info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

 • BLACK FRIDAY OFERTA | OFERTAT MË TË MIRA TË VITIT | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • BLACK FRIDAY OFERTA | OFERTAT MË TË MIRA TË VITIT | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • BLACK FRIDAY OFERTA | OFERTAT MË TË MIRA TË VITIT | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

Të tjerë

Showing all 19 results

Ofertë!
-10%

Laboratoire Modilac Expert RIZ 1

Qumësht formulë për foshnje 0-6 muaj, me intolerancë ndaj laktozës dhe proteinave të qumështit të lopës 800 g
5,500.00 L 4,950.00 L -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Laboratoire Modilac Expert RIZ 2

Qumësht formulë për foshnje 6-12 muaj, me intolerancë ndaj laktozës dhe proteinave të qumështit të lopës 800 g
5,500.00 L 4,950.00 L -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Laboratoire Modilac Expert Prema

Qumësht formule për foshnje premature ose që kanë lindur nën peshë 400 g
2,100.00 L 1,890.00 L -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Laboratoire Modilac Expert AR 1

Qumësht formulë kundër refluksit, për foshnje mbi 6 muaj 800 g
4,300.00 L 3,870.00 L -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Laboratoire Modilac Expert AR 2

Qumësht formulë kundër refluksit, për foshnje 0-6 muaj 800 g
4,300.00 L 3,870.00 L -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Buona BB Milk Coliche e Stipsi

Qumësht formulë për foshnje që kanë probleme me sistemin intestinal 400 g
2,935.00 L 2,641.50 L -10%
Shtoje në shportë

Plasmon Lenilac

Qumësht formulë për foshnje që kanë probleme gastro-intestinale 400 g
2,500.00 L
Shtoje në shportë

Ordesa Blemil Plus AR desde el 1 dia

Qumësht formulë specifik për fëmijë që kanë probleme me refluksin 400 G
3,000.00 L
Shtoje në shportë

Ordesa Blemil Plus AE

Qumësht formulë specifik për fëmijë që kanë probleme me konstipacionin 400 g
3,000.00 L
Shtoje në shportë

Ordesa Blemil Plus Confort desde el 1 dia

Qumësht formulë për fëmijë që kanë probleme me traktin tretës 800 g
3,800.00 L
Shtoje në shportë

FONTENOCE ACQUA OLIGOMINERALE PER LATTANTI 1L

Ujë për foshnje në shishe qelqi 1 L
250.00 L
Shtoje në shportë

FONTENOCE ACQUA OLIGOMINERALE 2 L

Ujë për foshnje në shishe plastike 2 L
220.00 L
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Buona BB Milk AR

Qumësht formulë për fëmijë që kanë probleme me refluksin gastro-ezofageal 400 g
2,235.00 L 2,011.50 L -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Aptamil Kindermilch 2+

Qumësht formulë që rrit mbrojtjen imunitare. i përshtatshëm për fëmijë mbi 2 vjeç. 600 g
2,290.00 L 2,061.00 L -10%
Shtoje në shportë

Dr.Brown’s Milk powder dispenser – rozë

Dr.Brown's kuti ruajtëse për qumështin formulë
910.00 L
Përzgjidhni mundësi
Ofertë!
-5%

Holle Bio Organic Crunchy Snack Millet

Patatina me mel për fëmijë mbi 8 muaj. 25g.
200.00 L 190.00 L -5%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Aptamil Pregomin Allergy Digestive Care

Qumësht për fëmijë që shfaqin reaksion alergjik ndaj qumështit të lopës. 400g
2,800.00 L 2,520.00 L -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Aptamil Premature Milk

Qumësht Aptamil për fëmijë që lindin para kohe. 400 g
2,200.00 L 1,980.00 L -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Aptamil Lactose Free Milk

Qumësht Aptamil pa laktozë, për fëmijë që nga lindja. 400g .
1,700.00 L 1,530.00 L -10%
Shtoje në shportë
Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
 • Attributes
 • Custom attributes
 • Custom fields
Click outside to hide the compare bar
Compare
Compare ×
Let's Compare! Continue shopping