info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

 • Zbulo OFERTAT e Janarit | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • Zbulo OFERTAT e Janarit | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • Zbulo OFERTAT e Janarit | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

Aparate tensioni

Showing 1–20 of 21 results

Omron M1 Compact Upper Arm Blood Pressure Monitor

Aparat manual Omron, për matjen e presionit të gjakut
6,500.00 L
Shtoje në shportë

Omron HHP-CM01 AC Adapter for Blood Pressure Monitor

Adaptor për aparatet e tensionit të firmës Omron
1,560.00 L
Shtoje në shportë

Omron RS4 Automatic Wrist Blood Pressure Monitor

Aparat elektronik Omron RS4, për matjen e presionit të gjakut
11,050.00 L
Shtoje në shportë

Sendo Primo Manual Blood Pressure Monitor

Aparat manual për matjen e presionit të gjakut
2,800.00 L
Shtoje në shportë

Sendo Economy Digital Blood Pressure Monitor

Aparat pjesërisht manual për matjen e presionit të gjakut
4,900.00 L
Shtoje në shportë

Pic MobileRapid Wrist Digital Wrist Blood Monitor

Aparat elektronik kyçi për matjen e presionit të gjakut
6,200.00 L
Shtoje në shportë

Pic EasyRapid Automatic Digital Blood Monitor

Aparat elektronik krahu për matjen e presionit të gjakut
6,960.00 L
Shtoje në shportë

iHealth View Smart Blood Pressure Wrist Monitor

Aparat elektronik kyçi për matjen e presionit të gjakut
11,000.00 L
Shtoje në shportë

Medel Connect Cardio MB10

Aparat elektronik krahu për matjen e presionit të gjakut
17,250.00 L
Shtoje në shportë

PIC Cardio Simple Blood Pressure Monitor

Aparat elektronik krahu për matjen e presionit të gjakut
6,000.00 L
Shtoje në shportë

PIC Stethomed Stetoscopio Piatto

Stetoskop i sheshtë
570.00 L
Shtoje në shportë

PIC AdvanceMed Manual Blood Pressure Monitor

Aparat manual për matjen e presionit të gjakut
4,030.00 L
Shtoje në shportë

PIC Classic Stethomed

Aparat tensioni manual
1,980.00 L
Shtoje në shportë

Omron MIT Elite Digital Automatic Blood Pressure Monitor

Aparat elektronik krahu, për matjen e presionit të gjakut.
12,350.00 L
Shtoje në shportë

Omron RS3 Wrist Blood Pressure Monitor

Aparat elektronik kyçi, për matjen e presionit të gjakut.
9,750.00 L
Shtoje në shportë

Omron RS2 Wrist Blood Pressure Monitor

Aparat elektronik kyçi, për matjen e presionit të gjakut.
8,190.00 L
Shtoje në shportë

Omron M7 Intelli IT

Aparat elektronik krahu, për matjen e presionit të gjakut.
12,990.00 L
Shtoje në shportë

Omron M3 Upper Arm Blood Pressure Monitor

Aparat elektronik krahu, për matjen e presionit të gjakut.
10,140.00 L
Shtoje në shportë

Omron M2 Intellisense Blood Pressure Monitor

Aparat elektronik krahu, për matjen e presionit të gjakut.
7,540.00 L
Shtoje në shportë

Omron M6 Comfort

Aparat elektronik krahu, për matjen e presionit të gjakut.
12,990.00 L
Shtoje në shportë
Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
 • Attributes
 • Custom attributes
 • Custom fields
Click outside to hide the comparison bar
Compare