,050.00 L 892.50 L -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Youth Lab Hand Cream

Krem hidratues dhe ushqyes për duart 50 ml
1,100.00 L 880.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Nuxe Reve de Miel Crème Mains et Ongles

Krem ushqyes dhe riparues për duart dhe thonjtë
1,080.00 L1,520.00 L
Përzgjidhni mundësi
Ofertë!
-25%

Rilastil Xerolact Crema Mani

Përkujdesje hidratuese dhe riparuese për duart e thata dhe të dëmtuara. 30 ml
700.00 L 525.00 L -25%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Jowaé Crème Hydratante Mains & Ongles

Krem hidratues për duart dhe thonjtë. 50 ml
765.00 L 688.50 L -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Jowaé Crème Nourrissante Mains & Ongles

Krem ushqyes për duart dhe thonjtë. 50 ml
765.00 L 688.50 L -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Neostrata Targeted Nail Conditioning Solution

Solucion i cili përforcon dhe zbut thonjtë e dobët dhe me tendencë çarje. 7 ml
2,100.00 L 1,680.00 L -20%
Shtoje në shportë

DR.Grandel Protection Hand Cream

Përkujdesje hidratuese për duart, me efekt anti-rrudhë. 50ml
1,900.00 L
Shtoje në shportë
Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
 • Attributes
 • Custom attributes
 • Custom fields
Click outside to hide the compare bar
Compare