info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

 • Zbulo OFERTAT e Janarit | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • Zbulo OFERTAT e Janarit | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • Zbulo OFERTAT e Janarit | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

Dëgjimi dhe shikimi

Showing all 17 results

Ofertë!
-15%

Physalis Vision OK

Suplement ushqimor që ruan një shikim normal Kuti x 30 kapsula
2,800.00 L 2,380.00 L -15%
Shtoje në shportë

Arnicul tablets

Suplement ushqimor me efekt pozitiv në shikim Kuti x 30 tableta
2,000.00 L
Shtoje në shportë

Macular B Forte

Suplement ushqimor që përmirëson shikimin Kuti x 20 tableta
2,100.00 L
Shtoje në shportë

Visiolix Healthy Eyes and Sharp Vision

Suplement ushqimor që përmirëson shikimin dhe ka për qëllim të parandalojë sëmundjet e syrit Kuti x 30 tableta
2,145.00 L
Shtoje në shportë

Miodesol tablets

Suplement ushqimor me magnez, acid lipoik, kurkumë dhe bromelainë Kuti x 30 tableta
2,600.00 L
Shtoje në shportë

Neovista Next Active Eye Care

Suplement ushqimor që ndihmon në ruajtjen e një shikimi normal Kuti x 30 tableta
1,960.00 L
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Now Vitamin A & D 10000UI/400UI

Suplement ushqimor me vitaminë A dhe D për shikim dhe kocka të forta Kuti x 100 kapsula
950.00 L 807.50 L -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Now Lutein & Zeaxanthin

Suplement ushqimor që përmirëson shikimin Kuti x 60 kapsula
3,780.00 L 3,213.00 L -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Vitabiotics Visionace Max

Suplement ushqimor për një shikim normal Kuti x 56 (tableta + kapsula)
4,500.00 L 3,825.00 L -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Health Aid EyeVit Forte

Suplement ushqimor që përmirëson shikimin. 30 tableta
4,030.00 L 3,223.92 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Health Aid Eye Vit

Suplement ushqimor me vitamina & minerale për kujdesin e syve. 30 tableta
2,601.00 L 2,080.80 L -20%
Shtoje në shportë

Guerriero Akufen Stop + Nucleotidi

Suplement ushqimor për persona që kanë probleme me veshin e mesëm dhe zhurmën në vesh Kuti x 30 tableta
1,498.00 L
Shtoje në shportë

Adrien Gagnon Beta Carotene 10000 UI

Suplement ushqimor me beta karoten, një prekursor i vitaminës A, i nevojshëm për mirëqënien e përgjithshme Paketim x 60 kapsula
1,326.00 L
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Buona Dacriovis Gocce

Kolir me ekstrakte bimësh për të qetësuar irritimin e syve 10 ml
1,300.00 L 1,170.00 L -10%
Shtoje në shportë

Fortex Vitamix Eye Care

Suplement ushqimor i nevojshëm për një shikim normal Paketim x 30 kapsula
2,820.00 L
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Esi Retin Active Naturcaps

Suplement ushqimor që përmirëson shikimin 20 kapsula natyrale
1,610.00 L 1,368.50 L -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Now Vitamin A 10000 UI

Suplement me vitaminë A në formën e kapsulave xhelatinore për të rritur 100 kapsula xhelatinore
950.00 L 807.50 L -15%
Shtoje në shportë
Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
 • Attributes
 • Custom attributes
 • Custom fields
Click outside to hide the comparison bar
Compare