info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

Për shkak të situatës së pandemisë së Covid-19, dërgesat në Kosovë janë pezulluar, deri në një njoftim të dytë.

Kategoritë

Showing 1–48 of 82 results

Sale!
-10%

Now 100% Pure Rose Hip Seed Oil

Vaj i trëndafilit të egër për një lëkurë që shkëlqen 30 ml
L1,460.00 L1,314.00 -10%
Add to cart
Sale!
-10%

Now Berberine Glucose Support

Suplement që mbështet metabolizmin e glukozës dhe lipideve 90 kapsula xhelatinore
L4,249.80 L3,824.82 -10%
Add to cart
Sale!
-10%

Now Betaine HCl 648 mg

Suplement me betainë që përmirëson tretjen 120 kapsula
L2,949.60 L2,654.64 -10%
Add to cart
Sale!
-10%

Now CoQ10 100 mg

Suplement me CoQ10 për të rritur 50 kapsula xhelatinore
L2,570.00 L2,313.00 -10%
Add to cart
Sale!
-10%

Now Essential Lemon Oil 100 %

Vaj esencial limoni për aromaterapi 30 ml
L1,030.00 L927.00 -10%
Add to cart
Sale!
-10%

Now Fenugreek 500 mg

Suplement me përmbajtje ekstraktet e bimës fenugreek 100 kapsula
L1,350.00 L1,215.00 -10%
Add to cart
Sale!
-10%

Now Liquid B-12 B-Complex

Solucion oral me vitaminat e grupit B 59 ml
L1,470.00 L1,323.00 -10%
Add to cart
Sale!
-10%

Now Liquid Hyaluronic Acid

Solucion oral me acid hialuronik 473 ml
L4,500.00 L4,050.00 -10%
Add to cart
Sale!
-10%

Now Liquid Vitamin D3

Vitaminë D3 me pika 59ml
L1,470.00 L1,323.00 -10%
Add to cart
Sale!
-10%

Now Natural Resveratrol 50 mg

Suplement me resveratrol 60 kapsula
L2,650.20 L2,385.18 -10%
Add to cart
Sale!
-10%

Now Vitamin A 10000 UI

Suplement me vitaminë A në formën e kapsulave xhelatinore për të rritur 100 kapsula xhelatinore
L880.00 L792.00 -10%
Add to cart

Vitabiotics Cardioace Original

Suplement ushqimor që mbështet funksionin normal të zemrës 30 tableta
L1,400.00
Add to cart
Sale!
-10%

Vitabiotics Diabetone Original

Suplement ushqimor që ndihmon në mbajtjen e niveleve normale të sheqerit në gjak 30 tableta
L2,000.10 L1,800.09 -10%
Add to cart
Sale!
-10%

Vitabiotics Diabetone Plus Omega-3

Suplement ushqimor me krom dhe omega-3 që ndihmon në mbajtjen e niveleve normale të sheqerit në gjak 56 tableta + kapsula
L2,999.92 L2,699.93 -10%
Add to cart

Vitabiotics Feroglobin Capsules

Suplement ushqimor me bazë hekuri 30 kapsula
L1,200.00
Add to cart

Vitabiotics Feroglobin Liquid

Suplement ushqimor me bazë hekuri për fëmijë dhe të rritur 200 ml
L1,250.00
Add to cart
Sale!
-10%

Vitabiotics Immunace

Integrator që forcon mbrojtjen imunitare Kuti x 30 tableta
L2,000.10 L1,800.09 -10%
Add to cart
Sale!
-10%

Vitabiotics Jointace Collagen

Suplement me kolagjen dhe glukozaminë për kockat dhe artikulacionet 30 tableta
L2,499.90 L2,249.91 -10%
Add to cart
Sale!
-10%

Vitabiotics Jointace Max

Suport maksimal për kockat dhe artikulacionet 84 tableta + kapsula
L4,999.68 L4,499.71 -10%
Add to cart
Sale!
-10%

Vitabiotics Jointace Rose Hip

Suplement ditor për kockat dhe artikulacionet 30 tableta
L2,499.90 L2,249.91 -10%
Add to cart
Sale!
-10%

Vitabiotics Jointace Sport

Integrator për persona që merren me aktivitet fizik. Kuti x 30 tableta.
L2,499.90 L2,249.91 -10%
Add to cart
Sale!
-10%

Vitabiotics Liveril

Integrator që ndihmon në mirë funksionimin e mëlçisë.
L2,199.90 L1,979.91 -10%
Add to cart

Vitabiotics Menopace Calcium

Suplement me kalçium për femrat gjatë dhe pas periudhës së menopauzës 60 tableta
L2,599.80
Add to cart
Sale!
-10%

Vitabiotics Menopace Max

Suport maksimal për femrat gjatë dhe pas periudhës së menopauzës 84 tableta + kapsula
L5,199.60 L4,679.64 -10%
Add to cart
Sale!
-10%

Vitabiotics Menopace Night

Suplement kompleks për femra gjatë dhe pas menopauzës 30 tableta
L2,799.90 L2,519.91 -10%
Add to cart
Sale!
-10%

Vitabiotics Menopace Original

Multivitamina specifike për gratë në periudhën e menopauzës. 30 tableta.
L1,599.90 L1,439.91 -10%
Add to cart
Sale!
-10%

Vitabiotics Menopace Plus

Suplement ushqimor për të gjitha stadet e menopauzës 56 tableta
L3,899.84 L3,509.86 -10%
Add to cart
Sale!
-10%

Vitabiotics Menopace Redclover

Suplement ushqimor për të gjitha stadet e menopauzës 30 kapsula
L123.33 L111.00 -10%
Add to cart
Sale!
-10%

Vitabiotics Neurozan Brain Function

Integrator që rrit performancën mendore. Kuti x 30 tableta.
L2,700.00 L2,430.00 -10%
Add to cart
Sale!
-10%

Vitabiotics Neurozan Plus Brain Function

Integrator me vitamina, minerale, aminoacide dhe DHA, për performancë më të mirë mendore. Kuti x 56 tableta.
L3,599.68 L3,239.71 -10%
Add to cart
Sale!
-10%

Vitabiotics Omega 3-6-9

Integrator me omega 3,6 dhe 9 60 kapsula
L1,950.00 L1,755.00 -10%
Add to cart
Sale!
-10%

Vitabiotics Osteocare Chewable

Suplement për kockat 30 tableta të përtypshme
L999.90 L899.91 -10%
Add to cart
Sale!
-10%

Vitabiotics Osteocare Original

Suplement për kockat 30 tableta
L999.90 L899.91 -10%
Add to cart
Sale!
-10%

Vitabiotics Perfectil Hair Crush Gummies

Suplement për flokë, thonj & lëkurë të shëndetshme 60 karamele gomoze
L4,500.00 L4,050.00 -10%
Add to cart
Sale!
-10%

Vitabiotics Perfectil Original Skin, Hair and Nails

Suplement për lëkurë, flokë dhe thonj të shëndetshëm 30 tableta
L1,869.99 L1,682.99 -10%
Add to cart
Sale!
-10%

Vitabiotics Perfectil Platinum Ultimate TimeDefy Skin Radiance

Suplement unik për lëkurë, flokë dhe thonj të shëndetshëm 30 tableta
L4,999.80 L4,499.82 -10%
Add to cart
Sale!
-10%

Vitabiotics Perfectil Plus Hair Extra Support

Suplement për lëkurë, flokë dhe thonj të shëndetshëm 60 tableta
L3,900.00 L3,510.00 -10%
Add to cart
Sale!
-10%

Vitabiotics Pregnacare Before Conception

Integrator për femra për përdorim gjatë planifikimit të një shtatzënie. Kuti x 30 tableta.
L3,999.90 L3,599.91 -10%
Add to cart
Sale!
-10%

Vitabiotics Pregnacare Breastfeeding

Multivitamina specifike për periudhën pas shtatzënisë 84 tableta + kapsula
L2,999.64 L2,699.68 -10%
Add to cart
Sale!
-10%

Vitabiotics Pregnacare Him and Her Conception60 tableta

Multivitamina specifike për çifte që po planifikojnë një shtatzëni 60 tableta.
L6,000.00 L5,400.00 -10%
Add to cart
Sale!
-10%

Vitabiotics Pregnacare Max

Suplement ditor për periudhën e shtatzënisë 84 tableta + kapsula
L4,000.08 L3,600.07 -10%
Add to cart
Sale!
-10%

Vitabiotics Pregnacare New Mum Hair and Skin

Suplement me vitamina dhe minerale për femra që ushqejnë me gji 56 tableta
L2,419.76 L2,177.78 -10%
Add to cart
Sale!
-10%

Vitabiotics Pregnacare Original

Suplement me vitamina dhe minerale për gratë shtatzëna 30 tableta
L1,800.00 L1,620.00 -10%
Add to cart
Sale!
-10%

Vitabiotics Pregnacare Plus Omega-3

Suplement me vitamina, minerale dhe omega-3 për femrat shtatzëna 56 tableta + kapsula
L2,800.00 L2,520.00 -10%
Add to cart
Sale!
-10%

Vitabiotics Pregnacare Stretch Mark Lotion

Locion kundër strijave për përdorim gjatë dhe pas shtatzënisë 200ml
L2,000.00 L1,800.00 -10%
Add to cart
Sale!
-10%

Vitabiotics Pregnance Stretch Mark Cream

Krem kundër strijave për përdorim gjatë shtatzënisë 100 ml
L1,780.00 L1,602.00 -10%
Add to cart
Sale!
-10%

Vitabiotics Ultra Folic Acid with Vitamin B12

Suplement ushqimor me acid folik dhe vitaminë B12 për të rritur 60 tableta
L1,000.20 L900.18 -10%
Add to cart
Sale!
-10%

Vitabiotics Ultra Ginkgo & Ginseng

Suplement ushqimor me ndikim pozitiv në rritjen e përqëndrimit dhe performancës mendore 60 tableta
L1,500.00 L1,350.00 -10%
Add to cart