[email protected]

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

  • SUPER ULJE NË MARKAT KRYESORE DERMOKOZMETIKE | …vetëm pak ditë | **OFERTË e limituar | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim, me kartë debiti/krediti ose me këste me iutePay

  • SUPER ULJE NË MARKAT KRYESORE DERMOKOZMETIKE | …vetëm pak ditë | **OFERTË e limituar | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim, me kartë debiti/krediti ose me këste me iutePay

  • SUPER ULJE NË MARKAT KRYESORE DERMOKOZMETIKE | …vetëm pak ditë | **OFERTË e limituar | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim, me kartë debiti/krediti ose me këste me iutePay

Dëgjimi dhe shikimi

Showing all 17 results

Physalis Vision OK

Suplement ushqimor që ruan një shikim normal Kuti x 30 kapsula
2,800.00 L
Shtoje në shportë

Arnicul tablets

Suplement ushqimor me efekt pozitiv në shikim Kuti x 30 tableta
2,000.00 L
Shtoje në shportë

Macular B Forte

Suplement ushqimor që përmirëson shikimin Kuti x 20 tableta
2,100.00 L
Shtoje në shportë

Visiolix Healthy Eyes and Sharp Vision

Suplement ushqimor që përmirëson shikimin dhe ka për qëllim të parandalojë sëmundjet e syrit Kuti x 30 tableta
2,145.00 L
Shtoje në shportë

Miodesol tablets

Suplement ushqimor me magnez, acid lipoik, kurkumë dhe bromelainë Kuti x 30 tableta
2,250.00 L
Shtoje në shportë

Healthy Life Neovista Next Active Eye Care

Neovista Next ofron kujdes optimal për sytë, ditën dhe natën dhe ngadalëson përparimin e sëmundjeve të ndryshme oftalmike. Kuti x 30 tableta
1,960.00 L
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Now Vitamin A & D 10000UI/400UI

Suplement ushqimor me vitaminë A dhe D për shikim dhe kocka të forta Kuti x 100 kapsula
1,000.00 L 850.00 L -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Now Lutein & Zeaxanthin

Suplement ushqimor që përmirëson shikimin Kuti x 60 kapsula
3,780.00 L 3,213.00 L -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Vitabiotics Visionace Max

Suplement ushqimor për një shikim normal Kuti x 56 (tableta + kapsula)
4,500.00 L 3,825.00 L -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Health Aid EyeVit Forte

Suplement ushqimor që përmirëson shikimin. 30 tableta
4,029.90 L 3,223.92 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Health Aid Eye Vit

Suplement ushqimor me vitamina & minerale për kujdesin e syve. 30 tableta
2,601.00 L 2,080.80 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Health Aid EyeVit Plus

Suplement ushqimor që përmirëson shikimin. 30 kapsula
4,029.90 L 3,223.92 L -20%
Shtoje në shportë

Guerriero Akufen Stop + Nucleotidi

Suplement ushqimor për persona që kanë probleme me veshin e mesëm dhe zhurmën në vesh Kuti x 30 tableta
1,677.00 L
Shtoje në shportë

Adrien Gagnon Beta Carotene 10000 UI

Suplement ushqimor me beta karoten, një prekursor i vitaminës A, i nevojshëm për mirëqënien e përgjithshme Paketim x 60 kapsula
1,450.00 L
Shtoje në shportë

Fortex Vitamix Eye Care

Suplement ushqimor i nevojshëm për një shikim normal Paketim x 30 kapsula
2,820.00 L
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Esi Retin Active Naturcaps

Suplement ushqimor që përmirëson shikimin 20 kapsula natyrale
1,610.00 L 1,368.50 L -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Now Vitamin A 10000 UI

Suplement me vitaminë A në formën e kapsulave xhelatinore për të rritur 100 kapsula xhelatinore
1,200.00 L 1,020.00 L -15%
Shtoje në shportë