info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

Kategoritë

Showing 1–20 of 33 results

Ofertë!
-15%

Esi Donna Life Intimate Hygiene Soothing

Detergjent intim me veprim qetësues dhe pH 4.5 250 ml
950.00 L 807.50 L -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Esi Donna Life Intimate Hygiene Refreshing Action

Detergjent intim me veprim freskues dhe pH 4.5 250 ml
890.00 L 756.50 L -15%
Shtoje në shportë

Farma-Derma Ginexid Schiuma Detergente

Shkumë larëse për zonën intime 150 ml
1,400.00 L
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Sesderma Hidraven Soap Free Foamy Cream

Krem larës për përdorim të përditshëm 300 ml
2,800.00 L 2,520.00 L -10%
Shtoje në shportë

Vidermina CLX Intimate Cleanser Acid pH

Detergjent intim me pH acid 300 ml
1,500.00 L
Shtoje në shportë

Vidermina Intima Formula Comfort pH Acido

Detergjent intim me veti hidratuese dhe mbrojtese 300 ml
1,030.00 L
Shtoje në shportë

Vidermina CLX Intimate Cleanser pH Neutro

Detergjent intim delikat me lëkurën 300 ml
1,100.00 L
Shtoje në shportë

Gynea Melagyn Gel

Xhel për higjienën intime të përditshme 200 ml
1,455.00 L
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Frezyderm Mild Wash Foam

Shkumë larëse delikate, për fytyrën dhe trupin 150 ml
1,553.00 L 1,242.40 L -20%
Shtoje në shportë

FemFresh Active Wash with Ginseng Extracts & Silver Ions

Detergjent intim me ekstrakte Ginsengu dhe jone argjendi 250 ml
1,350.00 L
Shtoje në shportë

FemFresh Daily Wash with Aloe Vera & Calendula Extracts

Detergjent intim me Aloe Vera dhe Kalendula 250 ml
1,350.00 L
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Uriage Gyn-Phy Brume Nettoyante Hygèine Intime

Spraj pastrues dhe freskues specifik për zonën intime. 50 ml
1,050.00 L 840.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Bionike Triderm Intimate pH 7

Larës intim me ph 7 për lëkurë të ndjeshme. 250 ml
1,300.00 L 1,040.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Bionike Triderm Intimate pH 5.5

Larës intim me ph 5.5, i formuluar për higjenë të perditshme, për meshkuj dhe femra. 250 ml
1,300.00 L 1,040.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Bionike Triderm Intimate pH 3.5

Larës intim me ph 3.5 për lëkurë të ndjeshme. 250 ml
1,410.00 L 1,128.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Froika Froipol Liquid

Pastrues delikat me veti antiseptike për fytyrën, trupin dhe zonën intime. 200 ml
1,950.00 L 1,560.00 L -20%
Shtoje në shportë

Floragyn Ovuli

Ovula efektive në rregullimin e florës bakteriale vaginale Kuti x 6 ovula
1,396.00 L
Shtoje në shportë

Saforelle Gentle Cleansing Care

Përkujdesje e butë pastruese intime dhe trupore për lëkurë të ndjeshme 250 ml
1,200.00 L
Shtoje në shportë

DermoXEN PRONEEM Intimate cleanser

Detergjent intim për përdorim të përditshem, i rekomanduar sidomos gjatë menstruacioneve, shtatzënisë dhe pas lindjes. 200 ml
1,270.00 L
Shtoje në shportë

DermoXEN FLOREXIL Vaginal Douche

Dush vaginal me veti qetësuese dhe antibakteriale. 5 flakon njëpërdorimësh x 140 ml
2,500.00 L
Shtoje në shportë