info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

Kategoritë

Showing 1–20 of 77 results

Ofertë!
-15%

Now Cal & Mag DK

Suplement ushqimor për kocka të forta dhe të shëndetshme 180 kapsula
4,220.00 L 3,587.00 L -15%
Shtoje në shportë

Nutrileya NutriRegular D 2000UI

Suplement ushqimor me vitaminë D3 60 tableta të tretshme në gojë
1,500.00 L
Shtoje në shportë

BioGaia Protectis Baby with vitamin D3

Suplement ushqimor me probiotikë dhe vitaminë D3 për fëmijë 5 ml
1,830.00 L
Shtoje në shportë

BioCare Nutrisorb D3 & K2

Formulim vajor D3 & K2 për imunitet dhe kocka të forta 15 ml
3,950.00 L
Shtoje në shportë

BioCare Baby & Children’s Vitamin D3

Vitaminë D3 e nevojshme për rritjen, forcimin e kockave dhe të imunitetit të fëmijëve dhe bebeve tuaja 15 ml
2,350.00 L
Shtoje në shportë

BetterYou DLux D+ K2 3000UI-75mcg Oral Spray

Formulim në formë spraji për kocka të shëndetshme dhe imunitet të fortë 15 ml
1,880.00 L
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Doppelherz Vitamin K2 + D3

Suplement ushqimor për kocka të forta 30 tableta
1,235.00 L 1,049.75 L -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Now Vitamin D-3 & K-2 (1000 UI/ 45 mcg)

Suplement ushqimor me vitaminat D3 dhe K2 Kuti x 120 kapsula
2,100.00 L 1,785.00 L -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Sensilab Vitamin D3 4000 UI

Suplement ushqimor me vitaminë D3 Kuti x 30 kapsula
2,028.00 L 1,825.20 L -10%
Shtoje në shportë

Uni-Pharma D3 Fix Extra 2000 UI

Suplement ushqimor me vitaminë D3 në formën e kolekalçiferolit Kuti x 60 tableta
1,395.00 L
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Now Vitamin D-3 5000 UI Chewable

Tableta të përtypshme të vitaminës D3 Kuti x 120 tableta të përtypshme
2,030.00 L 1,725.50 L -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Now Vitamin D-3 10000 UI

Suplement ushqimor i vitaminës D3 në dozë 10000 UI Kuti x 120 kapsula
2,400.00 L 2,040.00 L -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Now Vitamin D-3 5000 UI

Kapsula të buta të vitaminës D3 në dozën 5000 UI Kuti x 120 kapsula
1,800.00 L 1,530.00 L -15%
Shtoje në shportë

Natural Factors Vitamin D3 1000 UI

Suplement ushqimor me vitaminë D3 për kocka të shëndetshme Kuti x 180 kapsula
2,000.00 L
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

HealthAid Vitamin D3 50000 UI

Suplement ushqimor me vitaminë D3 për të rritur Kuti x 30 kapsula
5,200.00 L 4,160.00 L -20%
Shtoje në shportë

Eagle Biotech D3 Drops

Suplement ushqimor me pika i vitaminës D3 Flakon x 12 ml
1,850.00 L
Shtoje në shportë

Orzax Ocean D3K2 solucion oral

Solucion oral me vitaminë D3 dhe K2 Flakon x 20 ml
2,150.00 L
Shtoje në shportë

PharmaLEAD Vitamin D3 2000 UI

Suplement ushqimor i vitaminës D3 i përshtatshëm dhe për diabetikë Kuti x 60 tableta
1,200.00 L
Shtoje në shportë

Yanola Kids Vitamin D3 25 mcg

Vitaminë D3 për një rritje të shëndetshme të fëmijëve tuaj Flakon x 60 ml
2,200.00 L
Shtoje në shportë

Drasanvi Vitamina D3 Baby 200 UI + k1

Suplement ushqimor me vitaminë D3 dhe K1 për bebe dhe fëmijë Flakon x 30 ml
1,000.00 L
Shtoje në shportë