info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

Kategoritë

Showing all 8 results

Ofertë!
-25%

M.A.D Hyper Sheer SPF 50 Matte Finish Daily Moisturizer

Krem mat që ofron mbrojtje të lartë nga rrezatimi diellor 50 g
5,500.00 L 4,125.00 L -25%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-25%

M.A.D Hyper Sheer SPF 50 Daily Moisturizer

Krem që ofron mbrojtje të lartë nga rrezatimi diellor 50 g
5,300.00 L 3,975.00 L -25%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-25%

M.A.D Photo Guard SPF 50 Self Adjusting Serum

Fondotintë mbrojtëse dhe hidratuese, për të gjitha tipet e lëkurës 30 g
5,500.00 L 4,125.00 L -25%
Përzgjidhni mundësi
Ofertë!
-25%

M.A.D Photo Guard SPF 30 Anti-Ageing Daily Moisturizer

Krem hidratues dhe anti-age që ofron mbrojtje mesatare nga rrezatimi diellor 50 g
6,500.00 L 4,875.00 L -25%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-25%

M.A.D Blemish Repelling Gel

Xhel-krem formuluar për lëkurën akneike 60 g
4,500.00 L 3,375.00 L -25%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-25%

M.A.D Acne Drying Lotion Sulfur 10%

Locion që trajton dhe pakëson madhësinë dhe përhapjen e puçrrave gjatë natës 30 ml
2,850.00 L 2,137.50 L -25%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-25%

M.A.D Salicylic Cleansing Gel

Xhel larës me acid salicilik për lëkurë me akne 200 ml
3,950.00 L 2,962.50 L -25%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-25%

M.A.D Fade Gel 6

Trajtim kundër hiperpigmentimeve, njollave kafe, shenjave të moshës dhe çrregullimeve të pigmentimit 30 ml
7,500.00 L 5,625.00 L -25%
Shtoje në shportë