info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

Kategoritë

Showing all 18 results

O’Keeffe’s Healthy Feet

Krem hidratues, ushqyes për këmbë të thata dhe të çara 91 g
1,790.00 L
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Bionike Defence Body Gambe Leggere

Xhel freskues që kundërshton ndjesinë e rëndesës dhe lodhjes së këmbëve 150 ml
2,110.00 L 1,688.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Caudalie Vinotherapist Foot Beauty Cream

Krem që përmirëson mikroqarkullimin dhe pakëson skuqjen e këmbëve 75 ml
2,250.00 L 2,025.00 L -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Guam Talasso Piedi e Gambe Crema Riparatrice

Krem hidratues dhe riparues për këmbë të thata dhe të çara 100 ml
2,600.00 L 2,080.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Guam FangoGel Drenante Rimodellante Gambe

Krem-xhel për këmbët me efekt drenues dhe rimodelues 200 ml
4,400.00 L 3,520.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Guam CryoGel Gambe Leggere Azione Fredda

Xhel në të ftohtë për këmbë të lehta dhe të tonifikuara 100 ml
3,900.00 L 3,120.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!

Parasoftin Set – Exfoliating Socks + Hydrating Mask

Bli çorapet eksfoljuese Parasoftin dhe përfito falas maskën hidratuese për këmbët me aloe vera
1,450.00 L 900.00 L -37%
Shtoje në shportë
Ofertë!

Parasoftin Set – Exfoliating Socks + Regeneranting Mask

Bli çorapet eksfoljuese Parasoftin dhe përfito falas maskën rigjeneruese me gjalpë shea
1,450.00 L 900.00 L -37%
Shtoje në shportë

Scholl Nourish Pedimask Nutriente

Maskë hidratuese për këmbët pa aromë
840.00 L
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Parasoftin Masca Hidratanta

Maskë hidratuese për këmbët me Aloe Vera 1 maskë
550.00 L 495.00 L -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Parasoftin Regenerating Mask

Maskë rigjeneruese për këmbët 1 maskë
550.00 L 495.00 L -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Cerave SA Renewing Foot Cream

Krem hidratues me efekt eksfoljues për zonën e këmbëve. 88 ml
1,660.00 L 1,328.00 L -20%
Shtoje në shportë

Palmer’s Cocoa Butter Heel Repair with Vitamin E

Formulim me gjalpë kakao për riparimin e thembrave të dëmtuara 25 g
842.00 L
Shtoje në shportë
Ofertë!
-25%

Germaine de Capuccini Perfect Forms Rescue Feet

Krem ushqyes dhe riparues për këmbët. 100 ml
4,000.00 L 3,000.00 L -25%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Aesthetico Foot Care Cream

Krem ushqyes për këmbët dhe thonjtë. 100 ml
1,860.00 L 1,488.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-30%

Dermedic Cicatopy Deep Nourishment Body Cream

Krem hidratues për trupin, ii përshtatshëm për lëkurë të thatë, shumë të thatë dhe atopike. Mund të përdoret në rast ekzeme, psoriaze dhe kruajtjeje. Ipërshtatshëm për kujdesin e lëkurës së duarve dhe këmbëve, si dhe bërrylat, kaviljet dhe gjunjtë. 225 ml
1,850.00 L 1,295.00 L -30%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Pharmasept Hygienic Intensive Foot Cream

Krem ushqyes & eksfoliues për këmbët, gjunjët dhe bërrylat. 75 ml
1,060.00 L 848.00 L -20%
Shtoje në shportë

Farmaci “Daja” Pomadë për thembra

Pomadë eksfoljuese dhe zbutëse për thembra të thata dhe të çara 30 g
500.00 L
Shtoje në shportë