[email protected]

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

  • 1 QERSHOR OFERTA | …vetëm pak ditë | **OFERTË e limituar | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim, me kartë debiti/krediti ose me këste me iutePay

  • 1 QERSHOR OFERTA | …vetëm pak ditë | **OFERTË e limituar | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim, me kartë debiti/krediti ose me këste me iutePay

  • 1 QERSHOR OFERTA | …vetëm pak ditë | **OFERTË e limituar | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim, me kartë debiti/krediti ose me këste me iutePay

Kategoritë

Avene

Showing 1–20 of 111 results

Ofertë!
-20%

Avène A-Oxitive Serum Defence Antioxydant

Përkujdesje hidratuese e koncentruar, me efekt anti-rrudhë dhe antioksidues 30 ml
5,400.00 L 4,320.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Avène Cleanance Comedomed SOS Boutons

Emulsion trajtues me veprim lokal. Formuluar për lëkurën e yndyrshme me tendencë akneike. 15 ml
2,100.00 L 1,680.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Avène XeraCalm A.D Huile Lavante Relipidante

Vaj pastrues për lëkurë shumë të thatë me tendencë atopike. Për bebe, fëmijë dhe të rritur. 400 ml
2,800.00 L 2,240.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Avène Body Baume Fondant Hydratant

Hidratues intensiv për trupin për lëkurë të thatë. Teskturë e plotë. 250 ml
3,100.00 L 2,480.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-30%

Avène Intense Protect SPF 50+

Ultra-fluid me faktor shumë të lartë mbrojtës për lëkurën sensitive. Për fytyrën dhe trupin. Për bebe, fëmijë dhe të rritur. 150 ml
3,000.00 L 2,100.00 L -30%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-30%

Avène B-Protect SPF 50+

Përkujdesje hidratuese me faktor shumë të lartë mbrojtës dhe pigment natyral. 30 ml
2,100.00 L 1,470.00 L -30%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Avène Antirougeurs Jour Crème Apaisante SPF 30

Trajtim hidratues dhe mbrojtës për lëkurë me tendencë skuqjeje (rosacea) 40ml
2,900.00 L 2,320.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Avène Antirougeurs Jour Soin Unifiant SPF 30

Përkujdesje hidratuese, mbrojtëse dhe trajtuese për lëkurë me tendencë rosacea. Pigment natyral. 40 ml
3,100.00 L 2,480.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Avène Trixera Nutrition Baume Nutri-Fluide

Përkujdesje hidratuese dhe ushqyese e përditshme për lëkurën e thatë dhe shumë të thatë. Për të gjithë familjen. 200ml
2,500.00 L 2,000.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Avène Hydrance BB-Riche Crème Hydratante Teintée SPF 30

Krem hidratues me efekt mbrojtës dhe pigment natyral unifikues për lëkurë normale dhe të thatë. 40ml
3,300.00 L 2,640.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Avène Cicalfate+ Gel Cicatrice

Xhel rigjenerues dhe riparues i shenjave. Për bebe duke nisur nga mosha 1 vjec, fëmijë dhe të rritur. 30 ml
1,500.00 L 1,200.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Avène Hydrance BB-Légère Emulsion Hydratante Teintée SPF 30

Emulsion hidratues me efekt mbrojtës dhe pigment natyral unifikues. Formuluar për lëkurë normale në mikse. 40 ml
3,300.00 L 2,640.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-30%

Avène Cleanance SPF 50+ Teinté

Përkujdesje hidratuese dhe trajtuese me faktor shumë të lartë mbrojtës dhe pigment natyral, për lëkurë të yndyrshme me tendencë akneike. 50 ml
2,900.00 L 2,030.00 L -30%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Avène Cicalfate+ Spray Asséchant Réparateur

Spraj qetësues, riparues dhe rigjenerues i zonave të irrituara të lëkurës. I përshtatshëm për të gjithë familjen. 100ml
1,700.00 L 1,360.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-30%

Avène Solaire Anti-Age SPF 50+ Teinté

Përkujdesje hidratuese me faktor shumë të lartë mbrojtës,pigment natyral dhe efekt anti-rrudhë, specifik për lëkurë të maturuar. 50 ml
3,100.00 L 2,170.00 L -30%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-30%

Avène Stick Lèvres SPF 50+

Përkujdesje mbrojtëse ndaj rrezatimit diellor, specifike për zonën e buzëve. 3 g
1,400.00 L 980.00 L -30%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Avène Cleanance Women Serum Correcteur

Serum trajtues, formuluar specifikisht për lëkurën adulte me imperfeksione dhe tendencë akneike. 30 ml
3,300.00 L 2,640.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Avène Cleanance Women Soin Nuit Lissant

Trajtim nate për lëkurë adulte me imperfeksione dhe tendencë akneike. 30ml
3,400.00 L 2,720.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Avène A-Oxitive Jour Aqua-Crème Lissante

Përkujdesje antioksiduese dhe hidratuese, me efekt mbrojtës nga faktorët mjedisorë 30 ml
4,900.00 L 3,920.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Avène A-Oxitive Nuit Soin Peeling

Përkujdesje trajtuese gjatë natës me efekt peeling 30 ml
4,900.00 L 3,920.00 L -20%
Shtoje në shportë